Eşimin hakaretleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
anali ogullu kirik bunlar..
merhametli olsa hic bu tarz konusurmu esiniz sizinle kendinizi kandirmayin lutfen daha fazlaa..
yol yakinken kurtar onlara hizmet edecegine ,anana babana hizmet et daha cok hayir duasi alirsin..

Siz ne kadar inanmak istemesenizde eşiniz sizi sevmiyor muhtemelen mantık evliliği yaptı. Anlattığınız kadarıyla yüzünüz güzel boy pos yerinde mesleğinizde var parada kazanıyorsunuz ama aynı eve girince yapamadı. Sizi kendinden soğutup boşanmaya çalışıyor.

Sürekli annesinin doldurduğunu yazmışsınız emin olun annesi olmasa da değişen hiçbir şey olmayacak. Yetişkin biri neden annesinin sözüyle eşine tavır alsın ki? Eşiniz gerçekten sizi sevse annesine ağız açtırmaz. Kayınvalidem birgün eltime kaynanalık yapamadığından, oğullarının fırsat vermediğini söylemiş yani eşlerimiz biraz annelerini dinlese kadın bize istediğini yapacak oyüzden hiç kv denize bahane bulmayın. Karısı istemiyor diye ailesini evine almayan erkekler tanıyorum

Çok önce yapılmış bir yorum ama dayanamadım cevap vericm.1.70 boyunda ,53 kilo ,dışardan bakanlarında ağzı burnu fındık gibi denilen bir kadınım . Ona göre aşırı sıskayım kadın dediğin etli butlu olurmuş evlenirken yüzüme peçe taktm sanki.Ha birde kendisinde beyaz tenli kadın takıntısı var ama buğday falan olmaz yani çok beyaz olacak aşşağısı kurtarmaz
Yorumumu umarım yanlış anlamanışsınızdır. Ben eşinizin size millet bebek gibisiyle evleniyor demesine çok bozuldum, ne demek yani ben neyim denmez mi o zaman. Çok onur kırıcı. Muhtemelen asıl güzel olan sizsiniz de, kendini sizin yanınızda yükseltmek için sizi aşağı çekmeye çalışıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X