Esimi aldattim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya sizin okulda konusmanizdan bile öğretmnele bakismanizdan bile etiketlemeye hazir veliler vardir zaten
Bir de whatsapp da gece ayni anda cevrim ici olmak?!
Yaw o kadar merakli ,okula sadece dedikodu yapmaya gelen veli varken.farkedilmissindir bile.
Ne cesaret ya hayret ediyorum.

Bende kendimden utaniyorum emin ol.. Allah kimseye yasatmasin kimse böyle başlamaz hayata.. çok acı şeyler duyacağımı biliyorum burdan kimse büyük konuşmasın sadece kimseye olsunda istemem cevap icon teşekkür ederim
Şaka mısın gece gece Allah kimseye yaşatmasın insan iradesi dışında gerçekleşen durumlarda söylenir. Allah kimseye yaşatmasın denmez senin durumunda, Allah şaşırtmasın denir dense dense.. sen yoldan çıkmışsın bir kere, önüne kim gelse bu rezilliği yapacaktın. Rezilliginin zararı sadece sana olsa keşke, Çocukların ve bütün ailenin başını öne egdireceksin, sadece buna üzüldüm.

Merhaba arkadaşlar. O kadar kötü durumdayım ki .. az sonra belki bir sürü hakaretlere linçlere mahruz kalacağım ama unutmayin kinamayin, yaşamadan ölmeyiz. Herşey bizim için bu hayatta , pişkin pişkin değil içim yana yana nefesim kesilmişbir şekilde yaziyorum...
Ileride bir şekilde anlasilir diye bahsi geçen kişileri benzetme yoluyla izah etmeye çalışacağım.
Benim hikayem 15 yıl. Önce başladı suanki esimi cok sevdim yada sevdigimi sandim bunu anlayamadan çok kısa sürede gelişti herşey evlendim.. evlenmemle birlikte eşim bana güvensiz sürekli etrafa bakmakla suçlayan evde yasadigimiz herşeyi ailesine anlatan ve herşeyden önce daha 1 haftalık evliyken eşimden çok büyük darbe yemiş biriyim içeriklere olurda bir tanıdık yada bizzat eşim okur diye detaya girmek istemiyorum.. Ama şunu çok iyi biliyorumki sevgim ciddi darbe aldı ... Ama ask taze zaten kısa sürede evlendik içime attım.. sürekli kavga ediyorduk bir kaç kere evi bile terk ettim aileler girdi baristirdi.. eşim eve erken gelen benimle yeterince ilgilenmeyen tek hayatı is ,ev ,uyku, ve cinsellik olan biriydi ama hala beni için sorun değildi çünkü herşey yeni taze ask hala vardı.. sonra çocuğumuz oldu ilişkimiz çocukdan sonra inişli çıkışlı olmaya başladı ben daha çok çocukla ilgileniyor yoruluyor ona yeterince vakit ayırmıyordum yada ayırmak istemiyordun cinsel açıdan iyice uzaklasmistim.. kimi zaman yorgunluk kimi zaman isteksizlikden bir türlü ona yaklasmiyordum normal olarak onda sınır yapıyordu öyle yada böyle yıllar gecti 2.çocuğu hamile kaldım herşey daha kötü oldu 2. Bebegim zor bir bebekti ilk cocugum okullu diğeri bebek yetemez oldum uyku yeme içme ev düzeni hiç birseye yetemiyordun Allah var oda görüyor anlayışla yaklaşıyordu uzun bir süre 2.cocugumla yatıyor ondan iyice uzaklasiyordun..
asıl detaya henüz girmedim 2.cocuğum biraz büyüdü en azından ihtiyaçlarıni karsilicak hale geldi.. Ben eşime karşı iyice uzaklastim artık kalbin onun için atmiyordu onunla uyumak istemiyordum bana dokunsun istemiyordum.. dışarda bakıldığında çok şanslı kadınsın diyebilecek eşe sahibim asla hakkını yemem ne cimriligivar ne dövmesi ne sovmesi, harika bir baba sadık bir eş, evinin ihtiyaçlarını gideren iyi kalpli vicdanlı bir adam ilk yıllardaki hatalarini yapmayan evdeki herşeyi evde tutan beni ailesine ezdirmeyen bir adam.. böyle yazdigimda deli bu kadın bu devirde böyle adam diyeceksiniz ama neyse devam edeyim.. eşimle ciddi ayrılık konuşması yaptık eşim cinsellik acidan ona karşı yetersiz oldugumu onu mutlu etmediğini hep söyler oldu haklida ama onu hic arzulamiyor teni tenime degsin istemiyordum... ama soyle düşündüm 2.cocugum var iyi ozelliklerini düşünüp teselli bulup ver istedigini ret etme dedim ve uyguladim ben istemeye istemeyedeolsa artik onu bu konuda memnun etmeye basladim ama her duş da agladim cunku o bana dokunsun istemiyordum.. dusunuyorum düşünüyorum ben nasil bu hala geldim
Ben evlenmeden önce çalışan ,ailesi tarafından sıkılmayan ,açık saçık olmasada belli bir ölçüde giyinen bir kadindim .. evlemdikden sonra esim minik adimlarla değiştirmeye basladi beni ama inan o kadar minikki suan anlıyorum ona askimdan ve adımlarınin minik olmasi hic suphe uyandirmadi oyle yada boyle ben onun istedigi gibi biri olmusumm.. şuan istediğim giyinemiyorum onun istediği gibi şeyleri bile bulamiyorum, çalışmıyorum, vedaya bir çok kitlamalar ama hep ask, çocukların küçük olması öyle böyle derken 15 yılı devirmisiz.. detay yazdım hepsini komple okuyup nedenlerini sebeplerini bilin istedim

