Eşimi yanlışmı anlıyorum?

Burcin62

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2019
42
31
27
Arkadaşlar merhaba kısaca anlatacağım kafam çok karışık eşim ile şartlardan dolayı 3 ay ayrı kaldık sonra yanıma geldi telefonunda arkadaşı ile bir mesajını gördüm “iş yerinde bir kız için başkasının yanında “seninki” dediği için eşim arkadaşına kızmıştı niye herkesin içinde seninki diyorsun diye.. bende bu msj üstüne günlerce kafa patlattım kızla aynı iş yerinde çalıştığını o mesajın boş bi mesaj olduğunu arkadaşının boş muhbbt yaptığını söyledi. Kızla ilgili bütün sorduğum sorulara bilmiyorum hatırlamıyorm dedi arkadaşını sıkıştırdım o bana doğrularını söylüyordu kim olduğnu nereli olduğunu vs gibi sonra eşime kanıtlı sorduğum için bir gün bilmiyorum diyordu bir gün doğruyu söylüyordu fakat kızla özel bi konuşma olmadığını iş yerinde herkesin içinde konuştuklarını ordan bildiğini söylüyordu. Neyse bu konudan 2 ay geçti affettim düzenime devam ettim.. tabi kızı takibe aldım. Kızı eşimin yanından alıp başka bir yere vermişler yemekhaneye eşimde sürekli orada yemek yiyor. Kız dün bir fotoğraf paylaşmıştı saçlarını boyatmış. Bugün eşime kızı görüyormusun va diye zarf attım hayır görmüyorum dedi sonra konu konuyu açtı tekrar sordum varmı bi değişiklik diye evet saçlarını simsiyaha boyatmış dedi.. benmi yanlış düşünüyorum biliyorsunuz böyle şeyleri farketmek için bakmak görmek gerekli bana görmediğini söylemişti görmediği bir yerde çalıştığını söylüyordu. Ne düşünürdünüz?

Eşeğin aklına karpuz kabuğu derim. Yoksa bile adam dikkatini ona verir şimdi. Var mı bi değişiklik diye sürekli kadının muhabbetini mi yapiyosunuz 🙄
Hayır tabikide öyle yapmıyoruz :) bu anlattığım aylar önce konuşuldu kapandı bugün fotoğrafı görünce sordum ve direkt o şekilde sormadım dolaylı yoldan oda öyle bir cevap verdi

Kızı takip ettiğiniz ve konuyu takıntı haline getirdiğiniz kızın paylaştığı resmî görmenizden belli. Allah aşkına kızı salın. Kocanıza bakacağını hiç düşünmüyorum
Kızın değilde adamın kızı izlediğini düşündüm ben
Sanki kızı izliyor arkadaşlarıda bunu biliyor

Kızın değilde adamın kızı izlediğini düşündüm ben
Aynen ben de öyle düşündüm. Ama günah almak istemiyorum. Böyle bir muhabbet oldu. Arkadaşı da o yüzden senin ki diyor. Ya da kız bu adama bir kere iyi davrandı gülümsedi erkek milletini bilirsiniz her şeyi istediği gibi anlar. Böyle kızın adını kendi aralarında çıkardılar

Arkadaşlar merhaba kısaca anlatacağım kafam çok karışık eşim ile şartlardan dolayı 3 ay ayrı kaldık sonra yanıma geldi telefonunda arkadaşı ile bir mesajını gördüm “iş yerinde bir kız için başkasının yanında “seninki” dediği için eşim arkadaşına kızmıştı niye herkesin içinde seninki diyorsun diye.. bende bu msj üstüne günlerce kafa patlattım kızla aynı iş yerinde çalıştığını o mesajın boş bi mesaj olduğunu arkadaşının boş muhbbt yaptığını söyledi. Kızla ilgili bütün sorduğum sorulara bilmiyorum hatırlamıyorm dedi arkadaşını sıkıştırdım o bana doğrularını söylüyordu kim olduğnu nereli olduğunu vs gibi sonra eşime kanıtlı sorduğum için bir gün bilmiyorum diyordu bir gün doğruyu söylüyordu fakat kızla özel bi konuşma olmadığını iş yerinde herkesin içinde konuştuklarını ordan bildiğini söylüyordu. Neyse bu konudan 2 ay geçti affettim düzenime devam ettim.. tabi kızı takibe aldım. Kızı eşimin yanından alıp başka bir yere vermişler yemekhaneye eşimde sürekli orada yemek yiyor. Kız dün bir fotoğraf paylaşmıştı saçlarını boyatmış. Bugün eşime kızı görüyormusun va diye zarf attım hayır görmüyorum dedi sonra konu konuyu açtı tekrar sordum varmı bi değişiklik diye evet saçlarını simsiyaha boyatmış dedi.. benmi yanlış düşünüyorum biliyorsunuz böyle şeyleri farketmek için bakmak görmek gerekli bana görmediğini söylemişti görmediği bir yerde çalıştığını söylüyordu. Ne düşünürdünüz?
Ya kusura bakmayin ama soylemeden edemicem: ne bicim bir iliskiniz var sizin kari-koca?! Ne kadar da guvensizsiniz esinize karsi, bir birinize karsi. Benim anlayisimda, ister bir sey olsun veya olmasin, iki insanin iliskisi sizinki gibi bir duruma gelmisse zaten o iliski bitmistir. Kocaniz sizi aldatsa ne aldatmasa ne?! Cidden bi ben miyim boyle dusunen? Bir kadin kocasina hicbir sekilde guvenmiyorsa, surekli mesajlarini okuma, takip etme derdindeyse, kusura bakmayin ama o iliski zaten bitmistir. Arada guven yoktur, sevgi de.

