Eşimin çekmecesinde Bayan çorabı buldum

Rahmetli babamın benim avakodolu jel kremimi tatlı sanıp yemek istemesi geldi aklıma zor almıştım elinden :KK70: ama eşimle daha hiç bu tarz bişey eğlenceli olurdu çok gülerdim ben ya öyle böyle değil :d
🤣🤣 Eşim yazık sesini çıkarmaz bana . Şimdi hamileyim düşük tehlikem var. Ondan pek iş yapamyrm . Eşofmanı yıkanmamş . Benim bir tane büyük olan bordo esofmanim vardı verdim giydi 🤣🤣 Allah'tan bordoydu 🤣🤣

🤣🤣 Eşim yazık sesini çıkarmaz bana . Şimdi hamileyim düşük tehlikem var. Ondan pek iş yapamyrm . Eşofmanı yıkanmamş . Benim bir tane büyük olan bordo esofmanim vardı verdim giydi 🤣🤣 Allah'tan bordoydu 🤣🤣
Çok geçmiş olsun Allah sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin bebişinizi inşallah

Taşındığımızda annem evdeydi, kardeşin bir sürü çamaşır bırakmış bende yıkadım dedi, zaten ben çalıştığım için gündüz sürekli annem çamaşır yıkadı, katladı vs.
Annen katlayıp çamaşırları koyuyor farkında mısın? Dikkatsiz demekki annen bu çok acıkca orta da durum, Doktora git psikolojik sorunlar yaşıyorsun malesef 😔
Eşin e de şaşırdım kaldım açıkcası annen erkek kardeşin erkek kardeşinin kız arkadaşı herkes rahat istediği gibi takılıyor o evde 🙄
Ben rahatsız olurdum açıkcası eşin nasıl rahatsız olmuyor anlamadım?

Eşin yapmamistir eve birini en salak koca bile getirmez ki kolu komsu var goren eden olur bir suru etken var yurek yemek lazim onun icin yapcak olsa baska yerde yapar emin ol.

Eşimin çekmecesinde kenarı kurdele desenli siyah bir çorap bulsam erkek çorabı alıyorum diye kadın çorabı almış şapşal der geri koyardım. 😅 siz neler düşünüyorsunuz böyle ya?

Aslında açılmış konum var ama şu an kendimi kötü hissettiğim ve fikir almak istediğim için ayrı konu açmak istedim
Eşimin çekmecesinden çorap alırken bir tane çorap buldum, siyah orta kalınlıkta, biraz uzun, erkek çorabı gibi ama kenarında kurdele şekli var.
Sordum haberim yok dedi. Bu eve 2 ay kadar önce taşındık. Kardeşim kalıyordu ve onada kız arkadaşı geliyordu hatta evi taşımadan önce kardeşim kalırken etek ve kemer bulmuştuk annemle.eve taşındığımızdada annem bizde kaldı yeni gitti.
Annem ben eve taşındığınızda çamaşırlar vardı kardeşinin katladım koydum dedi
Bilmiyorum ne yapayım siz söyleyin. Kimin eşinin çekmecesinden Bayan çorabı çıkar ki
Akşamdan beri uyuyamadım. Bana akıl verin ne olur. Şunu yapın deyin
anneniz kalmış sizde belki çamaşırları toplarken yanlışlıkla koydu

X