Asıl olay .. kendimde başka birşeyler keşfetmeye basladim.. ask filimlerinden etkileniyor, tv de beğendiğim biri olunca onu ruyamda gorur oldum gunlerce etkisinden cikmamaya basladim.. bunlar oldukca esimden dahada uzaklastim..zayıflamaya başladım doğum kilolarim gitti. Bakımlı olmaya baslamamla bakışları üzerimde hissetmeye ve bundan hiç rahatsız olmamaya başladım... geldim en zor olan detaya ve ben mecbur girmem gereken bir ortamda bi adamın bana ilgisini fark ettim o mecbur olmam gereken ortamda telefon numarası da mecbur bende ve onda olmak zorundaydı detaylara giremiyorum.. inanin basda rahatsız oldum adam hiç yakışıklı değil benden 10 yaş büyük işin en kotusu evli... adam hiç pes etmedi ben yazma dedikce yazdı red ettim bir süre uzaklaştı sonra yine yazdi bir süre sonra artık bende rahatsız degildim ona cevap vermeye başladım.. ve biz bir kere gorustuk cinsel açıdan olmasada öpüştük.. ve ben göklere çıktım aklımda fikrimde artik o vardı.. Ama adam bana 2.çocuklarıni yapacaklarını söyledi.. hemen uzaklastim, ama istemeye istemeye ama ne yaptı ne etti yine beni çekti yorungesine ve şuan biz onunla gece 12den sonra herkes uyuduğunda 25-30 dk kadar yazisiyoruz o benimle cinsellik yasayacağı anı iple çekıyor, o yaşayacağımız şeyin detaylarini yaziyor yani açık seçık konuşuyor..
Herşeyi farkindayim arkadaslar adamın niyeti belli benimle yatmak ama ben malesef ona aşık oldum .. O kadar uzak kalmisimki bu duygudan acı çekiyorum sürekli agliyorum midem ağrıyor sürekli sosyal medyadan aktifmi bakiyorum.. çocuklarımla ilgilenemez eşime tahammül edemez durumdayım...
Eşimden ayrılmayı düşünüyorum biliyorum aşık olduğum adamdan hayır yok ama eşinle nasıl geçer okur sevmeden tahammül etmeden nasıl geçer.. ayrilmakcok istiyorum ama ayrılırsam ne yapacağım 2.çocukla ailemin evine dönmem ev ev üstüne olmaz annemle o kadar iyi anlaşamıyorum.. maselef iyi bir mesleğim yok en çok bunun için dövünüyorum keşke okusaydım iyi bir meslegim olsaydi ben ne yapicam bosanirsam Ne olur Allah rızası için yazdığım herşey için bir yorum yapın eşimle alakalı suanki durumumla alakali.. yazacağınız şey belki hayırlı birseye vesile olur çok aci çekiyorum Allah kimseyi bu duruma düşürmesin... kime anlatilirki bu durum yazım hataları için kusura bakmayın hızlı hızlı yazdım kimse gormeden.. Ama şunu bilin sevmeden aynı evde evlilik zor Allah kimseye yasatmasin
su kk da gordugum tek bır sey var
kınamayın kınarsanız yasamadan olmezsınız dıyenlerın hepsı sızın hayat tarzınıza sahıptı . mesela ben kımseye hıc boyle bır cumle kurmadım. bu zamana kadar kınanacak hıcbırsey yapmadım. bence bu lafı kım bulduysa hep kınanacak seyler yapmıs bu lafın arkasına sıgınmıs

