Eşimin boşboğazlığı ve ailesi :((( biraz uzun

Canim bu adam icip siziyorsa top patlasa uyanmaz. Gece uyanip alirsin bakarsin telefonuna. Neden sakliyormus telefonunu. Allah allah. Cocuk gibi seninki. Cok sinirlendim yaptigi seylere. Biraz olgun olsa oyle sakalastiktan sonra aman hayatim bos ver gel opusup barisalim diyebilirdi. Zor degil. Isine gelmemis.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok doğru bildiğin çocuk eskiden ben küserdim şimdi o, bana benzedi iyice

Uyuyorken ya da duştayken telefonunu gizli gizli karıştırın internete girin orda ne arattığı belli olur akıllı telefonlardan silinmiyor bir şeyler karıştırıyorsa elbet çıkar ortaya sorunca da söyleyeceğini pek sanmıyorum . Umarım altından başka şeyler çıkmaz

Teşekkürler canım, şifre koymuş telefonuna bu olay olmadan önce sorarsam söyler ama gururum elvermiyoooo

Teşekkürler canım, şifre koymuş telefonuna bu olay olmadan önce sorarsam söyler ama gururum elvermiyoooo

kendi anlatmasını bekleyin çok dayanamayacak gibi olursanız sorun şüpheyle yaşamaktan iyidir.

Keşke konuşabilsek ama maleseffff, iletişim problemimiz var bizim, diyorum ya yatak odasında barışıyoruz sorunların üzerini örterek

sen yinede sürekli konuşmaya çalış elbet tavırlarından pes eder inat yapıyo ama oda konuşmak istiyodur :2:

ilk başta bir anda fevri davranıp bela okuman fevri davranman iyi olmamış yazacaktım ama
bu anasının yanına kaçmak sonra da yatak ayırıp bucak bucak tel.kaçırmak da ne oluyo
dur bakalım çıkar kokusu!!!

iyi de adamın senden gönlü geçmiş zaten besbelli seven adam böyle ben gidiyorum, sen benim bişeyim değilsin falan deyip evi terkeder mi hem de suçlu kendisiyken. güvendiği başka bi yer olmadan evi terketmez bi adam, çoluğu çocuğu varken hele. yeşil göz mevzusunu da açıklığa kavuşturmadı galiba ama yüzde seksen atacağı senaryo arkadaşlarından birinin bi kıza aşık olduğu söylemek için söz aradığı falan filan. bana kalırsa yeşil gözlü biriyle konuşuyo. yatakları ayırmak da umrunda değil, gerisini sen düşün. napmalıyım diye soruyosan zaten boşanmaya niyetin yok madem öyle, eşine iyi davran belki yeniden kendine döndürebilirsin. soğuk davranmak kavga etmek boşanmayacaksan sadece seni üzer.

canım başka şeyle ilgileniyormuş gibi yapıp o eline aldımı telefonu şifresini anlamaya çalışabilirsin.

abimin kız arkadaşı olduğunu ben böyle 3 ay sonra öğrendim :) niye saklıyosa bu erkekler :))

Sadece bekliycem canım ne yapabilirimki, jeton biraz geç düşüyo onda

İlk başta çok fevri davranmışsın.. Keşke biraz bekleyip, takibe alsaydın.. Ama olan olmuş.. Bence sadece bekle.. Bakalım ne yapacak.. Zaten eşinde de nasıl bir karakter varsa, aynı çocuk gibi aranızda olanları annesine anlatması filan... ÇOk kızdım eşine bu konuda... Bırak toplasın eşyalarını nereye gidiyorsa gitsin.. Sen bu arada bir bilgisayar uzmanı olan bir kişiden, bilgisayarın geçmişini çıkartmaya bak... Neler yapmış etmiş.. Kimlerle konuşmuş görüşmüş.. Delil topla... BU aşamadan sonra her şeye hazırlıklı ol...

iyi de adamın senden gönlü geçmiş zaten besbelli seven adam böyle ben gidiyorum, sen benim bişeyim değilsin falan deyip evi terkeder mi hem de suçlu kendisiyken. güvendiği başka bi yer olmadan evi terketmez bi adam, çoluğu çocuğu varken hele. yeşil göz mevzusunu da açıklığa kavuşturmadı galiba ama yüzde seksen atacağı senaryo arkadaşlarından birinin bi kıza aşık olduğu söylemek için söz aradığı falan filan. bana kalırsa yeşil gözlü biriyle konuşuyo. yatakları ayırmak da umrunda değil, gerisini sen düşün. napmalıyım diye soruyosan zaten boşanmaya niyetin yok madem öyle, eşine iyi davran belki yeniden kendine döndürebilirsin. soğuk davranmak kavga etmek boşanmayacaksan sadece seni üzer.

Eşim iyi olduğumuz zaman bir dediğimi iki etmez, romantik falan değildir hiçbir zaman olmadı karaterinde var odunluk :)) sevgililer gününde eve çiçek pasta yollamıştı ne biliyim sevmese yapmazdı herhalde. Kesinlikle eğer beni ikna edecek bir cevabı yoksa bu iş biter, yaa 2 ay sonra kardeşimin düğünü var o zamana kadar ayrılık kararı alsak bile bu evde kalmak zorundayım

İlk başta çok fevri davranmışsın.. Keşke biraz bekleyip, takibe alsaydın.. Ama olan olmuş.. Bence sadece bekle.. Bakalım ne yapacak.. Zaten eşinde de nasıl bir karakter varsa, aynı çocuk gibi aranızda olanları annesine anlatması filan... ÇOk kızdım eşine bu konuda... Bırak toplasın eşyalarını nereye gidiyorsa gitsin.. Sen bu arada bir bilgisayar uzmanı olan bir kişiden, bilgisayarın geçmişini çıkartmaya bak... Neler yapmış etmiş.. Kimlerle konuşmuş görüşmüş.. Delil topla... BU aşamadan sonra her şeye hazırlıklı ol...

Haklısın canım çok fevri davrandım, hep bu yüzden kaybediyorum, ama haklı değilmiyim sen olsan çıldırmazmıydın öyle bişey görünce tamam tepkim ani oldu ama onun yaptığı (yeşil gözle ilgili şeyler aratması) normal kabul edilebilirmi

X