Eşimin beni facebooktan silmesi

Kızlar eşim işten geldi.suphelerimde haksizmisim,boşuna kendimi doldurmuşum.
Fotografları kıskandığı için silmiş ne gereği varmış.karısını herkese afişe etmek istemiyormuş.
niye engelledin diyince takip edip beni boğuyordun ,huzurumuz için yaptım dedi.
işyerinde boşanmış bir kadın her paylaşımını beğenip yorum yapıyordu.haklı olarak soruyordum nedir bu kadının olayı diye,,bu batmış.
zaten facebook kullanmıyorum,sadece gruplar için açık tutuyorum istersen herkesi sileyim dedi.
içim rahatladı biraz kızlar,iyiki sordum.
yüzleşmek iyi geldi,kurmaktansa sormak lazımmış.
İnandınız mı?

kadını sordum,benim yerime onu neden silmedin dedim.asıl silerse kadın birşey olduğunu düşünürmüş,kadının dikkatini çekermiş.
fotoğraf koymama pek taraftar değildi, o resimleri ben istediğim için paylaşmıştı ama iki yıldır da dokunmuyordu,bilemiyorum.
gergin görünüyor,sanırım soramayacağım ama takip edeceğim.inanmış gibi yapmaktan başka çarem yok.aslında inanmak istiyorum çünkü çok rahattı konuşurken.
Başka bir kadının kendisi hakkında ne düşündüğünü bu kadar önemseyen adam, şu saçmalığı yaparsam karım kıllanır, boşuna arıza çıkarmayayım diye düşünemeyecek kadar kapasitesiz mi o zaman? Önceliği karısının ne düşüneceği değil de, kadının ne düşeneceği yani? Ay resmen saçmalıkların daniskası kusura bakmayın.

Hiç hoşlanmadım bu durumdan, belli ki hiç sosyal medya özürlü falan değilmiş. Bal gibi engelliyor, fotoğraf siliyor.. Takipte kal hemde bayaa yakın takip..

X