Eşimin davranışları

Siz de gayet guzel anlatmissiniz durumu
Ben su anda kardesimin evindeyim mesela , gelinimiz benim verdigim fikre karissa ne oluyor yahu olurdum , bunca yillik ablasiyim fikir de mi belirtemeyecegim
o fikri güç göstergesi olarak söylerseniz herkes tepki verir ama .

Kendimi gormus gibi oldum. Bizde gec yasta evlendik. Ilgi degilde normal davransin istiyorsun Ama yok sanki yabancisin gibi davranislar falan. Zaten aileyi tanimiyorsun ben belki 3 kez gordugum insanlardi evlilikten once ve hemen alismamizi onlarlala rahat rahat sohbet etmemizi bekliyorlar sende hop senin yuzunden burdayim demek istiyorsun. Soyledim dinlemedi zaten aileside pek sicak kanli degillerdiler gelmem gitmemde pek umurlarinda degildi bende guzel bir mesafe koydum. Belki zamaninda ara bulsaydi daha iyi olabilirdi...
aynn elbette ailesinn yannda uzaktan yegenleri geldi vakit geçiriyor sohbetler fln .. ilgi beklemiyorum ama normal davranabilir ne biliyim gelip kalkıp milletın içinde beni öpsün sarılsın sohbet etsin vs sırf benmle konussun yanımda dursun otursun demıyorum en azından gözlerını kaçırmyabilir. utanma fln kısmı da dğeil kendisi baya rahattr cunku..

bu arada kız kır düğünü için siyah kot beyaz gömlek içine siyah yelek ve ceket çok şık duruyor .. eşiniz de benm ki gibi haff kumralsa olay tamam olmaz demeyin deneyin :KK66: ...

Eklentiler

• yazdugun1.jpg
    yazdugun1.jpg
    131,6 KB · Görüntüleme: 20
evet kot pant dedimse tutup gunluk giydiği değil çok şık duruyor erkeklerde siyah kot beyaz gömlek kravat ceket kombinlemesi. abim yıllardır (benm düğünm haricinde öyle gitti.)

Kot öyle veya böyle özentisiz görünüyor dügünde. Ama herkes neyin sık oldugunu kendi zevkine belirler🤷‍♀️

Kot öyle veya böyle özentisiz görünüyor dügünde. Ama herkes neyin sık oldugunu kendi zevkine belirler🤷‍♀️
herkesin bakışı tabi. ben çok yakıştırıyorum erkeklere kot ceket kombinini :) özentisizden ziyade çok şık geliyr gozume. benm dugunumde kuzenme herkes bayılmştı.. kumaş pant kendi düğünn haricinde artık demode geliyor .. kot daha tarz a kaçıyor son zamanlrda.

herkesin bakışı tabi. ben çok yakıştırıyorum erkeklere kot ceket kombinini :) özentisizden ziyade çok şık geliyr gozume. benm dugunumde kuzenme herkes bayılmştı.. kumaş pant kendi düğünn haricinde artık demode geliyor .. kot daha tarz a kaçıyor son zamanlrda.

Vallaha bana göre sık takim elbise giyip gideni asla gecemez. Ama erkekler bu günlerde babet corap giyip kiz istemeye gidiyor. :KK70: neyise konunuzu dagatmiyalim. Öyle veya böyle kendinizi fazla üzmeyin

Vallaha bana göre sık takim elbise giyip gideni asla gecemez. Ama erkekler bu günlerde babet corap giyip kiz istemeye gidiyor. :KK70: neyise konunuzu dagatmiyalim. Öyle veya böyle kendinizi fazla üzmeyin
yok yok üzmüyoum kendmi :) yani aslında fazla takmıyorum diyelim artık. gerekene cvp veririm. ne yanlış geliyorsa bana. evet haklısınız erkekler babet çorap giyip gidiyor kız istemelerine ama ben çok sey bulmuyorum herkesin bi tarzı var sonucta ve devir eski devir değil. kumaş pant takım elbiseler fln artık düğünlerde pek tercih edilmiyor. herkes damat gibi geziyor bi yerde :KK70:

güç savaşı değil hiçbir zaman olmadı. ama kızkardesi hep güç savaşı oldugundan oluyor butun bunlr emin olun güç savaşı yapsam daha farklı davranırdım.
ayrıca herkes kotpant takılmış abim yada kzuenlerim yıllarca düğünlere giderler teyzesnn oğlu halasınn oğlu fln kot gömlek kravat acayip şık durur bence iş kombinlemede .. benmde kuzenm düğünüme kot pant kravat gömlek ceket ile geldi .. tutup rastgele giyilme olmayacak sonucta..

