eşimin her gün cinsellik beklentisi

bendekidurumlar

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2015
1.276
820
yeni evli sayılırız, 7 ay oldu. büyük ihtimalle normal diyeceksiniz.eşimin beklentisi her istediğinde olması, her gün olması.

bense eşimle en fazla 2 gün ara verdiğim oluyor. nadiren de 3 gün geçebiliyor. ama eşime bugün yapmasak dediğimde aşırı triplere giriyor. Surat asıyor. kaç yıllık evli gibiyiz diyor. bugün de ben uyuyacam deyip kapıyı biraz çarptı gidince. öyle kötü sözler söylemiyor ama sanki ben kadınlık yapmıyormuşum gibi hissettiriyor. ancak 2 gün çok fazla süre değil gibi geliyor bana.

bir de benim çözülemeyen bir acı problemi vardı, eskisi kadar değil ama hala sıkıntı yaşıyorum. yani ara vermeyince o bölgede çok acı oluyor. bunu da eşim anlayışla karşılıyor çoğu zaman ama bu surat asması bana kendimi kötü hissettiriyor.

Maalesef istedikleri zaman olmadıgında surat asıyorlar uzerine suçluluk hissettiriyorlar...

Seksin ne sıklıkta oldugu degil de partneriyle insanin uyum icerisinde istekli ve finalde tatminlik esitligi her zaman en saglıklısı bence..

Sizin sure olarak belirlediğiniz aralık gayet normal kendinizi suclu hissetmeyin.

Erkekler bencil yaratıklar aksi olsa var yaa hic umru olmazdı onların.

Cınsellık topıgı ıkıye ayrılmıs durumda
Eşinin isteğinden bezenler
Eşinin isteksizliğinden bezenler...
Bana kalırsa duydugun acı ıcın once doktora gıt ve al kocanı basının ustune koy, ısteksız adamla yasamak kolay degıl cunku, adam ısteksızse sen ısteklı olmak ıcın kurler falan dene. Adamı asagıys cekme sen yukarıya cık:KK19:

yeni evli sayılırız, 7 ay oldu. büyük ihtimalle normal diyeceksiniz.eşimin beklentisi her istediğinde olması, her gün olması.

bense eşimle en fazla 2 gün ara verdiğim oluyor. nadiren de 3 gün geçebiliyor. ama eşime bugün yapmasak dediğimde aşırı triplere giriyor. Surat asıyor. kaç yıllık evli gibiyiz diyor. bugün de ben uyuyacam deyip kapıyı biraz çarptı gidince. öyle kötü sözler söylemiyor ama sanki ben kadınlık yapmıyormuşum gibi hissettiriyor. ancak 2 gün çok fazla süre değil gibi geliyor bana.

bir de benim çözülemeyen bir acı problemi vardı, eskisi kadar değil ama hala sıkıntı yaşıyorum. yani ara vermeyince o bölgede çok acı oluyor. bunu da eşim anlayışla karşılıyor çoğu zaman ama bu surat asması bana kendimi kötü hissettiriyor.
Yeni evliyken çok normal ancak 1 veya 2 sene de düzene girer , canının acıması çok sıkıntı anlayışlı olması gerekir , ama sende adamı itme çok bu sefer farklı arayışlara girer , elinden geleni yapmaya çalış, inşallah herşey düzelir, erkekler biraz bencil oluyor bu konularda ...

Burda en fazla açılan konu heralde kocalarının cinsel isteksizliği olmuştur.Yeni evli sayılırsınız ne var ki bunda 2-3 günde bir cinsel ilişki gayet normal.Adamın istemeside normal.Ben okuduğum makalelerde ve araştırmalarda ve tecrübede ilişki sıklığı zamanla çiftlerin birbirine karşı daha istekli olduğu ve evliliğin daha zevkli hale geldiğidir.Ayrıca sık ilişki kadının bedenini tanıması açısından ve orgazm olması açısında da önemlidir bence.Bırakın hayatın tadını çıkarın ölümlü dünya :))
Acı konusuna gelirsek yeterli ıslanma olmadığında tahriş olabilir vajina girişinde yara olabilir kadın doğum dr.a gidebilirsin.Kayganlaştırıcı kullanın.

Burda en fazla açılan konu heralde kocalarının cinsel isteksizliği olmuştur.Yeni evli sayılırsınız ne var ki bunda 2-3 günde bir cinsel ilişki gayet normal.Adamın istemeside normal.Ben okuduğum makalelerde ve araştırmalarda ve tecrübede ilişki sıklığı zamanla çiftlerin birbirine karşı daha istekli olduğu ve evliliğin daha zevkli hale geldiğidir.Ayrıca sık ilişki kadının bedenini tanıması açısından ve orgazm olması açısında da önemlidir bence.Bırakın hayatın tadını çıkarın ölümlü dünya :))
Acı konusuna gelirsek yeterli ıslanma olmadığında tahriş olabilir vajina girişinde yara olabilir kadın doğum dr.a gidebilirsin.Kayganlaştırıcı kullanın.
zaten 2-3 günde bir oluyor. ama onun isteği her gün olması. her istediğinde kabul etmem gerekiyor gibi yoksa saatlerce surat asıp trip atıyor.

