Eşimin benden gizlediği bir çocuğu var

Neyapsamkisimdi

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2019
2.779
8.148
27
oooo, insanın aklı almayacak türden, film gibi dizi gibi çok uçuk bir olayın içinde kalmışsınız... tehdir var cebir var hakaret var nitelikli dolandırıcılık var... allah yardımcınız olsun, sizi esra erol kurtarır ciddi söylüyorum
Katılıyorum. Böyle karmaşık ve risk teşkil eden durumlar için çıkın Esra Erol’a mal adamlar utançtan 4 dönüyor, size destekte olurlar

idildil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2011
267
418
Merhaba arkadaşlar 8 yıldır evliyim. Eşim daha önce evlenmiş boşanmış bir kızı var. Benim bunlardan haberim var ve bunu bilerek evlendim, Ancak ilk evliliğinden öncede başka biriyle beraber olmuş ve ondan da bir oğlu var. Benden yıllardır saklamış ben bunu tesadüf eseri e devletinden soy bilgisine bakarken gördüm. E devletini açık unutmuştu. Tüm bunlardan ziyade şiddetli geçimsizliğimiz var. Eşim devamlı sözel olarak şiddet uyguluyor hem bana hem çocuklarımıza hatta benim aileme bile. Küfürler hakaretler aldı başını gidiyor. Arada bana ve büyük oğluma da şiddet uygulamışlığı var. Büyük oğlum 6,5 yaşında. Bizim evliliğimiz de çok olaylı oldu. Ne ailemi ne akrabalarımı kimseyi sevmez saymaz istemez. Herkese ağza alınmayacak laflar etti. Yaşım 28 ve inanın hiç mutlu değilim daha dün gece kavga ettik beni çocuklarımı alıp götürmekle tehdit ediyor. Ellerini ayaklarını bağlar seni delik deşik ederim dedi. Boşanmak istiyorum ama nereden nasıl başlamam gerektiğini bilmiyorum. Tek korkum çocuklarımı kaybetmek istemiyorum. Küçük oğlum daha 2 yaşında büyük olan zaten babasını sevmiyor çünkü babasının ona nasıl davrandığını görüyor. Bu arada boşanma davasında benden gizlediği çocuğunu nasıl ispatlayabilirim. İzinsiz e devletine girmek suç sayılırmış nasıl delil sunacağım mahkemeye bilemiyorum. Ayrıca mahkeme büyük oğlumu babasına vermez değil mi? Biliyorum çok konuştum lütfen kusura bakmayın çok çaresizim ne yapacağımı bilmiyorum babama söylemedim daha eşim babama bir şey yapar diye de çok korkuyorum.
Sizin için çok üzüldüm 😔 İnsanlar çiğ süt emmiş diye boşuna demiyorlar. Bunun ispatı kolay merak etmeyin , benim çok yakın arkadaşımın eşi sevgilisinden olan çocuğunu, arkadaşımın üzerine yazdırmıştı, duyduğumuzda şok olmuştuk. Arkadaşım terfi aldığında bir kuruma ibraz etmek için nufüs kayıt örneği istenilmişti ve orada çıkmıştı, önce yanlışlık olduğunu düşündük tabiki çünkü eşiyle arası çok iyiydi, imrenirdim onlara. Hastane kaydı vs.. derken doğum yapan kadına ulaşıldı ve hersey ortaya çıktı.. mahkemede bu tarz bir şüphem var derseniz bile eşinizin soy kaydı incelenir, e-devletine girdim demenize gerek yok. Bu durum kanıtlanırsa tazminat hakkınızda olur, eşiniz kusurlu olur ve bırakın çocuğu kibrit çöpü alamaz sizden.
Birde lütfen kormayın, korkuyorsanız uzaklaştırma çıkarın. Allah yardımcınız olsun.

Karkure

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2021
16
4
22
Merhaba arkadaşlar 8 yıldır evliyim. Eşim daha önce evlenmiş boşanmış bir kızı var. Benim bunlardan haberim var ve bunu bilerek evlendim, Ancak ilk evliliğinden öncede başka biriyle beraber olmuş ve ondan da bir oğlu var. Benden yıllardır saklamış ben bunu tesadüf eseri e devletinden soy bilgisine bakarken gördüm. E devletini açık unutmuştu. Tüm bunlardan ziyade şiddetli geçimsizliğimiz var. Eşim devamlı sözel olarak şiddet uyguluyor hem bana hem çocuklarımıza hatta benim aileme bile. Küfürler hakaretler aldı başını gidiyor. Arada bana ve büyük oğluma da şiddet uygulamışlığı var. Büyük oğlum 6,5 yaşında. Bizim evliliğimiz de çok olaylı oldu. Ne ailemi ne akrabalarımı kimseyi sevmez saymaz istemez. Herkese ağza alınmayacak laflar etti. Yaşım 28 ve inanın hiç mutlu değilim daha dün gece kavga ettik beni çocuklarımı alıp götürmekle tehdit ediyor. Ellerini ayaklarını bağlar seni delik deşik ederim dedi. Boşanmak istiyorum ama nereden nasıl başlamam gerektiğini bilmiyorum. Tek korkum çocuklarımı kaybetmek istemiyorum. Küçük oğlum daha 2 yaşında büyük olan zaten babasını sevmiyor çünkü babasının ona nasıl davrandığını görüyor. Bu arada boşanma davasında benden gizlediği çocuğunu nasıl ispatlayabilirim. İzinsiz e devletine girmek suç sayılırmış nasıl delil sunacağım mahkemeye bilemiyorum. Ayrıca mahkeme büyük oğlumu babasına vermez değil mi? Biliyorum çok konuştum lütfen kusura bakmayın çok çaresizim ne yapacağımı bilmiyorum babama söylemedim daha eşim babama bir şey yapar diye de çok korkuyorum.
Zaten yeterince sorunlu bir evliliğiniz var gizlediği çocuğu hiç karıştırma bile mahkemede direk devlete sığın derim ben koruma kararı falan aldır

Jasminla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2021
837
2.656
20 yaşında boşanmış çocuklu biriyle mi evlendiniz? Yani neden bu acele... Yanlışlarla dolu hayat. Bari zamanında e devletine baksaydınız. Boşanın ya ilk eşinden boşanmış demek ki bu adamdan kurtuluş var

Nihal Prime

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
370
814
40
Nasıl yani. Çocuğu varmış gizledi. Kuş mu bu köpek mi? Size karşı çok iyi bir koca bile olsa geçmişteki çocuğunu gizlemesi hiç ahlaki değil. Hem size hem o çocuğa karşı.

zeynones2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2016
6.117
8.507
Ailenize gitmek bile bence güvenli olmayabilir şu anda. Şartları nasıl bilmesem de sığınma evi çok daha güvenli. Çünkü sizi delik deşik ederim diyen bi adam ile karşı karşıyasınız. Aileye gitmek demek aile faciasına sebep olmak.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-10-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 194 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsakları artık karın bölgesinde. Bebeğinizin cildi artık pembe ve hasas bir durum almıştır. Geçen 2 ayda olduğu gibi kendinizi normalden daha yorgun hissetmeye devam edeceksiniz. Vücudunuzu dinleyerek, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda dinlenebilmek için programınızda ayarlamalar yapın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

defne-28

Guru
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2014
19.852
20.767
31
zaten e Devlette varsa bir nüfus dairesine gidip eşinizin Ayrıntılarıyla nüfus kayıt örneğini alırsınız.
Omunla beraber gider avukata bu sebeplerinizi de yazar boşanma davası açarsınız.
Umarım işiniz vardır ve aileniz de yanınızdadır.