Eşimin bana benzetmelerle yaptığı hitaplar canımı sıkıyor

Anaksa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2012
113
0
Benim esim bana gülbahçem, karišim,narcicegim sonrada köstebegim ömür törpüm diyor :0 al bide burdan yak butun romantizim yerlerde Sincabim diyor tavsanim diyor kedi diyo adam sanki beni hayvanat bahcesinden almis hahahaha :) tovbe yarabbi ya sinirlerim bozuldu

Pardon kizlar ya esinize kocam bi rahat durmadi kafami karistirdi yanlis yazdim pardon

İnsanlar eşleriyle sorunlarını yazıyor buraya,dikkatinizi çekti mi?:26:

Pardon kizlar ya esinize demek istemistim esim bi rahat durmadi kafam karisti ne yazdim ya pardon

Tabi gercekten kusura bakmayin Ozur dilerim hOs bir durum olmadi ama bilincli yapmadim cok uzgunum :KK43:

Aslında sanırım arkadaşlar yanlış değerlendirmiş; geyik olarak görmedim ben konunuzu..
Eşinizin hitabından rahatsız ve nasıl dikkatlerini çekebiliriz diye sormuş konu sahibi; bu da bir dert sayılır, diğer onlarca merak edilen sorular gibi.

Bu hitaplardan hoşlanmıyorsanız eşinize söylediniz mi hiç ?

Benim eşim bana potuk derdi, sertaç, toraman v.s.:KK37: hepsi de birbirinden berbat

Benim esim bana gülbahçem, karišim,narcicegim sonrada köstebegim ömür törpüm diyor :0 al bide burdan yak butun romantizim yerlerde Sincabim diyor tavsanim diyor kedi diyo adam sanki beni hayvanat bahcesinden almis hahahaha :) tovbe yarabbi ya sinirlerim bozuldu

bana hiç rahatsız olmuş gibi durmuyorsun :KK14:

diğer sevimli hayvan seslenmelerine bişey diyemiycem olabilir bende eşime değişik seslenmelerim vardır,ama eşinizi köstebeğim, yada ömür törpüm demesi hoş değil, e sizde söyleyin ozaman bunları bunları söyleme, valla kulaga hiç hoş gelmiyo, içim bi garip oluyo diyin