Esimin bana namussuz damgasi, lutfen yardim cok doluyum

Hpv neymiş kötü olan toplumun yarısından fazlasın da var hpv vebali gibi lanse etmeniz gerekmiyor ve 1 2 yıl için de vücuttan atılıyor.

Öyle çok biliyormuş gibi saçma sapan yorum yapmayın

Ürkütücü ve kötü olduğunu kabul ettiyseniz ilk mesajınızı tekrar alıntılayım. 😂

Hayır öyle bir şey demedim.
Doktorumuz dedi ki bağışıklık düştüğünde yeniden çıkabilir şu an eşinin temiz olması sana güven vermesin dikkatli ol dedi. Yani temizlenmiş olabilir de olmayabilir de.
Bende onu diyorum :) bagisiklik düşünce çıkar diyorsanız vücutta var demek dır.

2 3 yıl negatif sonuç alınırsa vücuttan atrin demektir ama insanların yüzde 3 ünde latent dediğimi, mevzu var uyku da kalıyor bu olabilir ama yüzde 90 vucut atıyor

bence ihmal etmeyin vucuttan atma olayı aynı partnerle pinpon topu etkisiylede atılmıyor negatğf cıkana kadar kondom kullanın oral yapmayın bağışıklığı gğçlendirin ahcc aşı spor propolis b9 vit doktor onayıyla alın bu kendinize yatırım

7 senelik evliyim 2 çocuğum var biri 2 diğeri 5 yaşında. Esimin ailesi ile gorusmuyoruz ne eşim nede ben.. bana senelerdir çok çektirdiler eşim için çok katlandım. Birçok sefer de ayrılıp barıştık. Eşim yurt dışında çalışıyor bir kaç ayda bir geliyor.. benim ve çocukların her dediğini yapar.. alır.. bana düşkündür ( bunları iliskimizi anlamanız açısından yazıyorum) yurt dışında çalışmadan öncede bana düşkündü halada öyle ilgilidir. Şimdi gelelim soruna benim bir kız arkadaşım vardı çocukluk evli.patronuyla birseyler yaşamış ve bana bunu mesaj atmış ballandıra ballandıra güzel birseymis gibi ben böyle şeylere karşı biriyim asla hoşlanmam o dönemde hamileydim çok aglamistim neyse eşimde noldu diye sorunca anlatmıştım daha sonra.birdaha onunla gotusmeyeceksin vs diye kavga ettik bende uzun süre sonra arkadaşım yanlış yaptığını vs söyleyince görüşmeye başladım eşimle ayrıldık o dönem birlestigimizde soyledim.. Birtane eşimle ortak erkek arkadaşımız var hatta onunda sevgilisi var bana onlara gorusmeyecrksin demişti neyse onlara konuşmuştum.sevgilisiyle falan tanistirmisti beni telefondan o süreçte eşimle ayrılık surecindeydim kız arkadaşı bana destek vs oluyordu. Herneyse üzerinden 2 sene geçti eşimle Bi sorunumuzu yoktu içmiş.. görüntülü konuşuyorduk bu mevzuları.acti yok bana guvenmiyormus it iti tekkede bilmem neyi mekkede bulur mus vs. Gibi laflar wtti okadar sinirliyim ki cümleleri unuttum. Bulurmuş vs.. Sen dedim bana yok sana güvenmiyorum dlvs diye konuşamazsın güvenmiyorsun kapı orda kimse benim namusum.laf edemez Allaha şükür ben kendimi biliyorum falan dedim yok sen onları nasıl bana savunurken sen onlar için beni zamanında nasıl kırarsın hala aynı şeyler, sinirlendim küfür ettim senin ağzına s...rm şeref...siz dedim telefonu yüzüme kapadı sonra mesaj attiim hala sen bana hesap ver degdimi onlar için sen git onların ağzına s..c vs diyor. Bakın ne yapacagim8 gerçekten bilmiyorum sizce yarın ne yapmalıyım
durduğun hata boşan ve hayatını istediğin gibi yaşa bu erkekler çekilmez ya saygısı yoksa kesinlikle evli kalınmamalı.

X