Eşimin Eski Hayatı

GurbetKusuEsra

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2020
1.553
1.584
32
Slm kızlar eşim Müslüm gürsesten unutamadım şarkısını dinliyordu bende onlarca şarkısı var ne alaka bu dedim hemen parladı.
Allah aşkına benimmi tepkim anormal yoksan onun böyle birden parlamasımı?
Benden önce uzun süreli bi birlikteliği olmuş aynı evde yaşam hariç herşey yaşanmış
Allah aşkına bişey deyin bi akıl verin
Kalbim acıdı biraz cocuk gibisin sorun yokya sorun arıyorsun falan dedi

Slm kızlar eşim Müslüm gürsesten unutamadım şarkısını dinliyordu bende onlarca şarkısı var ne alaka bu dedim hemen parladı.
Allah aşkına benimmi tepkim anormal yoksan onun böyle birden parlamasımı?
Benden önce uzun süreli bi birlikteliği olmuş aynı evde yaşam hariç herşey yaşanmış
Allah aşkına bişey deyin bi akıl verin
Kalbim acıdı biraz cocuk gibisin sorun yokya sorun arıyorsun falan dedi
Bir şarkı yüzünden mi adama parladınız. Yaş kaç 14 - 15?

Şimdi size gelip niye bu şarkıyı dinliyorsun derse ne dersiniz? Seviyorum da ondan dersiniz sanırım. Adam da önce bunu demiş bile olabilir. Direkt parlamış bile olabilir soru absürd çünkü.
Iste ilk kez sorduysa
Oda seviyorum demek yerine bir anda parladiysa sacma yoksa problem

Ben de bu ara sürekli " aşkımı bir sır gibi senelerdir sakladim" şarkısını dinliyorum. Bir Müzeyyen Senar'dan bir Ferdi Özbeğen 'den. Sıra sıra dinliyorum işte. Eşim gelip bana hayırdır niye bunu dinliyorsun diye imali imali sorsa... Sözlerin,yorumun güzelliğine bakar mısın derim:)

Bunu yapan erkek olsa topa tutulurdu (hatta daha demin açılan bir konuda topa tutuldu geçmişi kurcalayan erkek)
Sizin de yaptığınız gerçek anlamda berbat bir davranış.
Adamın geçmişi hoşuna gitmiyorduysa evlenmeseydiniz. Kendinize eline el değmemiş, ya da değse de bunu sizden gizleyen biriyle evlenseydiniz.
Sihirli annem dizisindeki gibi 'zaman geriye aksiin' diyemeyeceğinize gore neden en güzel günlerinizi,cicim aylarinizi zehir ediyorsunuz ki? Ne yapabilir yani adam, geçmiş değişebilir mi?
Bu tartışma nasıl bir sonuca ulasabilir ? Ne dese tatmin olursunuz?
Hiç...
Zamanı geriye alamayacağınıza göre çözümü olacak bir tartışma değil. Anca aranızı bozmaya, sizi yıpratmaya yarar.
IMG_20210324_012430.jpg

işte bunlar hep ozguvensizlikten :KK43:

X