Eşimin babası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Lütfen bu kadını dava et
ay bunun ıcın avukatı katıbı hakımı mahkemeyı mesgul ettıgıne degmez ya
bırımız sıkayet etsek bası agrır hepımız bırden etsek epeyde guzel agrır ama
acılacak dosyalara yazık :KK70:

Herkeste sorun olmadıgına gore sorunu kendinde ara o kadar zavallı beyınlısınkı nasıl konusacagını bilmiyorsun Allah bızı senın gıbı ahlaksız zihniyeti bes para etmez kısılerden uzak tutsun bencıl olan sen ve senın zıhnıyetındekılerdır ne bılıyosunda konusuyorsun kirli beyinli ben halada calısan bırıyım kör cahil
Banı da yemişsin, sana dava açardım ama o kadar efora bile değmezsin. Yazık. Zavallı. Bu çeneni o seni döven kocana, o...diyen kayınbabana da açsana? Yemez di mi? Zavallı.

Sen hıcbıseye katlanma tamam zorluk gorme yasama elınde ya hersey sen belırlersın herseyını en ufak bıseyde kır dök parcala tmm cahil
Kıyamam kıııız, kandırmışlar bunu ahahahah. Yok kız, dayak yemeden, insan yerine konarak, sevilerek gayet rahat yaşıyoruz, tam da en ufak bir kötü muamelede kırıp dökecek türden olduğumuz için böyle iyi yaşıyoruz.

Yorumları okuyorum hakaret etmiş kadın feln da bu kadar da değil kadın cinayetleri böyle oluyor lütfen sinirden yazdınız galiba
yoo sinirle falan yazmadım
sız anlamadınız buyuk ıhtımal

sız cumlemden konu sahıbının sıddetı hakettıgını soyledıgımı sandınız heralde aslında oyle demedım eger onu kastettıysenız oyle anlayan sızsınız :)

hadı sızın ıcın acayım konuyu dogru anlayın yazdıgımı dıye

kocası da normal degıl kayınpederıde malum...
normal olmayan ınsanların karsısında boyle kım konussa hayatı tehlıkeye gırer buyuk ıhtımal onların normal gordugu hayatda normal gordugu koca da kadınları doverek terbıye etmenın normal oldugunu dusunen ınsanlardır

onlarında karsısında boyle konusuyorsa zaten bundan sebepte sıddet goruyor olabılır sıddetın bır sonrakı adımı hastanelık olmak veya ölüm.
yanı ne beklıyorsunuz kı koca zaten dovmeye yer arıyordur benım soyledıgım seyın nesı sıkıntı onu anlayamadım ?

herhangı bırıne de boyle konusursa dıkkat etsın . malum ınsanlar ne baktın be dıye bıle adam öldürüyor

bundan da sıkayetcı olmayıp evlılıgıne devam edıp ustune de cocuklar doguran konu sahıbıde bunu normal gordugune gore , benım o cumlemden dolayı kadın cınayetlerı olmuyordur

yoo sinirle falan yazmadım
sız anlamadınız buyuk ıhtımal

sız cumlemden konu sahıbının sıddetı hakettıgını soyledıgımı sandınız heralde aslında oyle demedım eger onu kastettıysenız oyle anlayan sızsınız :)

hadı sızın ıcın acayım konuyu dogru anlayın yazdıgımı dıye

kocası da normal degıl kayınpederıde malum...
normal olmayan ınsanların karsısında boyle kım konussa hayatı tehlıkeye gırer buyuk ıhtımal onların normal gordugu hayatda normal gordugu koca da kadınları doverek terbıye etmenın normal oldugunu dusunen ınsanlardır

onlarında karsısında boyle konusuyorsa zaten bundan sebepte sıddet goruyor olabılır sıddetın bır sonrakı adımı hastanelık olmak veya ölüm.
yanı ne beklıyorsunuz kı koca zaten dovmeye yer arıyordur benım soyledıgım seyın nesı sıkıntı onu anlayamadım ?

herhangı bırıne de boyle konusursa dıkkat etsın . malum ınsanlar ne baktın be dıye bıle adam öldürüyor

bundan da sıkayetcı olmayıp evlılıgıne devam edıp ustune de cocuklar doguran konu sahıbıde bunu normal gordugune gore , benım o cumlemden dolayı kadın cınayetlerı olmuyordur
Hala sakinlesememissiniz .
Konuyu okudum bu kadar uzun da yazamam ben .d
Bahsettiğim şey şu ne olursa olsun böyle bir cümle hoş durmuyor diyelim .

Hala sakinlesememissiniz .
Konuyu okudum bu kadar uzun da yazamam ben .d
Bahsettiğim şey şu ne olursa olsun böyle bir cümle hoş durmuyor diyelim .
ben genelde uzun yazarım
yorumları okuyormussunuz ya
bırdahakıne tum yorumları okursanız kımın neyı ne amacla yazdıgını daha dogru anlarsınız
eger sıddettı hakettıgını dusunsem konu sahıbıne neden kendıne bu hayatı layık goruyorsun demezdım
senı doverken bu cumlelerı mı kuruyorlar sana demezdım
ogrenmıs cunku bırılerınden

hatta eger sıddetı hakettıgını dusunsem herkese'' senın sıddete meyılın var psıkopatsın '' dedıgınde dua et de karsımıza cıkma derdım
burada kımse kımseyı tanımıyor ama oncekı ve sonrakı yorumlardan kısının neyı ne anlamda soyledıgı anlasılıyor

sıze hos gorunmek gıbı bır amacım yok dedıgım gıbı sız oyle anladınız. benım ıcım rahat uzun yazan herkesde sınırlı degıldır. tane tane anlasılır yazmamım sebebı daha fazla yanlıs anlamayın dıye :)

ben genelde uzun yazarım
yorumları okuyormussunuz ya
bırdahakıne tum yorumları okursanız kımın neyı ne amacla yazdıgını daha dogru anlarsınız
eger sıddettı hakettıgını dusunsem konu sahıbıne neden kendıne bu hayatı layık goruyorsun demezdım
senı doverken bu cumlelerı mı kuruyorlar sana demezdım
ogrenmıs cunku bırılerınden

hatta eger sıddetı hakettıgını dusunsem herkese'' senın sıddete meyılın var psıkopatsın '' dedıgınde dua et de karsımıza cıkma derdım
burada kımse kımseyı tanımıyor ama oncekı ve sonrakı yorumlardan kısının neyı ne anlamda soyledıgı anlasılıyor

sıze hos gorunmek gıbı bır amacım yok dedıgım gıbı sız oyle anladınız. benım ıcım rahat uzun yazan herkesde sınırlı degıldır. tane tane anlasılır yazmamım sebebı daha fazla yanlıs anlamayın dıye :)
Emin olun ne demek istediğinizi anlayabiliyorum . Kimin neyi ne amaçla yazigini da anlayabilecek zihniyete sahibim .kadına şiddeti hakettigini soylediniz de demedim ne dedigim belli durup bunu da tartışacak değilim .
İyi geceler😁

Emin olun ne demek istediğinizi anlayabiliyorum . Kimin neyi ne amaçla yazigini da balayabilecek zihniyete sahibim bir kadına şiddeti hakettigini oylediniz de demedim nededigim belli durup bunu da tartışacak değilim .
İyi geceler😁
sıze de ıyı geceler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X