Eşimi başkasıyla gözlerimle gördüm 😭

Ailesi o kadar rezil ki üstünü örterler, utanma arlanma yok ki. En iyisi eşimdi işte. Babaannemin bir sözü var çok özür dileyerek yazacağım. Bir kadının yedi oğlu varmış diyor en iyisi götünü veriyormuş... Buda o mesele

teşbihte hata olmaz denir ama öyle beter bir üslubunuz var ki.

Çok geçmiş olsun. Yeni bir hayat kurun, önünüze bakın. Çok zor biliyorum ama bu saatten sonra yeni bir sayfa açmak en iyisi

Günaydın arkadaşlar. Bana gün aydı mı onu bile bilmiyorum. Gece mi, gündüz mü, yerde miyim, gökte mi? Bilmiyorum... Bir haftadır ne yediğim belli, ne uyuduğum...
Buraya daha önce konu açmıştım. Eşim benimle birlikte olmuyor diye. Başkası yok eminim, hastalık mı demiştin. Doktora götürmek istemiştim...
Geçen hafta annemler ev taşıdı. Bende yardım için anneme gittim. Dolaba yemekler atıp en az üç, dört gün kalmayı düşündüm. Gittiğimin ertesi günü felaket bir böbrek ağrısı tuttu beni. Zaten böbreklerimde taş var. Annem kıyamadı eve git dinlen dedi. Keşke gelmeseydim... Eşimin işte olması gerekiyordu. Anahtarımla kapıyı açtım ki kapıda ayakkabılar. Eşime sonsuz güveniyordum inanın. Ablası, kardeşi mi geldi diye düşündüm yemin ederim. Hiç aklıma kötü bişey gelmedi. Sonra kapı sesi duyulmuş olacakki eşim girişe koştu. Lanet olası si..ni eliyle kapatmış bana bakıyor şok içinde. Çok aptalım inanın algılayamıyorum ne oldugunu. Ne oluyor dedim. Durmuş yüzüme bakıyor. Sonra odaya doğru ilerledim beni tutmuş gitmeme izin vermiyor. Onu itip odaya gittim ki kadın giyinmeye çalışıyor. Ne yaptım nasıl bağırdım ne bitti bilmiyorum. Kadın yarı cıplak dışarı gitti. Kimdi sevgilisi mi, ücretli mi tutmuş bilmiyorum. Sinir krizleri geçirip onu evden attım. Üstünü giyip siktir olup gitti. Ve ben o gün bugündür evdeym. Yataktayım. Kimseye hiçbişey anlatmadım. Anlatamayacağım da. Sadece boşanacağım... Lütfen bana moral verin
Fake diyenler lütfen konumdan cıkıp direkt şikayet etsinler. Bide onlarla uğraşmak istemiyorum
Çok kötüyüm, ölmek istiyorum. Nasıl yaptı bunu bana. Yaa yanıma gelmiyor benimle ilişkiye girmiyordu. Bende Bi sorun var sanıyordum sağlıkla ilgili. Demekki beni istemiyormuş
Vay şerefsiz kahpe böylelerini s..knden tutup asıcaksın utanmaz reziil köpek herkese anlat rezaletini ailesine falan anlat rezil olsun ittt

Gerçekten “rabbim düşmanımın dahi başına vermesin” dediğim nitelikte acı bir tecrübe edinmişsiniz. Biz burda ne desek boş aslında içinizin yangını, hayal kırıklığınız, öfkeniz dinemez olay bu kadar tazeyken. Ama inanın ki bunda da var bir hayır rabbimin hikmetinden sual olunmaz o gün sizi eve göndererek Allah gösterdi bu olanları. Zararın neresinden dönseniz kardır. Evet belki düştünüz ama o adamdan kurtulmuş olarak daha sağlam kalkacaksınız Allahın izniyle.

Bu millet kafayı mi yemiş, zevk mi alıyorlar, sadist misin sen ya. İnsanlar üzerinde deney mi yapıyorsun. Kim üzülecek diye. Psikiyatriye git sen hatta yatirsinlar seni direk hastaneye. Uyuz oldum ya.