ınsana akıl fıkır mantık beyın dıye bırsey verılmıs , bazı hatalar vardır bılmeden ya da ıstemeden yapar ınsan o an ıyılıgı dusunur ama ıstemeden bırını kalbını kırmıs olur mesela, onlar ayrıdır ama bu sızın yaptıgınız dupeduz baska bırsey . bu hata falan degıl bu baska bırsey. hata deyıp de basıtlestırmeyın hata olsa herkes yapardı.

yanı sızın hayatınızla yasantınızla tercıhlerınızle karakterınızle alakalı hıcbırsey demeyecegım. herkes kendıne yakısanı yapar herkes aılesınden gordugu terbıyeyle bırlıkte kısılıgını de bırlestırır dısarı yansıtır karakterınız bu olabılır bu benı ılgılendırmez ınsanın kendıne verdıgı zararı dusman vermezmıs sız kendınıze bu yolu yakıstırmıssınız benı ılgılendırmez

sadece benı rahatsız eden sey su ozlu sozlerı pıs ıgrenc eylemlerınıze kullanıp durmayın artık sızın gıbıler hep aynı cumlelerle konuya baslıyor ıgrenıyorum mıdem bulanıyor tıksınıyorum mıde bulantım ekstra artıyor

bıktık.

sımdı sıze hayırlı guzel huzurlu geceler dılerım.

Hatanızın farkındasınız.Ve daha da ileri gitmeden(batmadan) bu işe bir son verin.Kendinizi düşünmüyorsanız evlatlarınızı düşünün bir ortaya çıkarsa yaşayacakları baskıyı düşünün...

Dünyadaki hiçbir sevgi, hiçbir tutku, evladinizin bir damla gözyaşına değmez. Çocuklarınızın gözünden baksanıza bir an, babalarini kandırıp başka bir adamla cinsellik yaşayan bir anne. Bu onların kalbini nasıl paramparça ederdi, ne hale gelirdi yavrular düşündünüz mü hiç? O evli çocuklu pislik cinsel açıdan tatmin olacak diye, evlatlarinizi bir ömür aglatacaksaniz buyrun yapın!