Erkekler reddedilince küsüyor çünkü kırıcı bir davranış kadınlar için de reddedilmek çok gurur kırıcı, 7 aylık evli libidosu yüksek bir çift için her gün birliktelik çok değil. Sürekli 2 3 gün arayla yapılmalı diye bir kural da yok. 10 yılın üzerinde evli olup hala her gün birlikte olan çiftler de var ve bu büyük bir keyif. Acınıza çözüm bulun, doktora gidin kayganlaştırıcı kullanın ve yaptığınız şeyden zevk almaya çalışın o zaman her gün olması size yük gibi gelmez. Evliliğin temel amacı cinsel dürtüleri legal yoldan tatmin etmektir. Adamın dürtüleri yüksekse elbet bunu sizinle yaşayacak.

Sürekli arzulanmak kötü bişey mi acaba diye düşünerek okudum🙄

Eşi isteksiz bi kadin olarak yazayım keşke benim de evliliğimin ilk ayları böylesi arzulanarak geçseymiş. Evlilikten bişey anlamadan bebeğim oldu, ayda bi cinsel hayatımız var sayılır. Çoğu zaman ben rüyalarımda gezinirim ve eşime sabah uyandığımda onu istediğimi hatta rüyamda gördüğümü falan söylerim, cevap bu kadar yorgunlukta nasil aklına geliyo olur. Ve ben banyonun yolunu tutarim🤦
Sonu mutlu bitiyorsa keyfini cikarin

Sürekli arzulanmak kötü bişey mi acaba diye düşünerek okudum🙄

Eşi isteksiz bi kadin olarak yazayım keşke benim de evliliğimin ilk ayları böylesi arzulanarak geçseymiş. Evlilikten bişey anlamadan bebeğim oldu, ayda bi cinsel hayatımız var sayılır. Çoğu zaman ben rüyalarımda gezinirim ve eşime sabah uyandığımda onu istediğimi hatta rüyamda gördüğümü falan söylerim, cevap bu kadar yorgunlukta nasil aklına geliyo olur. Ve ben banyonun yolunu tutarim🤦
Sonu mutlu bitiyorsa keyfini cikarin
o durumu da biliyorum, ablamın eşi ayrı uyuma noktasına gelmiş, aylarca ilişki yaşamamışlardı. boşandı onlar. çünkü sadece cinsellik değil her türlü yönden kaba davranıyordu, ilgilenmeyip suçu ablama atıyordu.

şimdi bende eşim benimle ilgileniyor, onun tam tersi davranır. bu yüzden bu davranışların temelinde, evliliğin temelinde cinsellik olduğunu düşünürüm. ve istemediğimde eşim bana öyle bir surat asıyor ve saatlerce konuşmuyor ki çileden çıkıyorum.

ben ona derim ki daha dün oldu sanki aylardır olmuyormuş gibi davranıyorsun. o da sanki günde 5kez mi istiyorum diyor buna cevap olarak 🤷‍♀️

zaten 2-3 günde bir oluyor. ama onun isteği her gün olması. her istediğinde kabul etmem gerekiyor gibi yoksa saatlerce surat asıp trip atıyor.
Siz bu durumun vazife haline geldiğini hissedip uzaklaşma yaşıyorsunuz bana göre. Bence eşinizden 2 3 gün sonra yapalım diye talep etmek yerine sebeplerini anlatın. Özleyince daha mutlu oluyorum deyin. Her gün yapınca gerçekleşeceğini bildiğim için heyecan duygum oluşmuyo deyin. Özlemeyince yükselemiyorum deyin. Sık olunca kendimi de seni de Bu yüzden mutlu edemiyorum deyin. Siz ne hissediyorsanız nasıl hoşlanıyorsanız onu anlatın. Belki erteliyor olmanızı onu istemediğiniz için olduğunu düşünebilir. Sizi isteksiz de görebilir. Açıklama yapmak önemli şeyler

o durumu da biliyorum, ablamın eşi ayrı uyuma noktasına gelmiş, aylarca ilişki yaşamamışlardı. boşandı onlar. çünkü sadece cinsellik değil her türlü yönden kaba davranıyordu, ilgilenmeyip suçu ablama atıyordu.

