EŞİMİN BANA KARŞI SEVGİ VE SAYGILI OLMASI EVE BAĞLANMASI İÇİN DUAYA İHTİYACIM VAR :(

secretlife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2014
105
128
Kızlar merhaba
Eşlerimizin daha saygılı sevgili olması için ve eve bağlanması için hangi duayı okuyabiliriz.

Son düzenleme:

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
29.878
110.221
30
Terapi alabilirsiniz önce?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 39 gün kaldı.

Bebeğiniz doğum başlamadan önce aşşağıya doğru inebilir, ancak bu her bebek için geçerli değildir. Eğer bebek aşağıya doğru inerse, oturduğunuzda kucağızda bir boşluk, nefes alıp vermede bir kolaylık, fazla mide kapasitesi (yük aşağıya kaydığı için), fazla kasık ağrısı, sık idarara çıkma, hatta sık idrar kaçırma hissetmeye başlarsınız. Doğum öncesi ziyaretlerinizde doktorunuz bebeğinizin kasıklarınıza doğru inip inmediğini kontrol edecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Magnifiaque

❤️‍🔥👶🏻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2020
5.500
19.215
Sorununuz ne ? Cok Buyuk sorun yoksa Ya Cami ya vedud ya veliyy esmalarini arastir bence
Birde evde huzur istiyorsaniz kurani ve bakara suresini evden eksik etmemelisiniz

secretlife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2014
105
128
Sorununuz ne ? Cok Buyuk sorun yoksa Ya Cami ya vedud ya veliyy esmalarini arastir bence
Birde evde huzur istiyorsaniz kurani ve bakara suresini evden eksik etmemelisiniz
evde eşim de ben de sinir kavga halindeyiz huzursuzluk var , ve dışarıyı çok seviyor ev hayatına alışık değil :110:

Magnifiaque

❤️‍🔥👶🏻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2020
5.500
19.215
evde eşim de ben de sinir kavga halindeyiz huzursuzluk var , ve dışarıyı çok seviyor ev hayatına alışık değil :110:
Allah yardimciniz olsun zor gercekten sen esmalara yonel daha bircok dua var
Tabiki ama
Sinirli oldugu icin 88 ya halim oku
La ilahe illalalah a devam et huzursuzluk icin fetih suresi son ayetini okuyabilirsin eger okuyabilirsen hergun 4000 ya vedud sevgi icin ama duzenli devam etmek gerekiyor insallah araniz duzelir

Canikox

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020
3.403
5.945
Kuzu tabii ki dualarını et Allaha sığın ama öncelikle bu adam neden dışarıyı çok seviyor, ev hayatına nasıl alıştırırım diye düşündün mü?

secretlife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2014
105
128
Kuzu tabii ki dualarını et Allaha sığın ama öncelikle bu adam neden dışarıyı çok seviyor, ev hayatına nasıl alıştırırım diye düşündün mü?
düşündüm tabi , alışmıyor çok denedim çocukluktan alışmaamış eve , geç saatlere kadar o işten o işe çalışmak isteyen biri :/ ama ben nolucam evde hafta içi çalışıyorum hafta sonu yok akşamları yok

Canikox

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020
3.403
5.945
düşündüm tabi , alışmıyor çok denedim çocukluktan alışmaamış eve , geç saatlere kadar o işten o işe çalışmak isteyen biri :/ ama ben nolucam evde hafta içi çalışıyorum hafta sonu yok akşamları yok
İşte onu diyorum. Adamın evde durmasını sağlayacak şeyler bulman lazım. Hatta önce beraber dışarda vakit geçirecek yollar bul. Seninle vakit geçirmekten hoşlandıkça evde de daha çok kalacaktır.

ykbsiz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2014
3.295
3.300
31
cnm dua filan tabiki önemli ama bence sizin evliliğinizle ve ilişkinizlei lgili sorunlar var gibi.
evlilik terapisine filan gitseniz .

secretlife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2014
105
128
İşte onu diyorum. Adamın evde durmasını sağlayacak şeyler bulman lazım. Hatta önce beraber dışarda vakit geçirecek yollar bul. Seninle vakit geçirmekten hoşlandıkça evde de daha çok kalacaktır.
para kazanmayı kazandığını harcamayı seviyo , biz dışardayken biri arasa bir iş çıktı dese koşar gider , durumumuz da kötü değil ama para kazanacakken evde yada dışarıda boş durmayı sevmıyor ben de yettiği kadar kazan gerisi birlikte olalaım dıyorum ama yıne para peşinde :/

Suskunolu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2018
610
869
Ya bari(213) ya rauf(287) esmalarını mutlaka okumanı tavsiye ediyorum. Kimisi de bu esmaları bir su bardağına okuyup eşine içiriyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 219 gün geçti.

selametle66

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
1.380
2.276
Kızlar merhaba
Eşlerimizin daha saygılı sevgili olması için ve eve bağlanması için hangi duayı okuyabiliriz.
Ben Ya Halim esmasini da çok duydum.okudugun kişiye sakinlik veriyor. Mutlaka hergun çekip eşinize çaktırmadan ufleyin.hatta Bizzat yaşadım karşındaki kişi sinirli ise o anda bol bol çaktırmadan okuyun ufleyin. Hergun ama düzenli okuyun sayısını bilmiyorum.