Eşimi aldatmışmı oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yine ben evet ancak şu sıralar inanılmaz takıntılı durumdayım benimle dalga geçmicek kişilerden yorum istiyorum.

Daha önceki konularımdan beni biliyorsunuz ve çok saçma buluyorsunuz farkındayım ancak işin içinden çıkamıyorum. Yıllarca eşimin beni aldattığından şüphe duydum, güvensizlik içindeydim elime net birşey geçmedi ancak şimdide kendimden şüphe duymaya başladım
İşyerindeki abi dediğim kişiyle dut yeme konusunu biliyorsunuzdur.çoğu kişi eşini aldattın vs yazmış. Gerçekten aldatmış mı oluyorum? Vicdan azabı duymaya başladım ve ne yapıcağımı bilmiyorum.her gün aynı ortamda. Konuşmamaya çalışıyorum ancak o konuşmaya çakılıyor
Çok sıkıldım
Dalga geçmeden yorum yazarsanız çok sevinirim. Gerçekten şu an içimden çıkamadığım durum içindeyim. Kimseye anlatamıyorum
Bu arada psikolog reandevusu aldım, ancak gidene kadar yinede fikir istiyorum
Canım bu dut meselesini tam olarak bilmiyorum ama biraz rahat ol. At bu düşünceleri kafandan evli kadın olsun erkek olsun başka kişilere hayranlık duyabilir bu aldatmak değil.buraya bukadar yazdığına göre ve bukadar sıkıntı yaptığına göre mesele sadece dut yemekten ibaret değil bence başka şeylerde olabilir. Eyer o kişiyle başka bişey yaşamadıysanız ve sen vicdan azabı çekiyorsan eşine olan biteni anlat ama normal bişey gibi anlat. Yoksa hiçbir şekilde bunu atlatamazsın. Şöyle düşün evlisin ama bazen eski sevgilin aklına geliyor. Yada eskiden çok sevdiğin kişi aklına geliyor. Bu kadın olsun erkek olsun çoğumuzun Başına gelmiştir. Biz ozaman aldatmış veya aldatılmış olmuyoruz. Aldatmak çok bambaşka bişey. İyi düşün temkinli hareket et bazen bişey yapmadıysak bile yanlış bi hareket herşeyi berbat edebilir.

Anlamıyorsunuz anlamak istemiyorsunuz. Benim hiç şekilde öyle bir amacım yok. Ne konuşuyorum, ne yanına gidiyorum.hatta o geliyor hala. yaptıklarım için pişmanlık duyuyorum.
Ben sadece Burdaki yorumlardan sonra gerçekten aldatmışmı oldum diye düşünmeye başladım. Bunuda kimseye anlatamıyorum
Psikolog seanslarına başladığınızda buraya konu açmayın. Psikolojik rahatsızlığınız var ve burası tetikler. Sizin profesyonel desteğe ihtiyacınız var.

Ben de az biraz psikolojiye ilgiliyim bence de tedavi olmalı. Terapi olur ilaç tedavisi olur orasını uzmanlar bilir. Biz eğleniyoruz gülüyoruz ama bir yandan da içinde bulunduğu ruh halinden dolayı üzülüyorum. Allah iyilik versin🤲🏻
Psikoz içinde bile olabilir. Nasıl ki kanser hastalarıyla dalga geçmiyorsak psikolojik rahatsızlığı olanlarla da geçmesek keşke. Kadın randevu almış umarım gider seanslara burada yazılanların tetiklememesini diliyorum.

Yine ben evet ancak şu sıralar inanılmaz takıntılı durumdayım benimle dalga geçmicek kişilerden yorum istiyorum.

Daha önceki konularımdan beni biliyorsunuz ve çok saçma buluyorsunuz farkındayım ancak işin içinden çıkamıyorum. Yıllarca eşimin beni aldattığından şüphe duydum, güvensizlik içindeydim elime net birşey geçmedi ancak şimdide kendimden şüphe duymaya başladım
İşyerindeki abi dediğim kişiyle dut yeme konusunu biliyorsunuzdur.çoğu kişi eşini aldattın vs yazmış. Gerçekten aldatmış mı oluyorum? Vicdan azabı duymaya başladım ve ne yapıcağımı bilmiyorum.her gün aynı ortamda. Konuşmamaya çalışıyorum ancak o konuşmaya çakılıyor
Çok sıkıldım
Dalga geçmeden yorum yazarsanız çok sevinirim. Gerçekten şu an içimden çıkamadığım durum içindeyim. Kimseye anlatamıyorum
Bu arada psikolog reandevusu aldım, ancak gidene kadar yinede fikir istiyorum
Sen gulmek ıcın yazıosun sanırım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X