Eşimi tehdit eden kadınlar

Tatlikavun

Kova Burcu kadını ♒️
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
1.358
2.041

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 139 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :73 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

ckpgelsebayramdr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2018
131
148
kadın çalışan olabilir fazla satınca kârını cebe koymuş olabilir
bizim burada da kırtasiyenin birinde böyle konu dönüyordu fazla söylüyorlar diye mecbur kalmadıkça gitmiyoruz
sanırım çocuklar gençler falan gelince ne kadar satabilirlerse satıyorlar

Esila09

Nirvana
Pro Üye
1 Ekim 2010
14.190
28.219
Ben benden 10tl cicegi sardigi kagidin parasini alan cicekciyi rezil etmistim.
Yeni 1 buket cicek 2 gun sonra adresime teslim edildi. Öylede sosyete sayfalari vardiki anlatamam 😂😂
Daha öncede hastahanede ayni yontemle bir isimi halletim bu konudada hakliydim il disina gittim beni baska cihaza yonlendirmeye calistilar sonra 4 saatlik yola cikarmaya calistilar aninda etiket yaptim kapidan cikmadan aradilar.
artik sosyal medya gibi bir silahimiz var usulca cıkın ve tum kursunlari siralayin😂

Deltavealfa

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2020
1.660
2.041
31
İyi akşamlar arkadaşlar dün gece oğlum sürekli kustu bizde sabah acile gittik serum du ilaçtı falan hastaneden çıktık.Eşime dedimki çıngıraklı saplı dönen bir oyuncak var onu çok sevdiydi komşunun oğlunda vardı hasta ya sevinderelim al dedim .Yetmiş bin nüfuslu bir ilçede oturuyoruz. Dükkanın birinde gördüm şurda var al dedim .Eşim bizi biraz uzağa park etti almaya gitti.Beklerim beklerim gelmez.Bir geldi .Anlattığına göre oyıncağa 25 tl demişler pahalı geldi ama aldım diyor.Sonra karşıda aynı oyuncaktan farkettim oraya sordum 10 tl dediler diyor.Geri götürdüm iade için.Kadın bir çirkef çıkmış şimdi bağırırım bu adam beni dövüyor derim bak demiş öyle bir şey yok tabi.Dükanımdan çık git diye bağırmış.Polise giderim demiş .Bayağı bir tartışmışlar eşim polise gitmiş bana böyle diyor o gelmeden ben gideyim demiş.Polis davacı olursanız ifadesini alırız falan demiş.Eşimde biz arabada bekliyoz diye çocukta hasta beklememiş davacı olmamış.Eşimin dediği parasında değilim beni enayi yerine koymaları çok zoruma gitti diyor.Siz olsanız ne yapardınız.
Oyuncağı kafasına atar çıkardım parası batsın

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 390 gün geçti.

Cileklivanilinn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
4.657
12.238
25
Serbest piyasa diye bi şey var

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :50 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.

Dreamweaver

3 vakte kadar 5
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2015
806
1.422
İyi akşamlar arkadaşlar dün gece oğlum sürekli kustu bizde sabah acile gittik serum du ilaçtı falan hastaneden çıktık.Eşime dedimki çıngıraklı saplı dönen bir oyuncak var onu çok sevdiydi komşunun oğlunda vardı hasta ya sevinderelim al dedim .Yetmiş bin nüfuslu bir ilçede oturuyoruz. Dükkanın birinde gördüm şurda var al dedim .Eşim bizi biraz uzağa park etti almaya gitti.Beklerim beklerim gelmez.Bir geldi .Anlattığına göre oyıncağa 25 tl demişler pahalı geldi ama aldım diyor.Sonra karşıda aynı oyuncaktan farkettim oraya sordum 10 tl dediler diyor.Geri götürdüm iade için.Kadın bir çirkef çıkmış şimdi bağırırım bu adam beni dövüyor derim bak demiş öyle bir şey yok tabi.Dükanımdan çık git diye bağırmış.Polise giderim demiş .Bayağı bir tartışmışlar eşim polise gitmiş bana böyle diyor o gelmeden ben gideyim demiş.Polis davacı olursanız ifadesini alırız falan demiş.Eşimde biz arabada bekliyoz diye çocukta hasta beklememiş davacı olmamış.Eşimin dediği parasında değilim beni enayi yerine koymaları çok zoruma gitti diyor.Siz olsanız ne yapardınız.
Geçmiş olsun evladınız iyidir umarım...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1045 gün geçti.

