Eşimin isteği :(

Tekrar buraya kopyalayıp yapıştırdım.

Bu olay benim evlilik ve cinselliğe bakışımı değiştirdi. KK'de de çevrede de çok sayıda yolunda gitmeyen kötü evlilikler ve cinsel hayatlar görüyoruz. Canım ablam ve canım eniştem güzel örneklerden biri. Uyumlu ev hayatları ve tutkulu cinsellikleri sayesinde çok mutlu ve huzurlular.

Evet, yaşadığım olay kızılacak bir şey de ne onlar ne de ben isterdim böyle olmasını. Kiraladığımız yazlıkta mutfak ve oturma odası arasında yemek servisi için küçük bir pencere vardı. Mutfak tarafında basit bir perde ile kapatılıyordu. Annem babam memlekete dönmüşlerdi ama ablamlar yine de onların odasında asla kalmazlardı. Yazlıkta ben, ablam ve eniştem varız. Onlar oturma odasında kalıyorlardı, bir gece (saat 4 civarı falan) su içmek için mutfağa gittiğimde aradaki pencerenin perdesi hafif açık halde ve ablamların sevişme sesleri geliyordu. Ablam eniştemin üzerinde ilişkideydiler. Muhtemelen aradaki pencereyi mini perdeden dolayı açık mı, kapalı mı farketmemişlerdi. 20 yaşındaydım, kendimi durduramadım ve birkaç dakika onları izledim. Ablam ve eniştem o kadar mutluydular, o kadar tutkuyla sevişiyorlardı ki, onlara hayranlık duydum. Ablama söylemedim tabii ki (kuzenime söyledim😁) On beş yıl sonra şimdi söylesem gülüp geçeriz gibime geliyor. Ablamla aramız hep mükemmel oldu. Kendileri benim akıl hocam ve sırdaşımdır, aynı şehirde üniversite okurken de iki yıl birlikte kaldık. Bunu anlatmamın sebebi, yatak hayatı uyumlu ve tutkulu çiftlerin hem kendileri huzurlu ve mutlu hem de çevrelerine huzur, güven ve pozitif enerji veriyorlar. İnsan ilişkileri ve iş başarıları daha iyi. Ben evlenirken de ablam ve kuzenim beni karşılarına alıp (onca yıl eğitimime ve bilgime rağmen) çok güzel ve pratik önerilerde bulundular, dünyanın en iyi öğrenme şekli, yaşayan ve tecrübe eden birisinden öğrenmektir. Ablama ve kuzenime hala müteşekkirim.

Şunu öğrendim ki, evleneceğiniz kişiyle uyumla ve tutkuyla sevişip sevişemeyeceğiniz önemli. Bu yüzden çiftlerin yatak hayatı sorunu yaşamamaları için birbirlerinin beklentilerine sevgi, saygı, fedakarlık ölçülerinde karşılık vermeleri gerekir

Ufak bir sorun var sizde. Bir meslektaşımız ile görüşün bence

X