EŞİME TOKAT ATTIM 1 AYDIR BENLE KONUŞMUYOR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

evli931

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2020
33
-19
28
Merhabalar 2 yıllık evliyim eşimi çok seviyorum bana 1 kez olsun hiç sesini bile yükseltmedi yanımda küfür felan etmez çok saygılı bir insan ama 1 ay önce yanlış anlaşılmadan dolayı eşime çok sert bir tokat attım o gündür bu gündür bana bir kelime dahi etmedi 1 aydır ne yatağa geliyor ne ilişkiye giriyoruz yemeğini dışardan yemeye başladı.1 ay içinde kendisine çok yanaştım özür diledim ama ses bile çıkarmadı.Aldatacak bir erkek değil hala evden işe,işten eve geliyor.Yemek yemeye annesigile veya dışarı gidiyor ne yapabilirim lütfen yardım edin :KK43:

Gönlünü alman gerekiyor. Kendini onun yerine koy, sen ne yapardın? Çok büyük hata yapmışsın. Kendini affetirene kadar boş durma. Onun sevdiği şeyleri yap, mesela hediye al. İçinden ne geliyorsa söyle. Pişmanım de. Senin yerinde ben olsam bunu yapardım: kapıyı kilitlerdim ve beni affedene kadar anahtarı vermiyorum derdim.. bu süreçte; naz, işve, cilve,.. tabiki 😊

Merhabalar 2 yıllık evliyim eşimi çok seviyorum bana 1 kez olsun hiç sesini bile yükseltmedi yanımda küfür felan etmez çok saygılı bir insan ama 1 ay önce yanlış anlaşılmadan dolayı eşime çok sert bir tokat attım o gündür bu gündür bana bir kelime dahi etmedi 1 aydır ne yatağa geliyor ne ilişkiye giriyoruz yemeğini dışardan yemeye başladı.1 ay içinde kendisine çok yanaştım özür diledim ama ses bile çıkarmadı.Aldatacak bir erkek değil hala evden işe,işten eve geliyor.Yemek yemeye annesigile veya dışarı gidiyor ne yapabilirim lütfen yardım edin :KK43:
Evcilleşmediyseniz evlenip kimsenin yavrusuna şiddet göstermeyin ya öff. Sonra da ağlıyorsunuz

Adamı neden darp ettiniz?

İçinizden geçen her şeyi bir mektup haline getirin ya mail atın ya yazıp cüzdenına cebine bir yere koyun, tekrarlamayacağınıza ikna edecek ne varsa yapın ama bu kin bir tokadın kininden fazla sanki, birikmiş başka şeyler de olmalı, kendinizde düzeltmeniz gereken çok şey olduğunu hissediyorum, bi iç hesaplaşma yapsanız iyi olur

Eşiniz yine insan evladıymış karşılık vermemiş sadece küsmekle yetiniyor.
Şimdi barıştınız diyelim bir sonraki öfke anında benzer bir şey yapmayacağınızın garantisi var mı?
haklsınız bir kaç kere babam eşimi haksız yere azarlamıştı ona bile karşılık vermeyip haklsınız baba diyip geçip köşeye oturmuştu ben bu adamı hak ediyor muyum diye düşünmeye başladım 2 gündür...

Erkekler böyle durumda bizden farklı oluyor yani erkeklik gururu derler ya öyle Bi durum 😕 sevdiği çok istediği bişey varsa hediye alabilirsiniz eğer sizi dinlemiyor yüzünüze bakmıyorsa uzunca Bi not yazın anlatın pişmanlığınızı inşallah düzelir aranız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X