Örgü Eşimin bana karşı ilgisizliği

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

ogretmen6

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2021
1
0
29
Merhabalar.Biz eşimle evleneli yeni 1 sene olacak.Eşim bana hiç bir zaman kıskanç olmadı rahat bir adam kendisi rahatta bırakır güvenirim der.Ama bu benim canımı sıkmaya basladı artık beni kendime bırakması kıskanc olmaması sehir dısına keyfi çıksam yollarım diyen bir insan ya daha evliyiz neden bu durumdayız bilmiyorum.Allak bullak kafam ya ben eşimi gondermem ya herkesten sakınırım ama eşimin alakası yok.artık dikkatini bile çekmiyorum sanırım hikayeme yada durumuma biseyler atıyorum dikkat ceksin diye görmüyor bile yani görüyor ama açıp bakmıyor ne var diye insan hiç mi merak etmez ben bilmiyorum o kadar bunaldım ki artık rahatlıgından artık kavga etmek istemiyorum edincede olan bana oluyor zaten ne olur bisey soyleyin nasıl rahatbiri olurum

Cift olarak birlikte vakit geçirmek hoş sohbet etmek varken araya neden kıskançlık duygusunu sokmak istediğinize anlam veremedim..kıskançlık ilgisizlik degildirki ..eşinizin size değer verdiğini doğrulamak için illa kiskkanmasi mi gerekir..ayrıca instgram a dikkat sırf eşiniz kiskansin diye hikaye paylasmaniz kusura bakmayın ama çok çocukça..siz artık evlisiniz ..bir omur geçirmek için imza atmışsınız zaten .illaki kıskanması bana göre çok gereksiz hatta anlamı yok

Bu konunun yerı burası mı sımdı? Valla ben hemcınslerıme de hayret edıyorum, adam senı ozgur bırakmıs, geldıgıne gıttıgıne karısmıyor, dahası guvenıyor. Ama sız kıskansın goz actırmasın ıstıyorsunuz. Ilgı ve sevgı boyle bırsey degıl ıkısını karıstırmayın

Nick öğretmen yeni üye birden bi kal geldi :KK64: :-)

Konuya geleyim

Eee esin ne yapsın kilitlesin mi izin vermesin mi otur evde mi desin
Ne yapsın şimdi bu adam
Insan özgürlükten sıkılır mi yahu

X