Eşimin beni facebooktan silmesi

zembilfiros

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Mart 2019
30
10
32
Kızlar belki inanmayacaksınız ama eşim beni heryerden silmiş.ikimiz de sosyal medyayi çok nadiren kullanırız.
Düğün, cenaze, kutlama yada özel bir gezi harici paylaşım yapmayız.en son 5 ay önce facebooka girdim. Esimin listemde olmadigini daha önce farketmistim,ama engellemis olabileceği aklıma bile gelmemişti .hesabi kapatmıştır dedim.ustunde hic durmadim bile. Cunku sosyal medya özürlü sayilir.neredeyse hic kullanmaz.
Dün içime doğdu sanki başka bir hesap acip baktim,bingo.
Hesap mesap silmemiş. Direk beni engellemiş.onunla oldugum profil fotografini tek başına olduğu bir resimle değiştirmiş. Birlikte oldugumuz herkese acik fotoları kaldırmış. Diğerlerini kaldırdı mı bilmiyorum çünkü ekli değilim.
Aramizda hic sorun yok,sorun derken en azindan son zamanlarda ters giden birsey yok.her zamanki munakasalar zaten her evde olabilecek şeyler.
Neden böyle bir şey yapti gercekten anlamiyorum.ne yapmaya calisiyor.ayni evdeyiz, ayrıldığı sevgilisini engeller gibi beni engellemiş.

hic hos kokular gelmiyor.

Bazi insanlar ozel hayatlarini yansitmiyorlar sosyal medyaya,
o yuzden esleri ile foto vs koymuyorlar.

Sizin esiniz de boyle dusunup karar almis olabilir iyi niyetli yaklasirsak da, niye size haber vermedi o kismi canimi sikintili, ve niye sizi engelledi!

Pusuya yatın , asla bu durumu fark ettiğinizi belli etmeyin . Gerekirse fake bir hesap açıp eşinizi ekleyin , bakalım ne yapacak. Ya da bir şekilde şifresini öğrenmeye çalışın , hesabına girmeye çalışın. Üzgünüm ama bana eşiniz bir şeyler çeviriyormuş gibi geldi. :sinirli:
Sok oldum.evden ise isten eve gelir.sessiz sakin biri zaten.

Arkadaşları herkese acik mi listesinu görüyor musunuz yani absurd kişi kişiler var mı? Fake bi hesapla deneyin bence çaktırmadan inşallah birşey cevirmiyordur

Arkadaşları herkese acik mi listesinu görüyor musunuz yani absurd kişi kişiler var mı? Fake bi hesapla deneyin bence çaktırmadan inşallah birşey cevirmiyordur
Arkadaş listesi açık. Bilmediğim biri yok.farkli biri yok.Ama birkac fotograf disinda fotoğrafları sadece arkadaş listesine açık olurdu.o herkese açık olan fotograflarin ikisinde ben vardim.onlari da kaldırmış, ama Diğerlerine dokunmamış.

Eşin bana da hiç masum gelmedi. Aldatma anlamında söylemiyorum ama masum da değil yani, bir şeyler karıştırıyor gibi. Yapabiliyorsan takip et, fake hesaptan ekle vs. Şahsen ben yapamam, dan diye sorarım. Eşin uyurken telefonundan facebooka da girebilirsin bence. Ben olsam ilk onu yapar, sonra da sorarım herhalde. Takip edecek kadar sabırlı değilim ne yazık ki.

İstersen özelden ismini ver ekleyelim, ama fake hesap lazım, belki vardır gerçekçi fake hesabı olan.
Ya da ismini verirsin yine, herkese açıkta ne paylaşmış bakılır sadece

X