Eşimin ailesiyle anlaşamıyorum biraz uzun olacak hakkinizi helal edin?

Katıldığım tek nokta okutmamak onun haricinde aile ne düğün ne eşya ne altın ne ev yapmak zorunluluğunda asla değil. Sizin anne babalıktan anladığınız gibi para değil evet benim anne babalıktan anladığım. Siz burda bana laf yetiştireceğinize kocanıza laf anlatın. Kendisini okutmayan sizin tabirinizle anne babalık bile yapmayan ailesine sizden kısıp para gönderen kocanız. Bana da kira ödemeden aile apartmanında oturup sonra da böyle arkalarından atıp tutmak menfaatçilik geliyor mesela. İşinize gelmiyorsa bu kadar sorunun üstüne gidersiniz ayrı eve. Hiç sanmıyorum ama yapabileceğinizi
Okutmadıgını nerden biliyoruz ki belki okumadı sanki yok öyleleri 🤷🏼‍♀️

Konusu sahibi okumuştu dimi keşke okumasaymış masallah Türkçe terk galiba bide böyle ağzina her geleni soyleyenleri inş. Daha fazla banliyorlardır bir kere uslubumu bozmam sırf polemikten giderim 10 gün banlanırim ama böyleleri 1 güne gelir
İlk banı olmayacak konu sahibinin 😁

Konusu sahibi okumuştu dimi keşke okumasaymış masallah Türkçe terk galiba bide böyle ağzina her geleni soyleyenleri inş. Daha fazla banliyorlardır bir kere uslubumu bozmam sırf polemikten giderim 10 gün banlanırim ama böyleleri 1 güne gelir
Kadınlar klubu yonetimi ne yapması gerekeni bilir.

Evet okudum hemde çok güzel okudum. Beyin Cerrahi alanına da giriyorum. Gelirseniz şayet yardımcı olabilirim.

Arkadaşlar daha önce de konu açmıştım eltim beni çekemiyor. Eşimle nisanliyken esimi ve ailesini bana kotulerdi sonra ben dedikodu yapma abla bana anlatma dediğim de ve esime söylediğim de ben öyle bir sey demedim. Derdi insani rezil eder yalancı duruma düşürüyordu. Yine biz nisanliyken ailecek kayinvalideme gidecektik. Kayinvalidem de supurge makineni verir misin dünürler gelicek demiş eltim de vermiyorum.etmiyorum deyince kayinvalidem de kziim sen niye kiskanclik yapiyosun ikinizde benimsiniz falan demis. Sen bana kiskanc diyemezsin benim evime gelip falan diyor kayinvalidemi itip kakıyor gorumcem de sen anneme nie boyle yapıyorsun terbiyesiz o senin büyüğün deyince birbirine giriyorlar. Sonra aradan zmaan geçince su istiyor şişe gönderiyor eltim de bakkal yok mu deyip vermiyor. herkes onunla kötü olunca eltim de benimle iyi geçinmeye çalışıyor vs vs. Ben zayıfım diye zayıflıyor benim senden eksiğim ne dedi. Sonra ben okudum çalışıyorum diye oda liseyi bitirmeye calsiyor güvenlik falan olcakmis. Kendini geliştirmesi güzel fakat bunu beni kıskandığı için değil kendi istediği icinnyapsaydi çok daha güzel olurdu 😌😊 şimdi kayinvalidemle barıştı. Benimle küstü. Kayin validem de eltim için oda iyidir bir ara tatsızlık oldu ama oda iyidir vs diyor. Yahu bu sana bir bardak su vermemiş adil olalım. Bunlar beni rahatsız etti ama neticede benimle ilgili problem yok. Kendi iki yuzlulukleri. Fakat kayin validem eşime ayda bir kere mutlaka oğlum benim harcligim yok bana para verir msiin diyor kayinpederim emekli ve hala çalışıyor kira da ödemiyorlar.. ama eşimden dilenci gibi para istiyor. Diğer oğlumdan isteyemem. O karısından korkar vermez diyor. Benim eşimden istiyor 1 yıl olacaak bende eşime bizim de duzenimiz var arada bir olur ama her ay her ay bu ne boule dedim biraz kavga ettik. Sonra eltimin cocuklari bizden çıkmıyor yahu çalışıyorum yoruluyorum. Eşimle vakit geçireyim yok her gün bizde bazen eşim geri gönderiyor müsait degiliz diye. Yarım saat sonra yine iniyorlar. Eltim kocama yakin olup beni sinirlendirmeye calisiyor falan filan... Başka eve taşınma durumumuz yok. Borclarımız var düğünü eşimle ben yaptım.aileler çok yardım etmedi.. görmezden geliyorum ama bir zmaandan sonra patliyorum esimle kötü oluyorum ben ne yapacağım?
arasıra oglu harclık versın ne olurkı
yarın sızın cocugunuzda sıze para verırse dılencımı olucaksınız
hıc yakıstıramadım

Aynı binadayız canım az önce bir arkadaşta rencide etmiş 100 200 tl den mi kaçıyorsun diye. Yahu eşim 350 tl mont almadı bana 400 tl var anneme vericem dedi çalıştığın ortam sıcak arabayla gidip gelirsin dedi. Ben boşa mı çalışıyorum mont bile alamıyorsam.
sen calsıyorsan maasını alınca montunu al..
nedır bu bızım kadınlarımızın cektıgı

arasıra oglu harclık versın ne olurkı
yarın sızın cocugunuzda sıze para verırse dılencımı olucaksınız
hıc yakıstıramadım
Ara sıra tabiki de versin canıma minnet eksiği olursa da alsın versin ama kv bunu alışkanlık haline getirmiş sürekli istiyor bana geliyor bide diyor ki ben kocamdan da büyük oglumdan kizimdan da isteyemem anca ahmetten isterim bi o yapar diyor gülüyor keriz gibi hissediyorum. Bunu anlatmak istiyorum ama arkadaşlar linçliyorlar

Kim diyor veremez bende anneme veriyorum esim bi laf etsinde bakayım benimde babamin emeklisi var geciniyorlar ama anneme bi kuruş vermez mesela bende elimden geldigince vermeye calısırım
çok haklısınız herkes annesine istediği zaman para verebilir eşlerde buna karışamaz . veremez diyen eşleride Allah düşman başına vermesin.

X