Eşimin ailesi

Khomyuk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2019
4.493
17.506
😅😅Hehe

Aç ya snaa mi yazdım ki bana acaksin ac sabahtan beri kendimi zor tutuyorum yok ac siniz yol baldırı çıplak kim kazanır davayı görüruz yok 16 yaşında sevgilisi sapik
30 yaşında adam 16 yaşındaki kızla sevgilisiyle sapıktır evet. 16 yaş çocuk olarak kabul ediliyor yasalarca

Ecenur02_02

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2020
59
14
20
ne oldu gerçekleri duymak işine mi gelmedi yazılanların hepsi doğru çünkü kendi karakterin belli herkes kendini belli ediyor yazık sana ya zordur bu şekilde kaynana kayınpeder ne derse desin ellerine bakmak zorunda olmak evet kendimi beğeniyorum iyi ki varım iyi ki sizin gibileri gördükçe böyle olmamışım diyorum
İşte bnm anlatamdihim budur kayınbabamin eline baktığımı nereden çıkardı daha cümleyi bile anlamıyorsun ya herkez kendi evinde

dejavu_one

canım oğlum varlığına şükür..
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
27.322
13.752
İşte bnm anlatamdihim budur kayınbabamin eline baktığımı nereden çıkardı daha cümleyi bile anlamıyorsun ya herkez kendi evinde
daha bir konsolun parasını ödeyemiyorsunuz yok düğün yapmamışlar kocan yapsaydı. Kiradayız burada ev onların değil diyorsunuz kirayı onlar vermese niye aynı binada olasınız kira vereceksem başka ev tutardım ama siz kendi kendinize bakamıyorsunuz daha siz çocuksunuz hamilesiniz hemen hamile kalmayı bilmişsiniz daha borç ödeyemiyorsunuz

Angel9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2019
216
165
Öncelikle Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var ben 9 aydır evliyim ve 6.5 aylık hamileyim kaynanma gille aynı binada oturuyoruz bundan 3 hafta önce eşim ile ailesi tartısti mobilya parası için bi kısmı kalmıştı kayın babam dedi siz ödeyeceksiniz eşimle tartıştılar fakat bn konuya dahil olmadım sonrna kaynanam beni aramis tlfn diğer oradaydı görmedim üzerine eşimi aramış e demiş kimin konsol takımı var siz aldınız boş yere biz diğer gelinlere almadık die bnde eşime dedim sende anne deki bizim düğün olmadı sesiz bir düğün oldu pandemiden dolayı konsol takımini düğüune say die o laftan sonra kaynanam aramadım aşağı inmedim geçen gün görümcem geldi çok ısrar etti artık indim aşağı oda markete gitmiş bnde dedim anne hani nereye gitmiş cevap vermedi bana eltim oradaydı o cevap verdi ha bn inmisim aşağı ha bir köpek bu brnm çok zoruma gitti hmene yukarı çıktım diğer gelinler af edersiniz ağzına biel tükurmus onlara bunu yapmıyor bana yapıyor çok zoruma gitti eşimde bana kızdı dedi bn aileme gitmiyorum sen nie iniyorsun e bir yandan da haklı adam bugünde küçük kaynim bana msj atıyor yok annemin babamın yanında değerin kalmadı annesi anladm da babasına ne oluyor gelini evine gitmiyor die degerimi bitiyor yani ben bunu anlamıyorum e birde karnım sisimis utanıyorum bizim âdetlerde hamile olan kadın kayın babasının gözüne görünmemek icjn kaçacak yer arar bunlar adetleri farklı bn çözemedim şimdi ben burada bir suçum var mı eşim inme diyor onlar aşağı inmedim die bana kızıyorlar anlayacağınız iki arada bir derede kaldım lütfen yardım edin bana
Burada takıldığım tek konu hamileyken kayın babanızdan kaçma eğiliminiz pardonda ne mânâ? Sizler böyle yaptıkça toplumdaki ataerkil düzene boyun eğiyorsunuz bir kusur yada utanılacak bir durummu bu sanki?

