Eşimin arkadaşı

gunescicegi

Güneşin her doğuşu yeni bir umuttur
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2022
504
1.769
Merhaba benim bi sıkıntım var eşimin arkadaşı esimden sürekli onu biyerlere götürmesini istiyor. Eşimde götürüyor. Gittigi yerlere baya da uzak benzin fiyatlari da malum. Dün aksam benim arabaya ihtiyacim olduğu halde bana değil arkadaşına verdi. Arabayı almak için ben altınlarımı verdim. Çok zoruma gitti. Açıkcasıda arkadaşının bizi kullandiğni düsünüyorum. Dün akşam ayri yattık konuşmuyorum iyimi yapiyorum? Eşim yaptığının yanlış olduğunu nasil ikna edebilirim akıl verebilirmisiniz?

Merhaba benim bi sıkıntım var eşimin arkadaşı esimden sürekli onu biyerlere götürmesini istiyor. Eşimde götürüyor. Gittigi yerlere baya da uzak benzin fiyatlari da malum. Dün aksam benim arabaya ihtiyacim olduğu halde bana değil arkadaşına verdi. Arabayı almak için ben altınlarımı verdim. Çok zoruma gitti. Açıkcasıda arkadaşının bizi kullandiğni düsünüyorum. Dün akşam ayri yattık konuşmuyorum iyimi yapiyorum? Eşim yaptığının yanlış olduğunu nasil ikna edebilirim akıl verebilirmisiniz?
Ayrı yatarak değil tabiki.

Eşini sert ve net bir şekilde uyar .arabada bırak benzini bir çarpsa araba tamiri masrafı dünya para sigortayı bozarsaniz omrunuz boyunca sigorta parası dünya para .sigorta yoksa adam 5 kuruş verip yaptırmaz .açık ve net bir şekilde konuşun o arkadaşa değil başka hiç bir arkadaşa vermemesini söyleyin .verirsede sizin arabadaki altın hakkınızi hesabınıza yatırsın.
Tüm bu kar fayda etmezse bir kavga bagris bir cinnet gerekirse arkadaşlara telefonda bir cinnet bitti gitti

Rahatsız olduğunuzu, bir daha kendi ihtiyacınız olduğunda arabayı verirse arkadaşı bizzat arayıp durumu anlayacağınız söyleyin.

Yarın bir gün yer bir kazık aklı başına gelir. Ayrı yatmak eşinizin aklını başına getirecek değil aksine sizi birbirinizden uzaklaştıracak bir hamle.
Çok tartıştık ben salonda ağliyordum o ise içerde uyumuş bende salonda kalmayı tercih ettim yanına gitmek istemedım kızan bendim neticede

Edemezsin,ailesinin ihtiyacı varken arabayı arkadasina veriyorsa edemezsin.
Bence verdiği yakıt parasını umrunda değil eşinin.
Ayrıca bu kadar arkadaş sevdalısı olunca acaba başka paylaştıkları sirlar da mi var acaba diyerek düşünüyor insan.
Belki uzak yerlere sadece arkadaşını bırakmak için gitmiyordur.
Belki Arkadasini bile goturmuyordur.
Bana garip geldi.

Çok naifsiniz bence eşiniz sizi takmıyor. Burnundan getirmeniz gerekirdi. Onun yerine salonda ağlamışsınız o da takmamış hiç.
Çok kızdım bağırdım oda bana bağırdı ben ağlamaya başladım biraz yanımda durdu sonra gitti bende durdum salonda daha nasil tepki verebilirdim bilemedim :KK43:

Benzinde mi eşiniz yükleyip veriyor.
Valla bir kaza gelirse o zaman eşiniz anlar gibi.

Benzinde mi eşiniz yükleyip veriyor.
Valla bir kaza gelirse o zaman eşiniz anlar gibi.
Tabikide arkadasinin maddi durumu iyi degil o yüzden sürekli destek bekliyor hatta arkadasi bizden daha önce borc almisti geri vermemisti öyle bi insan
E peki nasıl savundu kendini? Yani sizin fe ihtiyacınız varmış arabaya
Aksam üstüydü annemgile gidecektim yarin git dedi arkadasimin daha cok ihtiyaci var dedi (arkadasida annesigile gidecekmis yürüyerek 15dk onun mesafesi) bana yarin git demeyi biliyor ona hayir diyemiyor

Tabikide arkadasinin maddi durumu iyi degil o yüzden sürekli destek bekliyor hatta arkadasi bizden daha önce borc almisti geri vermemisti öyle bi insan

Aksam üstüydü annemgile gidecektim yarin git dedi arkadasimin daha cok ihtiyaci var dedi (arkadasida annesigile gidecekmis yürüyerek 15dk onun mesafesi) bana yarin git demeyi biliyor ona hayir diyemiyor
Arkadaşına mecburiyeti mi var ne alaka?
Bebekleri falan mı var ona kiyamadi acaba

X