Bilemeyiz ama esin demek ki o arkadasına o kızdanncok bahsetmiş olanilir şöyle güzel böyle güzek diye. Ama arasında bir husumette gecmiş olabilir. ben calısırken bir abi vardı irite olurdum hala engellidir bende. Kendi işini bile bana yıkardı hersabah kavgayla baslardık gune . Onla olan kavgamı herkes bildigi için ondan bahsederkenn seninki geldi ne selam ne sabah suratı bes karıstı hayırdır falann diyolardı mesela.o anlamda da demiş olabilirler .. kızı gormus olabilir aynı iş yerije giriş cıkıs saatlerinde illa denk geliyorlardır siyahta dikkat ceken bir renk gozune carpmısttır yani

Bence eşinle arkadaşı arasında muhtemelen kızın güzelliği ile ilgili bir muhabbet geçti. Yani eşin başlattı bunu belli ki. O yüzden arkadaşı seninki diyor. Beğenme var ama ilişki yoktur sanmıyorum. Esin sıkıntılı.

seninki dediklerine gore aralarinda bir muhabbwt gecmis ve esinizin o kiza ilgisi var gibi arkadaslariyla arasinda muhabbeti donmus gubi gorunuyor ayrica saclarini boyamis demesi yine onu izledigini dusundurur bana erkekler boyle seyleri farketmezki hemde alakasiz isyerinde yemekhanede calisan bir kiz yani ne alaka?

Ya kusura bakmayin ama soylemeden edemicem: ne bicim bir iliskiniz var sizin kari-koca?! Ne kadar da guvensizsiniz esinize karsi, bir birinize karsi. Benim anlayisimda, ister bir sey olsun veya olmasin, iki insanin iliskisi sizinki gibi bir duruma gelmisse zaten o iliski bitmistir. Kocaniz sizi aldatsa ne aldatmasa ne?! Cidden bi ben miyim boyle dusunen? Bir kadin kocasina hicbir sekilde guvenmiyorsa, surekli mesajlarini okuma, takip etme derdindeyse, kusura bakmayin ama o iliski zaten bitmistir. Arada guven yoktur, sevgi de.
Böyle bir mesaj gördükten sonra başlamış olamazmı? Bana göre bu güven kırmaktır bir kızım var ve ben bunu öğrendiğimde 2. Bebeğime hamileydim. Ben o 3 aylık süreçte zorluk çekerken eşimin böyle arkadaşıyla boş bi muhabbet yapması zoruma gitti. Kim olsa aynı şeyi düşünebilir sonuçta ben günün 24 saati kız arkdaşlarımla erkek muhabbeti yapmıyorum öyle değilmi? Eminim ben yapmış olsaydım eşim çok farklı davranırdı benim kadar düşünmezdi belkide. Ayrıca kızı takip etme sebebim o dönemde bana biri kızın temizlikçi diğeri polis olduğunu söylüyordu. Eşim polis bu arada bunu anlamak için kızı takibe aldım o şekilde kaldı. Ve kız için duyduklarım ise herkesle laklak eden sohbet etmeye çalışan biriymiş. Yani bu yorumu yapmanız bi kadın olarak gerçekten çok üzücü ve düşüncesiz. Ben bunu size sorma sebebim acaba hamilelikten yanlış şeyler mi düşünüyorum amacındaydı. Fakat hamileliği belirtmemişim…

X