Ayıplamıyorum, kınamıyorum da şunu belirtmek isterim; aldatmayı aklına koyana bahane çok, adama yazma dedim ısrarla yazdı, pes etmedi diyorsunuz, engelleyebilirdiniz rahatlıkla ama zaten siz de arayış içine girdiğinizden devamı gelmiş. Asıl konuya gelirsek nasul olsa ayrılacaksınız bari rezillik çıkmadan ayrılın derim ben. Kadın sığınma evi olur, eşinizden çocuklar için alacağınız nafaka ve mal paylaşımıyla elde edeceğiniz bir takım şeyler olur, çalışırsınız da, çocuklara anneniz bakar ya da kreş, okul falan derken idare ederler birbirlerini ama hem evli olup hem başkasının eğlencesi olmayın rica ederim. Ayrılın, bekâr bir kadın olarak adam gibi birini bulup aşkı yaşayın doya doya ama o şerefsizle ol-maaaz.....

Dünyadaki hiçbir sevgi, hiçbir tutku, evladinizin bir damla gözyaşına değmez. Çocuklarınızın gözünden baksanıza bir an, babalarini kandırıp başka bir adamla cinsellik yaşayan bir anne. Bu onların kalbini nasıl paramparça ederdi, ne hale gelirdi yavrular düşündünüz mü hiç? O evli çocuklu pislik cinsel açıdan tatmin olacak diye, evlatlarinizi bir ömür aglatacaksaniz buyrun yapın!
Çok haklisin

Bakin öyle bir hal ki yaşamayan bilmez Allah da yaratmasın şuur denilen şey gidiyor bana bu yazılan şeyleri benim dusunmemem şuan okudukça dehşete kapilmam gercekden bitti dua edip tövbe edeceğim
siiz gercekten anlıyorum yargılamak haddim deıl kendınıze çeki düzen vermenız gerkıyır hadi eşiniz suclu o çoçukların masumların ne günahı var nefsinize uymayın insan hata yapar ama önemli olan hatanızın farkına varmaniz bi düşünün ya size cinsel içerik teklıf eden bi kişi sadece siz mi varsınız hayatınızda öylemi sanıyorsunuz namuslu bi etkek bi kere evlıykene başkasına bakmaz yapmayalum kendımızı kamdırmayalım biz kadınlar ufak bi söze kanıyıruz gururlu olun koskoca insanlarız ah almayın ömür boyu üzülen siz olursunuz kimi eşi dört dörtlükkü herkesin sevmeıdgımız bi huyu yokmu benım eşimde benı aldattı ama ne yapayım sabrettım cocugum için bana vok mu ilgi gösterıyor sanıyorsun ama sevdigim yanlarını görerek sabredıyorum çekilmez bi adam deıl en azımdan eşiniz tamam sogudunuz ama herşeyın bi çaresi vardır tamam büyük konusmuyorum ama senı bilinçlendiriyorum gittigin yol yol degıl ıkı çift lafa kanmayın lütfen

siiz gercekten anlıyorum yargılamak haddim deıl kendınıze çeki düzen vermenız gerkıyır hadi eşiniz suclu o çoçukların masumların ne günahı var nefsinize uymayın insan hata yapar ama önemli olan hatanızın farkına varmaniz bi düşünün ya size cinsel içerik teklıf eden bi kişi sadece siz mi varsınız hayatınızda öylemi sanıyorsunuz namuslu bi etkek bi kere evlıykene başkasına bakmaz yapmayalum kendımızı kamdırmayalım biz kadınlar ufak bi söze kanıyıruz gururlu olun koskoca insanlarız ah almayın ömür boyu üzülen siz olursunuz kimi eşi dört dörtlükkü herkesin sevmeıdgımız bi huyu yokmu benım eşimde benı aldattı ama ne yapayım sabrettım cocugum için bana vok mu ilgi gösterıyor sanıyorsun ama sevdigim yanlarını görerek sabredıyorum çekilmez bi adam deıl en azımdan eşiniz tamam sogudunuz ama herşeyın bi çaresi vardır tamam büyük konusmuyorum ama senı bilinçlendiriyorum gittigin yol yol degıl ıkı çift lafa kanmayın lütfen
Allah bin kere razı olsun ben dersimi aldım fazlasiyla

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X