Eşimin hediye almaması normal mi?

Ben sizi Anladım.derdiniz sizi düşünsün önemsesin.Ama sık sık hediye alan ya da, özel günleri sektirmeden kutlayanlar daha çok seviyor diye bir şey yok.Ay bunu bir de ayarlayıp yapanlar var. Senin d.gününde mont, benimkinde ayakkabı alınacak(ayakkabı veya mont önceden itina ile seçilmiştir) sonrada aaa montun çok güzelmiş dediğinde eşim aldı demeler vs. Takmayın..

Bu herkes için değişken ben kendimi bildim bileli doğum günü vs vs önemsemem kutlamış kutlamamış evlenmeden önce böyle olduğum.icin evlendikten sonra beklentim olmadı eşim kadae bende düz bi kadinim sanırım dalından kopmuş çiçek sevmiyorum icim açıyor onlara daha çok saksi çiçeği alırım genelikle eşim almasa da kendi kendime onun parasıyla hediye alırım 😁 ama mutluyum çok şükür bazen en ufak aldigi çikolata bile mutlu ediyor beni bana da bu yetiyor en başından beri eşiniz nasıldı bu önemli olan eğer hep öyleyse değiştiremezsiniz ama ilgilimi çeken başkalarını düşünüyor olması.oldu o çabayı biraz da sizin için harcayabilir

Evet alıyordum cok istedigi seyleri almaya çalışıyordum. Begenilerini göz önünde tutuyordum. Cok pahali bir hediye almadigim halde buna o kadar para mı verilir diye kiziyor. aldığıma pisman ediyor. Aldığım seyleri de kullanmıyor kıyamıyorum diyor. Bir kez geri verdirmişti cok pahalı diye (oysa pahali degildi) ben de o zamandan beri almıyorum.
Hakikaten cimriymiş eşiniz.Cimri insanla yaşamak cok zor.Biliyorum bunu.Ama bu içten gelen bir sey .Aile görgüsü de önemli,babasinin annesine davranislari , evde nasil yasadiklari da şekillendiriyor biraz bunu.Size cok iş düşüyor degistiririm biraz derseniz.Sabirla,tatli dille ,ugrasarak,kizmadan belki evriltebilirsiniz.Yok ugrasamam derseniz böyle sürer girer.

Atanırsanız korkarım maaş kartınızı da alır sizden, siz yine gönlünüzce harcama yapamazsınız gibi duruyor. Karısına aylık verdiği 200 liracığı da geri istemek, kendi 3000 birikim yaparken🙄

Evlendik evleneli hiç hediye almadı. (Yaklaşık 2 senedir) Meyve tabağı hazırlar, cogu zaman yemeklere yardim eder ama özel günleri hep unutur. Yildonumumuzde dışarıda yiyelim diye çıktık hadi evde yiyelim dedi. Gezdik yorulduk eve geldik yorgun yorgun bi de yemek yaptim kendisi cok yorulmuş yatti. Ben de sinirden yaptım yoksa yapmazdım. Sinirimi yemek yaparak çıkardım. Başkalarına hediye alıyor ama bana almıyor. Başkaları icin bunu sever şunu sever diyor hemen o an hediye alıyor. Bu konuyu konuşunca sana zaten alıyoruz her seyi diyor anlamıyor. Kendime aldığım kiyafetleri bile hediyeden sayıyor. Cok sinir oluyorum soğuyorum kendisinden. Sizin eşleriniz nasıl? Bu adam normal mi?
Disarda yemek yiyecek yer var mi ki her yer kapalı değil mi?bunun dışında ben de kocama hediye almam ne alsam ya degistirir ya kullanmaz 10 yıldır birlikteyiz artık hediye almıyorum çünkü beni hediyeden soguttu adam. Ona da hediye alma diye tembihlerim.arada dogumgunlerimde falan sagolsun çiçek gonderir

X