Farklı düşünüyoruz demek ki ben kot pantolon üstüne kravat gömleği aşırı kıro buluyorum. Bunca yıldır düğünlere giderim bir tane şık kot pantolonlu insan görmedim, siz beğeniyorsanız siz bilirsiniz ama bana ve yazdığınız diğer üyelere güzel gelmiyor demek ki.

kızlar selam ,

2 aylık evliyim. Eşim başkalarının yanında resmen beni unutuyor. yanında yokmusum gibi. memleketten yegenleri geldi adam sürekli onlarla. ev alacağız onlarla sohbet edip ev baktı yegenlerine evlerin içlerini gösteriyor orası nasıl burası nasl vs. ben bakayım eve dediğmde üstün körü gösteriyor o kadar. bu sadece örnekti sürekli böyle annesine gidiyoruz bi bakıyorum ortalıkta yok. yanına gidiyorum sanki yokmusum gibi davranıyor.. ben ne söylersem batıyo amma kafana takıyosun modu oluyo tabi bende çenemi tutamıyorum biraz. . bu davranısları dokunuyor cunku dayanamıyorum. . ya sonra uzatmıyoruz konuyu kapatıyoruz ama bu durum bana koyuyor. Önceliği kim anlamış değil hala.. nasıl davranacağımı bilmiyorum.. nasıl bi yol alacağımı bilmiyorum .. kızkardesındeyz evli.. teyzesinn oğullarınn düğünü var. eşime sende damatlığınn kumaş pant giyersin fln diyor dayanamadım tebessum ettim.. sonra eşim bana sordu ne gıyeyım diye bende kot pant giyeceksin dedim olmaz fln dedi kardesı olur olur dedim biz hallederiz. senn eşin ne giyecek dedim konu kapandı.. ben sanırım acemilikten ne yapacağımı nasıl şekil alacağımı bilmiyorum cunku ağzıma açtıkça eşimle sorun yaşıyoruz..
Bana herşey normal geldi açıkçası . Ben zaten evde başkaları varken eşimden ayrıca bişey beklemem onlarla ilgilenmesi gayet normal. Heleki ailelerleyken ya da akrabalatlayken falan çok yakın olmaya gerek yok. Olanlara bi sözüm yok ama gerekli bişey de değil yani. Arkadaş ortamindayken yanyana otururuz el ele tutusuruz ama aile akraba ortamında böyle değiliz. Yürürken ele tutuşup yürürüz falan ama aile akraba yanında özel bi ilgi beklemem.

Bana herşey normal geldi açıkçası . Ben zaten evde başkaları varken eşimden ayrıca bişey beklemem onlarla ilgilenmesi gayet normal. Heleki ailelerleyken ya da akrabalatlayken falan çok yakın olmaya gerek yok. Olanlara bi sözüm yok ama gerekli bişey de değil yani. Arkadaş ortamindayken yanyana otururuz el ele tutusuruz ama aile akraba ortamında böyle değiliz. Yürürken ele tutuşup yürürüz falan ama aile akraba yanında özel bi ilgi beklemem.
belkide ben kuruntu yapıyorumdur. asla özel ilgi beklemiyorum zaten özel ilgiyi evimizde yapıyor sağolsun . benm beklediğim görmesi arada bakması . ne bileyim baktgmda kafasını çevirmesin mesela sohbet ettiğimde lafımı kesmesin mesela. karşılaştıgımzda bi oda da benden kaçmasın mesela. yanımdan geçerken yanyan gitmesin mesela.. hani olur ya gittiğiniz eve misafir gelmiştir onnda kızı vardr bekarsınzdr gözgöze gelmek istemezsnz sohbe etmek istemezsnz eliniz çarpacak diye dikkat edersnz öyle olmasın mesela..

belkide ben kuruntu yapıyorumdur. asla özel ilgi beklemiyorum zaten özel ilgiyi evimizde yapıyor sağolsun . benm beklediğim görmesi arada bakması . ne bileyim baktgmda kafasını çevirmesin mesela sohbet ettiğimde lafımı kesmesin mesela. karşılaştıgımzda bi oda da benden kaçmasın mesela. yanımdan geçerken yanyan gitmesin mesela.. hani olur ya gittiğiniz eve misafir gelmiştir onnda kızı vardr bekarsınzdr gözgöze gelmek istemezsnz sohbe etmek istemezsnz eliniz çarpacak diye dikkat edersnz öyle olmasın mesela..
Şimdi daha iyi anladım 😁 benim eşim de aile ve akraba yanında benden kaçıyor dediğiniz gibi ama bennbunu yetiştirilme şekline aile kültürüne bağlıyorum.

Şimdi daha iyi anladım 😁 benim eşim de aile ve akraba yanında benden kaçıyor dediğiniz gibi ama bennbunu yetiştirilme şekline aile kültürüne bağlıyorum.
belkide bilmiyorum.. gayette herkesle laklak sohbet eder yani :)

bu arada kız kır düğünü için siyah kot beyaz gömlek içine siyah yelek ve ceket çok şık duruyor .. eşiniz de benm ki gibi haff kumralsa olay tamam olmaz demeyin deneyin :KK66: ...
41 yaşında adamı bu kılığa sokmak da ne bileyim 🙄
Kısa dar paça kot, babet çoraplı ayakkabı benim 20 yaşındaki kuzenim günlük hayatta giyiyor da büyüyünce geçer diyoruz. Düğünüme kalkıp öyle gelmedi mesela, gelemez.

Ay bari keten giysin. Hadi tamam kumaş giymesin de kot pantolon da ne bileyim. Adam 41 yaşında. 😶😶😶😶😶

X