Eşimin ailesi

Katipsondanbir

Mevzuya biraz sert girdim. Ama girdim.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
11.375
38.778
32
Amin.
Kendine yetemiyor ama bebek yapmayı ihmal etmemiş tabii.
Mobilya parasını ödeyemiyor, yarın bu adam bez parasını nasıl ödeyecek diye düşünen yok.
Anca laf kalabalığı, boş boş cümleler.
Kayınbaba var ya, ödesin.🙄 Koca ne güne duruyorsa. Gencecik kızı kandırıp evlenmeyi biliyor, ama eşya parası için baba ile kavga ediyor.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

Katipsondanbir

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
11.375
38.778
32
Baldırı çıplak senin babandir amk oruspusu yeter ya sabah beri ağzımı açmayım dedim açmayik dedim yok 16 yaşında sevgilisi 30 yasunsa size ne size ne sen kendi hayatina bak yok açsın bilmeyen zanander bnm ekmeği kednisi veriyor kimsin de bana açsın diyorsun gerizakli konu esimij ailsies ama sayenizde evlilikten soğudum
Hakaret suçtur. Adli bir suç yani baya baya. Haberin olsun.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.

Khomyuk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2019
5.422
19.630
Hehe sende ztn 4 dörtlük yaşıyorsun hayatını aptal
Valla öyle oluyor. Çünkü senin yaşında okuyordum. Arkadaşlarımla geziyordum. Dünyayı olmasa da pek çok ülkeyi gezdik. Fotoğrafçılık kulübüyle en az beş şehiri gezdik. Mezun olduk işe girdik kendi paramızı harcamayı bildik. Canım istedi gezdim canım istedi aldım. Kızkıza tatile gittik denize gittil. Mavi tur yaptık.
Sonra evlendik. Kayınvalidem kayınpederim de yetişkin bağımsız bir insan olunca karışamadı. Aynı apartmanda da oturmuyoruz. Zırt pırt gelemiyorlar. Üç dört ayda bir canımız isterse gidip iki üç gün kalıp dönüyoruz.
Hayatımızı yaşıyoruz yani

MorAnka

Guru
Pro Üye
24 Aralık 2007
4.385
8.849
Baldırı çıplak senin babandir amk oruspusu yeter ya sabah beri ağzımı açmayım dedim açmayik dedim yok 16 yaşında sevgilisi 30 yasunsa size ne size ne sen kendi hayatina bak yok açsın bilmeyen zanander bnm ekmeği kednisi veriyor kimsin de bana açsın diyorsun gerizakli konu esimij ailsies ama sayenizde evlilikten soğudum
Tam ekran görüntüsü alınıp, dava açılacak bir post.
Bebeğinle mahkemelerde sürünmek istiyorsun herhalde

Katipsondanbir

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
11.375
38.778
32

dejavu_one

canım oğlum varlığına şükür..
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
27.460
14.154
Hehe sende ztn 4 dörtlük yaşıyorsun hayatını aptal
Hadi canım hadi sana ekmek çıkmaz buradan. Ben kendi portföyümü sana anlatsam gece uykun kaçacağı için anlatmayayım heves etme ama şu kadar diyeyim 16 yaşında sevgili yapıp eş ailesinin eline bakmak yerine okudum mesleğimi yapıyorum herşeyimizi kendimiz yaptık şükürler olsun hamileyken göğsümü gere gere kp min yanında da oturdum doğumdan önce son nst de karnım açıkken yanımda elimi tutanda kayınbabamdı yani bağnaz değilim sizin gibi hadi şimdi işinee yallah

Ecenur02_02

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2020
59
14
20
Hadi canım hadi sana ekmek çıkmaz buradan. Ben kendi portföyümü sana anlatsam gece uykun kaçacağı için anlatmayayım heves etme ama şu kadar diyeyim 16 yaşında sevgili yapıp eş ailesinin eline bakmak yerine okudum mesleğimi yapıyorum herşeyimizi kendimiz yaptık şükürler olsun hamileyken göğsümü gere gere kp min yanında da oturdum doğumdan önce son nst de karnım açıkken yanımda elimi tutanda kayınbabamdı yani bağnaz değilim sizin gibi hadi şimdi işinee yallah
Ayy canım senin yaşadıklarıni merak edeceğimi gruba girmem en iyis bu bilmeyen zanander kralın kızı kendi beğenmiş birşeyim tekinsij sadece kendi çapında takıl

dejavu_one

Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
27.460
14.154
bu hakarer ve küfürlerinle buradan ıp numaran bulunup sana bilişim suçlarından dava açılabileceğini adına adresine ulaşılacağından umarım haberdarsındır!!

Ecenur02_02

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2020
59
14
20
Kayınbaban öder tazminati dimi 😂😂
😅😅Hehe
bu hakarer ve küfürlerinle buradan ıp numaran bulunup sana bilişim suçlarından dava açılabileceğini adına adresine ulaşılacağından umarım haberdarsındır!!
Aç ya snaa mi yazdım ki bana acaksin ac sabahtan beri kendimi zor tutuyorum yok ac siniz yol baldırı çıplak kim kazanır davayı görüruz yok 16 yaşında sevgilisi sapik

elektra

Guru
Pro Üye
13 Eylül 2015
5.036
20.200
Ayy dayanamicam heee bir önceki yorumunda bir baltaya sahip olamadınız dedın ya biz okumuş etmiş meslek sahibi olmuş insanlarız. Başka ne dedin trılyonluk musunuz? Babam baldırı çıplak değil çok şükür çok genç yaşında çalışmış çabalamış

dejavu_one

Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
27.460
14.154
Ayy canım senin yaşadıklarıni merak edeceğimi gruba girmem en iyis bu bilmeyen zanander kralın kızı kendi beğenmiş birşeyim tekinsij sadece kendi çapında takıl
ne oldu gerçekleri duymak işine mi gelmedi yazılanların hepsi doğru çünkü kendi karakterin belli herkes kendini belli ediyor yazık sana ya zordur bu şekilde kaynana kayınpeder ne derse desin ellerine bakmak zorunda olmak evet kendimi beğeniyorum iyi ki varım iyi ki sizin gibileri gördükçe böyle olmamışım diyorum