Ysmnzgr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2015
2.631
2.410
36
Ne kadar saçma şu zamanda geçmişin saçma sapan adetlerine prim vermek. Kayınpederden niye gebelik saklıyorsunuz? Çocuk yapınca seks yaptığınızı mı anlayacak? O zaman evlenmeyin de zifaf gecesi be olduğunu anlıyorlar neticede, ne ayıp
Yemekten neden utanıyorsunuz? Kadınlar eksik ete sofraya oturmasın diye mi? Kedi gibi artanlarla mu doyuyorsunuz erkeklerdenz
Iste olay da bu hamile kaldim diye kacar ama carsafini gonderir...
Yani benim bu sacma sapan olaylar silsilesine yazacak bir seyim yok sadece sizin bu yazinizi gorunce aklima geldi..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-04-2021

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 62 gün kaldı.

Bebeğiniz bu noktada beş duyu organından gelen bilgileri kaydedebilir. Bu ay bebeğinizin ciğerlerinize yaptığı baskı artığı için nefes darlığınızda artış olabilir. Bebeğiniz yaklaşık 29 cm uzunluğunda ve yaklaşık 1,5 kg in üzerinde ağırlığa sahiptir. Bebeğinizin hareketlerinde bir hareketsizlik hissettiğinizde hemen doktorunuza başvurunuz. İdar kaçırma yaşıyor olabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

leylosvemecnun

Cennet kuşu Deniz'im ❤
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
1.682
1.785
Kaçacak yer mi arar ? Biz fazla medeniyiz herhalde beni hastaneye kendisi götürür bebeğin boyu kilosu kaç diye sorardı.Köşe bucak kaçmak nedir utanılacak bir şey mi hamile olmak ?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 110 gün geçti.

eylulcmre

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
5.961
16.561
Herkesin örf ve adetleri farklidir biz Adıyamanliyiz ve baba tarafı Kürt bizim âdetlerde böyle kayınbabanin yanidna yemek bile yenilmez
Oha. Herkes sofrada yerken siz de gözünüzle halının desenini falan mi yiyorsunuz. Açsam kralı gelse tanımam yerim yani. Saçma sapan şeyleri adet diye kakalamışlsr millete olan geline oluyor. Damat kendi kayınbabasının yanında yayılıyor ama. Ona ne diyeceğiz

eylulcmre

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
5.961
16.561
Benim özel hayatım seni ne alakdar ediyor ki evet eşim bnden büyük olabilir bu senin sorunun değil +konuşmalarina dikkat et bnce nesne konuyu dağıtıyorsun. Ki nie diğer çocuklarına yapıyor altında mobilyada e bunu nie yapmıyorlar buda evlat değil mi
Siz roman yazın
.. bir sübyancıyla evlendim diye.

warrior princess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
634
3.215
Mersin,Tarsus ,Tekirdağ ,bolu , Kahramanmaraş ,Urfa bnce bu sana yeter istersen resimde atayım inan die
Ya aklıma Gırgıriyede Bayram' ın alayım sana Murat131,
Gezelim bütün Avrupa' yı Edirne, Çorlu, Tekirdağ, Keşan demesi geldi.
Puhahaa :KK70:
Sen de bütün Avrupa' yı gezmişsin gerçekten. Bir seyahatname yazsan da okusak. :KK70:

Blackangel95

Cehenneme Giden Yol Iyi Niyet Taslariyla Doselidir
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2015
793
1.498
6.5 yıldır evliyim çocuğum yok neyse ki eşimle seviştiğimizi hala bilmiyorlar kaçmıyorum bu yüzden maazallah hamile falan kalırım da seviştiğimizi anlarlar diye çok korkuyorum bana akıl verin kızlar:halay:

CekiLinBenDoktorum

Amaaaan Zırt !
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
30 Aralık 2009
14.883
42.168
Anlamadığım hamileyken köşe bucak saklandinizda çocuk doğduğunda çocuğu niye saklamiyorsunuz.
Adet cok mantiksiz.
Ben olsam çocuğu da saklarım

askitotomsu

SMA hastası bebeklere destek
Kayıtlı Üye
31 Mart 2012
10.221
6.000
İyi guldurdunuz kızlar. Bir tane de ben yazayım şaşıp kalın. Eş musveddesi de güneydoğulu. Kuzeni nişanlanacak. Haremlik selamligin cilkini çıkarmışlar. Müstakil evin alt katında oğlan, üst katında kiz duracakmis, yüzüklerin kurdelesini alt kattan üst kata kadar uzun olacak şekilde yapıp öyle keseceklermis.
Ha bir de bir gün başka bir akrabasina ilk kez gittik. Ben varım diye ev sahibi amca sofraya oturmadı. Duvarın dibine gidip arkasını dönüp oturdu. Rahatsız olmayacağımi söylediler de öyle geldi sofraya