Günaydın arkadaşlar. Bana gün aydı mı onu bile bilmiyorum. Gece mi, gündüz mü, yerde miyim, gökte mi? Bilmiyorum... Bir haftadır ne yediğim belli, ne uyuduğum...
Buraya daha önce konu açmıştım. Eşim benimle birlikte olmuyor diye. Başkası yok eminim, hastalık mı demiştin. Doktora götürmek istemiştim...
Geçen hafta annemler ev taşıdı. Bende yardım için anneme gittim. Dolaba yemekler atıp en az üç, dört gün kalmayı düşündüm. Gittiğimin ertesi günü felaket bir böbrek ağrısı tuttu beni. Zaten böbreklerimde taş var. Annem kıyamadı eve git dinlen dedi. Keşke gelmeseydim... Eşimin işte olması gerekiyordu. Anahtarımla kapıyı açtım ki kapıda ayakkabılar. Eşime sonsuz güveniyordum inanın. Ablası, kardeşi mi geldi diye düşündüm yemin ederim. Hiç aklıma kötü bişey gelmedi. Sonra kapı sesi duyulmuş olacakki eşim girişe koştu. Lanet olası si..ni eliyle kapatmış bana bakıyor şok içinde. Çok aptalım inanın algılayamıyorum ne oldugunu. Ne oluyor dedim. Durmuş yüzüme bakıyor. Sonra odaya doğru ilerledim beni tutmuş gitmeme izin vermiyor. Onu itip odaya gittim ki kadın giyinmeye çalışıyor. Ne yaptım nasıl bağırdım ne bitti bilmiyorum. Kadın yarı cıplak dışarı gitti. Kimdi sevgilisi mi, ücretli mi tutmuş bilmiyorum. Sinir krizleri geçirip onu evden attım. Üstünü giyip siktir olup gitti. Ve ben o gün bugündür evdeym. Yataktayım. Kimseye hiçbişey anlatmadım. Anlatamayacağım da. Sadece boşanacağım... Lütfen bana moral verin
Fake diyenler lütfen konumdan cıkıp direkt şikayet etsinler. Bide onlarla uğraşmak istemiyorum
Çok kötüyüm, ölmek istiyorum. Nasıl yaptı bunu bana. Yaa yanıma gelmiyor benimle ilişkiye girmiyordu. Bende Bi sorun var sanıyordum sağlıkla ilgili. Demekki beni istemiyormuş
Kendi iyiliğiniz için boşanın, hayata bir kere geliyoruz çok daha iyilerini hakediyorsunuz.

Şuan sana kocaman sarılmak istedim….
Ahh acını derinden hissettim tüylerim diken diken oldu. Gerçekten acını içimde hissettim 😞
Geçecek inan geçecek şuan şok içindesin zamana ihtiyacın var…
Annenler taşınır taşınmaz yanlarına git o evde kalma, onların yanında acını daha kolay atlatırsın yanlız kalma.
Dertleşmek istersen bana özeldende yazabilirsin. Allah yardımcın olsun tez zamanda içine yüreğine ferahlık versin 🤲🏻

Ahh acını derinden hissettim tüylerim diken diken oldu. Gerçekten acını içimde hissettim 😞
Annenler taşınır taşınmaz yanlarına git o evde kalma, onların yanında acını daha kolay atlatırsın yanlız kalma.
Dertleşmek istersen bana özeldende yazabilirsin. Allah yardımcın olsun tez zamanda içine yüreğine ferahlık versin 🤲🏻
Fake cikmis konu boşuna uzulme hepimiz üzüldük saatlerce yazdik zaten.

Acınızı silip atın, fakeymiş. 😂

Tşk ederim... Onun için değil aslında, kendimi aptal gibi görmeyi kaldıramadığım için.
Kendinizi aptal gibi görmeyin, değersizleştirmeyin, neden diye kendinizde kusur aramayın. Angelina jolie bir çok erkeğin hayalini süsleyen güzellikte o da aldatıldı aptal mıydı çirkin miydi? Bazı insanlar bazen insanlar neden bu. Çok geçmiş olsun. Şahsi fikrim şu anki kararınızdan vazgeçerseniz sindirir devam ettirirseniz bu evliliği ,değersizleşirsiniz kendinizi. Ben de biraz kötümum ama bu çok da iyi bir şey değil bence .aldatılmak sizin değil karşı tarafın hatası saklıycam diye kendinize yük etmeyin.Aynı şeyi siz yapmış olsanız ne kadar gizli kalırdı bunu düşünün.Size iyi gelecekse paylaşın.

Eğer gerçekten fakese;
İnsanlar başkalarının duygularıyla oynamaktan neden zevk alıyorlar anlamadım 😌 Yarın bir gün yazdığı bu senaryo başına gerçekten gelmezse hiç şaşırmam!

X