eşimin duygularını sabrını tükettim :( eskisi gibi nasıl olur

elmaturta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2013
119
1
MERHABA ARKADAŞLAR
alınganlığım yüzünden eşimin aşkını kaybettim öyle hissediyorum o aşık adam gitti yerine duygusuz bir adam geldi.. çok üzülüyorum kendimi suçluyorum sürekli kıymetini bilemedim diye ve 4.5 aylık hamilleyim:KK43:
okadar sabırlı biridir ki 2 yılda tükettim sabrını geçenlerde bir tartışmamızda artık bu söylemlerin sıkıcı olmaya başladı dedi:KK43: ben bu alınganlıkla ne yapıcam onu kaybediyorum:KK43:( ve en büyük hatam ailesi ile ilgili yaptığım hatalar ailesine söyleyemediklerimi ona söyledim sinirlenerek :KK43:((
onu eski haline getirmek çok zor gibi geliyor şuan :KK43: eski haliyle kıyaslıyorum ve okadar fark var ki:KK43:

merhaba arkadaşlar
alınganlığım yüzünden eşimin aşkını kaybettim öyle hissediyorum o aşık adam gitti yerine duygusuz bir adam geldi.. çok üzülüyorum kendimi suçluyorum sürekli kıymetini bilemedim diye ve 4.5 aylık hamilleyim:KK43:
okadar sabırlı biridir ki 2 yılda tükettim sabrını geçenlerde bir tartışmamızda artık bu söylemlerin sıkıcı olmaya başladı dedi:KK43: ben bu alınganlıkla ne yapıcam onu kaybediyorum:KK43:( ve en büyük hatam ailesi ile ilgili yaptığım hatalar ailesine söyleyemediklerimi ona söyledim sinirlenerek :KK43:((
onu eski haline getirmek çok zor gibi geliyor şuan :KK43: eski haliyle kıyaslıyorum ve okadar fark var ki:KK43:

sakin ol, hersey mümkün nefes aldığın sürece der yazar, hersey mumkun yavaş yavaş yumuşat kalbını farklı şeyler yap düşün..

MERHABA ARKADAŞLAR
Arada sevgi var , sende farkındasın e belli et eşine pişmanlığını ...... bnimkide biraz aynı. Ama sonra bu şekilde alıyorum gönlü nü.

Arada sevgi var , sende farkındasın e belli et eşine pişmanlığını ...... bnimkide biraz aynı. Ama sonra bu şekilde alıyorum gönlü nü.

tamam artık şöyle olucam alınmıcam herşeye şeklinde konuşmalarımı geçiştiriyor :KK43: söz verme demek istiyor galiba ,bendeki kişilik bozukluğu sanırım bilmiyorum:KK43:

En büyük hatamız bu malesef. Karşımızda ki ne kadar anlayışlı, ne kadar uzlaşmacı, ne kadar sakin ise, o kadar sömürüyoruz.

Kendini değiştirebilir misin? Sürekli konuşma, şikayet huyunu bastırabilecek misin gerçekten? Yapabiliyorsan dene. Evinize renk getirmek, birlikteliğinize heyecan katmak için çareler düşün. Ancak zaman gösterecek eşin de eski haline dönebilecek mi diye.

tamam artık şöyle olucam alınmıcam herşeye şeklinde konuşmalarımı geçiştiriyor :KK43: söz verme demek istiyor galiba ,bendeki kişilik bozukluğu sanırım bilmiyorum:KK43:
Böyle şöyle dmen kendi n inanmazkn defalarca tekrarlarsan e adamda inanmaz tabi. Önce senin inanman gerek ve ona söylemekten çok zaman ve sabırla gösternen gerek

merhaba arkadaşlar

eskı konularını okudum ıhanet yuzunden evlılığını bıtırmıssın evet trawma yasadığın, umarım iyileştikten sonra evlendın_?

eskı konularını okudum ıhanet yuzunden evlılığını bıtırmıssın evet trawma yasadığın, umarım iyileştikten sonra evlendın_?