Visenyaa

Guru
Pro Üye
21 Aralık 2014
7.033
19.145
Fesat olmadıgımı kanıtlar mısınız sevgili kadınlar? Umarım yalnız degilimdir bu nasıl baslık? Yok yani ben fesat degilim.

Ben kendimi bildim bileli 3’ün 5’in lafını yapan biri olmadıgım icin “enayi”lik söz konusuysa cirkeflesirim. Ama bunu kibar kibar tatlı tatlı yaparım. Polis molis şikayetle ugrasmam. Cocugu alın dükkana girin hepsinin gözü önünde “bu oyuncak bozuktur diger yerden alalım” dersiniz duyacakları sekilde.

kedilinick

Aşk ♥️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
20.681
30.237
Uyurdum

Nasipp61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
2.670
2.189
Ahh ahh gerçekten bazı kadınlardan korkulur 🤦🏼‍♀️
bende eşinizin yerinde olsam gidip iade etmeyi düşünürüm .25 lira verdiğim şeyi 10 TL görürsem vicdan azabı çekerim enişte haklı asla geri adım atmasın 🤣

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 84 gün geçti.

GeyikliGece

gider geyikli gecede uyurduk...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2016
11.155
32.051
Siz olsaniz napardiniz kismina cevap vereyim.

Esim ve hasta cocugum arabada beni beklerken 15 lira icin polise gitmem, kimseyle kavga etmem. "Beklerim beklerim gelmez" dedirtmem esime.
O esnafi tekrar tercih etmem, google yorumlarina da olumsuz bir mesaj yazarim olur biter.

Olay hos degil ama hasta cocugu arabada bekletip polise gidecek boyutta asla degil.

kosucukaplumbaga

Karbon tabanli yasam formu...
Kayıtlı Üye
15 Mart 2008
3.274
9.535
15TL için değil ama şu çirkeflikleri için etrafıma yayarım konuyu. Madem ilçenin nüfusu çok az, bu bilgi de hızla yayılır sanıyorum. Dükkana gidecek 100-150 kişinin ayağı kesilse bile kardır.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 207 gün geçti.

redvelvetcake

Ne mutlu Türk'üm diyene!
Pro Üye
3 Temmuz 2010
10.110
9.605
Yani 10 liralık seyi 15e satsa tamam da 25e satması da abartı olmus. Millet cirkef boşverin, sadakam olsun de geç. Uğraşmaya degmez

Seytanolabilirim

Cok guclu bir kadin
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
1.992
2.737
35
Siz olsaniz napardiniz kismina cevap vereyim.

Esim ve hasta cocugum arabada beni beklerken 15 lira icin polise gitmem, kimseyle kavga etmem. "Beklerim beklerim gelmez" dedirtmem esime.
O esnafi tekrar tercih etmem, google yorumlarina da olumsuz bir mesaj yazarim olur biter.

Olay hos degil ama hasta cocugu arabada bekletip polise gidecek boyutta asla degil.
Aynen öyle kadından sonra adami suçlu buldum ben. Hasta çocuğu ve eşi bekliyor, bekliyor o orada hak , hukuk derdin de. Konu sahibi eşiniz hakli da olsa kendini haksız duruma düşürmüş . Bir gün sonra hakkını arasa imis olan küçücük çocuğu oldu bekledi saatlerce

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 45 Kg. ile 61 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 156 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :65 Kg.

Boncukellam

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
46
94
35
Arabada sıcakta nasıl beklediniz onca zaman hasta çocukla okurken ben size ve bebeğinize daha çok üzüldüm açıkçası ,geniş bir zaman da bende sinir olurdum ugrasirdim ama bu durumda böyle bir şeyi sorun yapmazdim