Eşimin bana benzetmelerle yaptığı hitaplar canımı sıkıyor

Anaksa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2012
113
0
Benim esim bana gülbahçem, karišim,narcicegim sonrada köstebegim ömür törpüm diyor :0 al bide burdan yak butun romantizim yerlerde Sincabim diyor tavsanim diyor kedi diyo adam sanki beni hayvanat bahcesinden almis hahahaha :) tovbe yarabbi ya sinirlerim bozuldu

Anaksa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2012
113
0
Pardon kizlar ya esinize kocam bi rahat durmadi kafami karistirdi yanlis yazdim pardon

korkmakalbim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2012
991
2
İnsanlar eşleriyle sorunlarını yazıyor buraya,dikkatinizi çekti mi?:26:

Anaksa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2012
113
0
Pardon kizlar ya esinize demek istemistim esim bi rahat durmadi kafam karisti ne yazdim ya pardon

Anaksa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2012
113
0
Tabi gercekten kusura bakmayin Ozur dilerim hOs bir durum olmadi ama bilincli yapmadim cok uzgunum :KK43:

1Sen

Nirvana
Pro Üye
24 Ocak 2011
21.805
35.566
Aslında sanırım arkadaşlar yanlış değerlendirmiş; geyik olarak görmedim ben konunuzu..
Eşinizin hitabından rahatsız ve nasıl dikkatlerini çekebiliriz diye sormuş konu sahibi; bu da bir dert sayılır, diğer onlarca merak edilen sorular gibi.

Bu hitaplardan hoşlanmıyorsanız eşinize söylediniz mi hiç ?

Dranas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2010
3.268
4
Benim eşim bana potuk derdi, sertaç, toraman v.s.:KK37: hepsi de birbirinden berbat

Carrie

KK Cumhuriyeti Başganı
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2009
18.545
1.688
Benim esim bana gülbahçem, karišim,narcicegim sonrada köstebegim ömür törpüm diyor :0 al bide burdan yak butun romantizim yerlerde Sincabim diyor tavsanim diyor kedi diyo adam sanki beni hayvanat bahcesinden almis hahahaha :) tovbe yarabbi ya sinirlerim bozuldu

bana hiç rahatsız olmuş gibi durmuyorsun :KK14:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 899 gün geçti.

orkide_m

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2011
1.237
17
diğer sevimli hayvan seslenmelerine bişey diyemiycem olabilir bende eşime değişik seslenmelerim vardır,ama eşinizi köstebeğim, yada ömür törpüm demesi hoş değil, e sizde söyleyin ozaman bunları bunları söyleme, valla kulaga hiç hoş gelmiyo, içim bi garip oluyo diyin