şimdi bende eşim benimle ilgileniyor, onun tam tersi davranır. bu yüzden bu davranışların temelinde, evliliğin temelinde cinsellik olduğunu düşünürüm. ve istemediğimde eşim bana öyle bir surat asıyor ve saatlerce konuşmuyor ki çileden çıkıyorum.

ben ona derim ki daha dün oldu sanki aylardır olmuyormuş gibi davranıyorsun. o da sanki günde 5kez mi istiyorum diyor buna cevap olarak 🤷‍♀️
Mesela eşim beni reddettiginde, benim de sürekli üsteleyesim gelir. Öncelikle bi doktora gidin neden acı duyduğunuzu çözün. Bu süreçte de reddetmeyin ama bir gün tam birliktelik yasayin diğer gün sevişin onun mutlu olabileceği şekilde noktalandırin. Ya ben cinselliğe açım galiba😁 eşimin eve gelip vakitli vakitsiz uyumasindansa, yahut sabahlara kadar satranç turnuvasi izlemesindense bu sekilde kaliteli zaman geçirmeyi tercih ederdim galiba

Cinsellikte eşine karşılık vermeyen taraf hep zararlı çıkıyor. Uzun zaman seyrek isteyen reddeden taraftım evliliğim çatırdadı. Sorunu çözmek için gerekenleri tespit ettim uyguladım isteğimi arttıracak takviyeler aldım ve eşimin hızına yetiştim. Bunun da hiç zararını görmedim aksine mutluluğumuz arttı. Durumdan ben de gayet hoşnutum zorlama değil yani. Üstelik ben iki çocuklu çalışan bir insanım, sizin çocuk gibi bir engeliniz de yokken bu konuda ona uyum sağlamanın gereklerini yaparsanız emin olun evliliğiniz güçlenir. Bu işin inadı söz sahibi olması kontrolü elinde bulu durması falan olmaz. Tek angaryası bir duştur hepsi bu

Cinsellikte eşine karşılık vermeyen taraf hep zararlı çıkıyor. Uzun zaman seyrek isteyen reddeden taraftım evliliğim çatırdadı. Sorunu çözmek için gerekenleri tespit ettim uyguladım isteğimi arttıracak takviyeler aldım ve eşimin hızına yetiştim. Bunun da hiç zararını görmedim aksine mutluluğumuz arttı. Durumdan ben de gayet hoşnutum zorlama değil yani. Üstelik ben iki çocuklu çalışan bir insanım, sizin çocuk gibi bir engeliniz de yokken bu konuda ona uyum sağlamanın gereklerini yaparsanız emin olun evliliğiniz güçlenir. Bu işin inadı söz sahibi olması kontrolü elinde bulu durması falan olmaz. Tek angaryası bir duştur hepsi bu
Süpersiniz valla😌
Takviye dediğiniz neler, aganigi naganigi fındık mı? Daha profesyonel bir şeyler mi? Merak ettim de:KK16:

Süpersiniz valla😌
Takviye dediğiniz neler, aganigi naganigi fındık mı? Daha profesyonel bir şeyler mi? Merak ettim de:KK16:
Süper değilim evliliğimi korumak önemli benim için.
Profesyonelleri de var, gingseng ginkobiloba iöeren vitaminler ya da bu bitkilerin kendileri, incir çekirdeği yağı, susam bal tarçın karışımı bu konuda oldukça başarılı, ayrı ayrı tabi hepsi bir arada değil

Yani zorunlu görev gibi habire habire haydi seks yapalım diye olunca insanın iştahı kaçar

Ben planliyorsam zorlaniyorsamm yada sık sık yapıyorsam zevk almıyorum.
Haftada üç yeterli oluyor

Acı için kayganlaştırıcı deneyin. Benim de vajina dar sanırım, hiç acımadığı olmuyor. Ama yeterince ıslanırsam sonraki gün acımıyor. Yoksa peş peşe günlerde mümkün değil.

Bizde 7 aylık evliyiz ara ara eşimde hergün istiyor hatta izin günümüzün sabahı erkende uyandırır canı istediği için geri çevirmek hoş olmaz kendilerini kötü hissederler bence.

Yeni evlisiniz sizinde dediğiniz gibi bana da normal geldi.. Yani her gün olması normal ama bir günde üst üste defalarca hunharca isterse sizi yorabilir.. Sizin şikayetiniz aslında eşinizin seks istemesi değil bence acı çekiyor olmanız.. Hem zaten 2 gün bazen 3 gün ara vermiyormuşsunuz e daha ne olsun.. Canınız yana yana da tabi ki zorlamamak gerekir. Bence siz hissettiğiniz acı için bir doktora gidin problem ortadan kalkınca sizde iyi hissedeceksiniz.. Arzulanmak kadar güzel şey mi var ☺️

Sıklık konusunu bilmiyorum aranızda olan bir şey. Ama her gün her gün beni de sıkardı. Acı için lala luna kayganlaştırıcı öneririm. Bayağı etkili olmuştu bende. Çok sevdiğim bir ürün.

Acı için kayganlaştırıcı deneyin. Benim de vajina dar sanırım, hiç acımadığı olmuyor. Ama yeterince ıslanırsam sonraki gün acımıyor. Yoksa peş peşe günlerde mümkün değil.

Senin ilk doğumun sezaryen miydi canım?
Benim de böyle bir problemim var kayganlaştırıcı kıllanmazsam 2 gün üst üste mümkün değil. Doğumdan sonra düzelir belki diyorum 🤷🏻‍♀️

X