Eşimin düşüncesizliği

Haklısınız. Söz verip almaması ve ellerim doluydu şeklinde kıytırık bir sebep sunması hoş olmamış. Arkadaşı için telaşlanması normal mahcup olmak istememiştir ama aynı hissi size karşı da yaşaması gerekirdi. Sürekli bu durum oluyorsa sorun olur da bir anlık hödüklükse çok üzerinde durmayın. Bu arada öğretmenler gününüz kutlu olsun:nazar:

Bence hKlisiniz onun hediyesini alıyorda geldimi diye merak ediyoda niye sizi önemsemiyir eli doluysa elindeki lerini eve bırakır dışarı çıkar alır yada çiçek sepetinden bir demek gül sipariş edilir bu zor değil yani
Bende elindekini bırakıp tekrar gitseydin çok mu zor dedim ses çıkarmadı daha çiçekçi köşe başında uzak bi yerde olsa neyse

Haklısınız. Söz verip almaması ve ellerim doluydu şeklinde kıytırık bir sebep sunması hoş olmamış. Arkadaşı için telaşlanması normal mahcup olmak istememiştir ama aynı hissi size karşı da yaşaması gerekirdi. Sürekli bu durum oluyorsa sorun olur da bir anlık hödüklükse çok üzerinde durmayın. Bu arada öğretmenler gününüz kutlu olsun:nazar:
Arkadaşı 2 yaşındaki çocuk için hediye beklemezdi ki bizden hani çok telaş yapılacak bisey de değil içimizden geldi almak istedik ama demekki bana içinden almak gelmiyor laf olsun diye alacakmış demekki...

Doğum gününü bile kutlamayan bir insan olarak öğretmenler gününün kutlanma beklentisi bana çok garip geldi. Öğretmenler gününüzü niye eşiniz kutluyor ki, öğrencileriniz kutlamalı bence onların öğretmenisiniz sonuçta. Kusura bakmayın ben size hak veremedim

Arkadaşı 2 yaşındaki çocuk için hediye beklemezdi ki bizden hani çok telaş yapılacak bisey de değil içimizden geldi almak istedik ama demekki bana içinden almak gelmiyor laf olsun diye alacakmış demekki...
Yani ne desem bilemedim. Ben sana çiçek alacağım şeklinde bir hediye alma şekli de tartışmalı da, o kısma girmedim. Allah başka sorun vermesin biraz burnunu sürt sen onun vakti gelmiş.

Arkadaşlar iyi geceler herkese. Konu açıp açmamak konusunda çok kararsız kaldım abartıyor muyum yoksa haklı mıyım diye. Çevremde kimseye sormak istemediğim için buraya açtım konuyu
Biliyorsunuz ki 24 Kasım öğretmenler günü. Ben öğretmenim haliyle bugün eşimden bir hediye bekledim
Bi kaç gün önce konusu geçmişti sana çiçek alıcam demişti bana.
Bütün gün çiçek bekliyorum dışarı çıktı alışveriş yaptı beyefendi "elleri çok doldu diye" almamış.
Bi de şöyle başka bir konu daha var ikisi birleşince bu kadar kızdım ve büyüttüm sanırım
Arkadaşının 2 yaşındaki kızının doğum günüydü. Hediye işi ile ben ilgilenecektim. Çok fazla ilgilendi bununla " geldi mi, kargo nerde kaldı, ne beğendin bakayım vs..
24 Kasım günü dışarı Bi de hediye paketi almak için de çıkmıştı İnternetten Bi hediye aldığımız için hediye paketi yoktu.
Sonuç olarak bana gelince önemsememesi ve başka birine gelince önemli görmesi beni çok rahatsız etti. Tartıştık sonrasında. Haklı mıyım yoksa abartıyor muyum
Haklısınız özel gunler benım ıcın hep özel olur.Çok haklısınız bence

Direk isteyin en iyisi imaya felan gerek yok.Öğretmenler günü için bana ne aliyorsun deyin.Belki bundan anlar...

Esiniz cocugunuz olmasini istiyor olabilir
Bir bebek icin bu kadar ozen gosteriyor olabilir
Araniz duzelince buraya yazdiginiz gibi ne hissettiginizi soyleyin
Ama oncesi bu hediye niye bu kadar onemli oldugunu sorun birakin siz sorun o cvp.lasin siz dusunmeyin onun yerine.