boşandıktan 1.5 yıl sonra evlendim çok aşık olmuştum eski eşimden çok farklıydı ama ben iyileşmeden evlenmişim:KK43: ama eşim söylüyor ben farketmiştim izler olduğunu bilerek evlendim seninle diye ama bukadar zamanda da iyileşilmez mi dimi:KK43:( abarttığımı düşünmeyin bazen ölmek istiyorum.. bu adamı çok sevdim ama psikolojim normal değil alındığım anlarda kendimi kaybediyorum:KK43:

bende çok alınganımdır ilk evlendiğimizde ne alınganlıklar ne tripler atardım eşime ama zaman geçtikçe alıştık birbirimize herşeyimize o alınganlıklar kalmadı
ailesi ile ilgili kötü şeyler söylemeyin eşinize
alınganlıklarıda bir kenara bırakın

boşandıktan 1.5 yıl sonra evlendim çok aşık olmuştum eski eşimden çok farklıydı ama ben iyileşmeden evlenmişim:KK43: ama eşim söylüyor ben farketmiştim izler olduğunu bilerek evlendim seninle diye ama bukadar zamanda da iyileşilmez mi dimi:KK43:( abarttığımı düşünmeyin bazen ölmek istiyorum.. Bu adamı çok sevdim ama psikolojim normal değil alındığım anlarda kendimi kaybediyorum:KK43:

ilk eşinin aldatması ve affetmemen belliki ciddi bir aldatma yaşamışşsın _? Dimi _?
Cnm evetzamanın baya olmuş ama önemli olan içinden beyninden silebilmek... Bence psikoloğa gitmelisin

ilk eşinin aldatması ve affetmemen belliki ciddi bir aldatma yaşamışşsın _? Dimi _?
Cnm evetzamanın baya olmuş ama önemli olan içinden beyninden silebilmek... Bence psikoloğa gitmelisin

evet berbat bi 1.5 yıldı canım beni mahvetti şarkıda diyor ya ' sen beni öldürdün hayatta bıraktın '....işte aynen öyle.. evlilik sırasında da sonraki aylarda da yaşayan ölü gibiydim :KK43:(( allah kimseye öyle bir evlilik göstermesin çok kez gittim psikiyatr a ama hep yarım bıraktım tamam ben iyiyim artık diye.. ama bu eşimin sabrı tükendiğine göre bendeki ciddi bir durum bilmiyorum leyla çok kötüyüm çokkk :KK43:((((( o evlilikten sonra allah yüzüme güldü eşimi karşıma çıkardı bildiğin melek ama ben ne yaptım :KK43:((((((((((( kötü biri değilim ki ama davranışlarımı kontrol edemiyorum :KK43:

MERHABA ARKADAŞLAR

mesleğiniz nedir astsubay mısınız? saçma bir soru oldu ama :)

Son düzenleme:
Hic bu konulari acmadan surekli guleryuz ve bebek sahibi olacakmissiniz madem al bebek gelisim kitaplari oku elinde kitapla git bak boyle soyle diye anlat, yani hamile oldugunu bebegin annesi oldugunu iyice kafasina yerlestirsin , sinirlerin alinmis gibi davran sana bisi dediginde alinacagina pat diye sende karsiligini ver gulerek surekli gul zamanla unutturursun

Evet tutamayacağınız sözler vermeyin, çok çirkin oluyor.
Saygımız kalmıyor.
Özür dileyip dileyip kırmak gibi..
Özürler, sözler anlamsızlaşıyor.
Ben özür dilerim cümlesi güzeldir derdim eskiden.
Artık duymak istemiyorum.
Özür istemiyorum. Özür dilenecek davranışlar istemiyorum.

Sözlerle onu inandıramazsınız artık.
Davranışlarınızın güzelliği kalıcı, uzun süreli olursa size bakışı eskisi gibi olur belki..

Çok doluyum bu konuda.. Kusura bakmayın:KK14:

Saygımız kalmıyor.

Davranışlarınızın güzelliği kalıcı, uzun süreli olursa size bakışı eskisi gibi olur belki..

Keşke bukadar sert yazmasaydınız.. Zaten yeterince üzgünüm.. Kalbim ağrıyor..Eşimle konuşuyoruz ctesi psikiyatriste gidicem alınganlığımı tedavi için..

Saygımız kalmıyor.

Kaybetme korkusu bendeki yani elde olmuyor bilirsiniz korku en büyük düşman

X