Eşimin avukatı meğerse eski sevgilisiymis! Ne yapabilirim?

Onlyhopex

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2020
433
-181
Selam arkadaslar. Eşimle tanışmadan önce bir kaza geçirmişti ve bununla ilgili dava açmıştı. Hala dava devam ediyor ve bu gidişle bir sene daha sürecekmis. Sonradan öğrendim ki avukatı denilen kadın 6 sene önce çıktığı, 3-4 ay sevgili kaldığı, ailesinin evine yemeğe götürdüğü bir kadınmış. Benimle sevgili iken o kadının telefonu Seda diye kayıtlı idi. Biz nişan yüzüğü bakarken bir keresinde o kadın aradı ve olay yeri incelemeyle ilgili bilgi verdi fakat eşime nasılsın canım diye sordu. Eşim de iyiyim canım sen nasılsın demişti. O an çok sinirlenip eşime kızmıştım. O bana canım deyince ben de refleks olarak canım dedim, özür dilerim demişti. Evlendikten sonra Avukat Seda oldu. Şimdi avukat değiştirmek istiyoruz ama maddi durumumuz maalesef yetmiyor yeni avukata. Napicaz bilmiyorum. Bir de geçen gün akşam 7 buçuk gibi eşime mesaj atmış whatsapptan. Selam müsait misin? Diye. Eşim de dedi ki aman boşver bir şey diyecekse arar dedi. Ertesi gün eşim işyerinde iken sabah eşimi aramış ve tazminat davası için para yatırmasini söylemiş. Bir haltlar var mı bilmiyorum. Hamileyim ve daha da şüphelenir oldum. Ne yapabilirim?

Eşinizin başka şüpheli hareketi var mı?
Yok ama ben o avukat kadından nefret ettiğimi ve eski fotoğraflarını dayısının Facebook hesabında gördüğümü söylemiştim. Yani o kadınla geçmişi olduğunu bildiğimi biliyor.

Yok ama ben o avukat kadından nefret ettiğimi ve eski fotoğraflarını dayısının Facebook hesabında gördüğümü söylemiştim. Yani o kadınla geçmişi olduğunu bildiğimi biliyor.
Ben eşiniz tarafından bişey olduğumu düşünmüyorum. Ama kadın bana pek normal gelmedi mesaj attığında direkt yazabilirdi tazminat için para yatırılacak diye

Ben eşiniz tarafından bişey olduğumu düşünmüyorum. Ama kadın bana pek normal gelmedi mesaj attığında direkt yazabilirdi tazminat için para yatırılacak diye
Evet kadının eski mesajları duruyor whatsappta. Biz sevgiliyken bile eşime canım yazmış mesajlarda. Eşim ona canım falan dememiş. Bir de üstüne her şeyi mesaj atarken selam müsait misin diye sorması tuhaf geldi.

Valla durumumuz yetmiyor yeni avukata diye bir şey yok. O zaman ucuz diye iş ilişkisini sürdürmeye devam mı edeceksiniz?
Kadın kocanızın eski sevgilisi yani. Ne bileyim biraz rahatsız edici. Sonradan ortaya çıkması vs. bir tuhaf zaten.
Eşim bana yemin etmişti demişti ki o kadınla aramızda sadece müvekkil vekil ilişkisi var ve eskiden onu bir yerde tanıdım demişti. Sonra ben dayısının hesabında eski fotoları görünce (böyle bir mekanda dayısı yengesi erkek kardeşi ve kadın), o zaman da dedi ki o kadın yakın arkadaşımdı. Sonra ben ifşa ettim ve itiraf et sen onunla sevgili oldun 6 sene önce dedim. O zaman kabul etti.

Eşim bana yemin etmişti demişti ki o kadınla aramızda sadece müvekkil vekil ilişkisi var ve eskiden onu bir yerde tanıdım demişti. Sonra ben dayısının hesabında eski fotoları görünce (böyle bir mekanda dayısı yengesi erkek kardeşi ve kadın), o zaman da dedi ki o kadın yakın arkadaşımdı. Sonra ben ifşa ettim ve itiraf et sen onunla sevgili oldun 6 sene önce dedim. O zaman kabul etti.
Baştan yalan söylemeseydi yorumum farklı olurdu. Ama adam sonuna kadar yalan söylemiş, sinek küçük ama mide bulandırır hesabı.

Yani kadın işini yapıyor. Abartmıyor musunuz? Paranız yok yenisini tutamıyorsunuz el mecbur görmezden geleceksiniz.
Kadın işini yapıyor ama o zamanlar nişanlanma arifesindeki adama, ayrıca yıllar önce ayrıldığı adama canım diye hitap ediyor hem telefonda hem mesajlarda. Evlendikten sonra canım yazmamış ama her şeyi mesaj atarken o akşam selam müsait misin diye sorması garipti

Ben pek takmazdım çünkü kocamı tanıyorum. Siz de eşinizi tanıyorsunuzdur.
Eşim baştan doğruyu dese böyle olmazdı. Baştan bana dedi ki o kadın sadece tanıdık ve aramızda müvekkil & vekil ilişkisi var. Sonra ben ortaya dökünce itiraf etti eski sevgilisi olduğunu...

Kadın işini yapıyor ama o zamanlar nişanlanma arifesindeki adama, ayrıca yıllar önce ayrıldığı adama canım diye hitap ediyor hem telefonda hem mesajlarda. Evlendikten sonra canım yazmamış ama her şeyi mesaj atarken o akşam selam müsait misin diye sorması garipti
Yani müsait misin diye sormasında bir şey yok.
Ama eski sevgilisi olduğunu baştan bilmek isterdim ben. Ben eşinizi eleştiriyorum bu konuda.

Yani müsait misin diye sormasında bir şey yok.
Ama eski sevgilisi olduğunu baştan bilmek isterdim ben. Ben eşinizi eleştiriyorum bu konuda.
Aynen ben de bu konuda eleştiriyorum ve yüzüne de söyledim. O ise haklısın deyip gecti, sadece seni üzmek aklını karıştırmak istemedim dedi .

Garip değil, ben de birine önemli bir şey söyleyeceksem müsait misin diye sorarım. Belki telefonu başkasında, belki toplu alanda başkaları okuyacak okumasını istemiyor. Canım da ağız alışkanlığıdır sanmıyorum kadının kocanızın peşinde olduğunu. Onun hayatında niceleri vardır boş takıntı

Amaaan altı yıl önceki brikac aylık mesele. Üstünden yıllar geçmiş, yeni yuvalar kurulmuş. Kadın da halı hazirda avukat olarak dosyaya eklendigi için kalmış öyle
Mesele mi yani cidden? Bence büyütecek bir şey değil. Birbirlerine karsi hisleri olsa çoktan başka avukata verilmişti dosyaları

Garip değil, ben de birine önemli bir şey söyleyeceksem müsait misin diye sorarım. Belki telefonu başkasında, belki toplu alanda başkaları okuyacak okumasını istemiyor. Canım da ağız alışkanlığıdır sanmıyorum kadının kocanızın peşinde olduğunu. Onun hayatında niceleri vardır boş takıntı
Umarım boştur gerçekten.

X