Ay yorumlar ne abartı ya
Kadıncağız beklemiş çok mu büyük bişey yani bi Buket çiçek alıp böyle fırsatlarda eşlerin kalbini okşamak ,
Bi taşla iki kuş tutmak
Ah ne erkek olsam var ya .. biz hanımların kalbini kazanmak aslında öyle kolay ki . Ve sonuçlar mükemmel, akıllı erkek ilişkiye yatırım yapar
Canım öğretmenler günün kutlu olsun
İnşallah eşin gönlünü almıştır
Çok basit ya çok basit senede bir kaç özel gün olur çiftlerin
Ne güzel fırsat bunlar kalp kazanmak İçin ..
Az emek ya az emek

Konu sahibinin eşi dr olsa konu sahibi tıp bayramını kutlamam hastaların kutlasın mı Dicek kocasına
Burda bazıları yazmış ya öğrencilerin kutlasın diye , niye eşi de kutlamasın ki ? Atla deve mi bu yani? Kanun mu ?
Maksat gönül okşamak değil mi

Ben bu hediye meselelerini abartanları anlamıyorum. İnsan eşi de annesi de olsa içinden geldiği için hediye almalı bence. Aksi halde ya hiç almıyorlar ya da aman trip atmasın kavga çıkmasın diye alıyorlar. Biz mesela eşimle aştık o konuları. Doğumgünü, evlilik yıl dönümü hele de sevgililer günü yılbaşı vs hiç hediye almayız. Ara ara hediye aldığımız olur ama hiç özel bir güne denk gelmez. Böylesi daha kıymetli. Ama hediye almamak da bi seçim. Hediye güzel şey evet ama sevgi aşkın tek göstergesi değil bence.

Sizin takıldığınız konu aslında tek bir olay değil. Sanırım eşiniz genel olarak pek düşünemiyor bu tarz konuları. Siz de beklenti içinde olabilirsiniz karakter olarak, sizi mutlu ediyor olabilir. Aslında sizin isteğiniz önemsendiğinizi hissetmek bu duyguyu yakalamaya çalışıyorsunuz. Hediye konusu üzerinden değil de genel olarak eşinize onun tarafından daha ilgili ve önemli hissettirilmeye ihtiyacınız olduğunu iletebilirsiniz. Belki eşiniz farkında bile değildir bu durumun sizin bu kadar kırılacağınızı düşünmüyordur.

Ay yorumlar ne abartı ya
Kadıncağız beklemiş çok mu büyük bişey yani bi Buket çiçek alıp böyle fırsatlarda eşlerin kalbini okşamak ,
Bi taşla iki kuş tutmak
Ah ne erkek olsam var ya .. biz hanımların kalbini kazanmak aslında öyle kolay ki . Ve sonuçlar mükemmel, akıllı erkek ilişkiye yatırım yapar
Canım öğretmenler günün kutlu olsun
İnşallah eşin gönlünü almıştır
Çok basit ya çok basit senede bir kaç özel gün olur çiftlerin
Ne güzel fırsat bunlar kalp kazanmak İçin ..
Az emek ya az emek
Teşekkür ederim beni anladığınız için 💙

Arkadaşlar iyi geceler herkese. Konu açıp açmamak konusunda çok kararsız kaldım abartıyor muyum yoksa haklı mıyım diye. Çevremde kimseye sormak istemediğim için buraya açtım konuyu
Biliyorsunuz ki 24 Kasım öğretmenler günü. Ben öğretmenim haliyle bugün eşimden bir hediye bekledim
Bütün gün çiçek bekliyorum dışarı çıktı alışveriş yaptı beyefendi "elleri çok doldu diye" almamış.
Bi de şöyle başka bir konu daha var ikisi birleşince bu kadar kızdım ve büyüttüm sanırım
Arkadaşının 2 yaşındaki kızının doğum günüydü. Hediye işi ile ben ilgilenecektim. Çok fazla ilgilendi bununla " geldi mi, kargo nerde kaldı, ne beğendin bakayım vs..
24 Kasım günü dışarı Bi de hediye paketi almak için de çıkmıştı İnternetten Bi hediye aldığımız için hediye paketi yoktu.
Sonuç olarak bana gelince önemsememesi ve başka birine gelince önemli görmesi beni çok rahatsız etti. Tartıştık sonrasında. Haklı mıyım yoksa abartıyor muyum
Çiçek alacağım demis bence biraz abartı olmus yani o durumda bende kirilirdim ama tartışmazdım sanirim he hic bisey söylemeyip hic umursamasa özen göstermesini dile getiririm ama daha önceden söylediği icin art niyet gormedim

Offf su yeni nesil saçmalıkları. Eskiden öğretmene saedece öğrenci hediye alırdı. Olması gereken bu zaten. Ama şimdi nedense ben öğretmenim kocam bana niye çiçek almadı diye trip yapiliyor🤪 biraz mantıklı olun bence.

X