Eşimin belalı kız arkadaşı

Aaa diğer konularınızı da okudum hatırlıyorum. O kızla ilişkiler ne hale gelmiş... Demek ki baştan beri rahatsızlığınızda haklıymışsınız.Kadınlar hisseder diye boşa dememişler. Peki bu kız fake hesaplardan gelen mesajların ona ait olduğunu bildiğinizi biliyor mu? Biliyor değil mi k.bakma yazmış yine de cumanı hayırlarım demiş. Sonra tekrar fake’ten mesajlar gelince niye kıza sınavını filan sordunuz?Sanki fake o değilmiş gibi. Neyse karıştım ben şimdi :) eşiniz güvenin bence kızın pisliği bu. Engellemeye devam. Yine bi yolunu bulur ararsa eşiniz artık ağzını bozsun yani niye arıyorsun diye.Bu ne cüret, kafayı yemiş.

İğreniyomuş da bilmem neymiş.. erkekler iğrendikleri kadınlarla yatmak için para ödeyen mahluklar.. ne çabuk kanıyorsunuz...

Daha onceki konu https://www.kadinlarkulubu.com/foru...bakin-bu-ne-demek-bir-el-atin-lutfen.1074287/

Yeni gelismeler var paylasmak istedim.
Hersey ortaya dokuldu esim hepsini anlatti. Oyle umut ediyorum. Cunku ben sormadan kendisi anlatiyor aklina geldikce.

Bu kizi erkek arkadasim gibi goruyordum diyor. Kizin oyle oldugunu soylemistim. Bu kizin evlilere karsi hep bir tepkisi vardi. Yani toplamda sanirim uc kere ayni ortamda bulunduk ama evliligi kucumseme evlileri asagilama gibi seyler.

Esim diyor ki onun boyle bir kompleksi varmis. Ayni isyerinde calisirlarken diger arkadaslariyla birlikte bu durumun farkindalarmis. Biz takmiyorduk diyor.

Simdi her cuma esime cuma mesaji atiyormus. Bir sene kadar once esim eski isyerini ziyarete gittiginde kiz esime demis ki sana cuma mesaji atsam rahatsiz olur musun demis. Esim de hayir demis. Yani bir yildir her cuma mesaj atiyormus ama toplu mesaj degil. Hayirli cumalar yazip devaminda da sanirim muhabbeti devam ettirmek icin birseyler daha yaziyormus.

Bugun ogrendim ki her yil esimin dogumgununu kutluyormus. Esim dedi ki bu kizin amaci neydi. Hic rahatsiz etmemisti ama her yil dogumgunumu kutlardi ben onunkini kutlamamama ragmen. Bu arada esimin dogumgunu biryerde yazmaz sosyal medyada. Muhtemelen birlikte calistiklari sira ogrenip kaydetti bir tarafa.

Gecen hafta olaylar koptu. Yani bu kiz bize fake hesaplardan mesajlar atmaya basladi. Yani yuzunu gorduk. Ondan sonra esim mesaj atmis hepsinden haberdarim gibi. Kiz kufretmis tehtid etmis sonra da kusura bakma diye ortami yumusatmaya calismis. Bunun uzerine cuma gunu tekrar mesaj atip hayirli cumalar dileyip benim icin dua et sinavim iyi gecsin cok stresliyim filan yazmis. Esim de cevap vermemis.

Bunun uzerine haftasonu bize yine fake mesajlar atti. Biz de esimin telefonundan kiza mesaj attik. Sinavin nasil gecti nasilsin diye. Saniyesinde kizdan cevap geldi. Uzun uzun yazip anlatmis sonra da bir gelisme olursa bilgilendiririm yazmis. Ne alaka ne bilgilendirmesi ya o kadar cok iletisimi koparmamaya niyetli ki mesajlari gormeniz gerek. Sonra iki uc mesaj daha geldi biz cevap yazmadigimiz halde.

Boyle arkadaslik dostluk cok zor bu zamanda kiymetini bilelim. Iyi gunde kotu gunde arayabilecegim birisin... cok daha samimi bir sekilde uzun uzun yazmis.

Esim cevap olarak biz de aykililimle birlikteyiz simdi gibi bir mesaj atti. Iki saat cevap gelmedi.

Sonra yazdi birseyler. Ozet gecmek gerekirse hakaret iceren evli bir adamla olan iliskisini sorgulamasi gereken seyler yazdik ve hepsini anlamazdan gelip gulucuklerin havada ucustugu mesajlar atti. Bu arada esime opucuk yolladi. Biz kotu yazdikca o iyi yazdi. Iyiligini istiyorum senin mutlulugunu istiyorum yazmaya devam etti. Esim de dedi ki benden icin esim beni yeterince mutli ediyor sen de kendi hayatina bak dedi. Evli bir adamim ben hata yapmisim bu kadar samimiyet fazla dedi... kiz en sonunda dedi ki canin sagolsun neyse ben yine cumani hayirlarim yazdi...

Gecen bulustuklarinda demis ki is seyehatlari de zor kirli donlarimi temiz donlarimdan ayirt etmek ugrastirici demis. Allah askina bir kiz bir erkege bunu nasil soyler. Ne amacla soyler.

Instagramdan komik video linki gonderiyormus mesela ara sira. Yani surekli iletisimi devam ettirme cabalari.

Simdi esim nasil taniyamamisim valla art niyet gorememistim diyor. Esimin ona birsey hissetmedigine eminim hatta su an igrenerek bahsediyor ama asil hatali olan kendisi. Bu kadar yuz vermis olmasi. Buna zemin hazirlamasi. Ama ben bu kiza da cok sinirliyim. Diyor ki ben sizin evinize geldim masanizda yemek yedim nasil kotulugunu isterim. Ama hayatimizin icine etmek icin ilmek ilmek islemis resmen.

Siz soyleyin bu sinirimin gecmesi icin ne yapiyim ben. Neden var boyle insanlar.
Engellemek cok zor olmamali. Kız hala sürdürme cabasinda diyorsunuz ama esiniz de kestirip atmak cabasinda degil.

X