Eşimin kalbini kırdım

Aynen öyle bende öyle düşünüyorum yaptırmayayım diye böyle davranıyor.Mesela ,Bugün ödevler sende hadi hayatım diyorum ben ütü yapayım , bir geliyorum baba oğul açmış ps oynuyor gelde delirme :KK43:((
sakın pes etme. bırak o delirsin ama yapsın.

Birde çocuğu bir yıl erken başlattı okula .ben istemedim ben destek olurum sen merak etme dedi ama ,Yok bi kere ödev yaptırmıyor .onuda söyledim başıma kakıp durma yaptır işte diyor .Aslında kaba saba bir insan değildir ama çok umursamaz üstüne gittikçe de kaçıyor :işsiz:
Kaç aylıklar erken başlamış oluyor

Merhaba arkadaşlar ben doğum yaptım 1 hafta sonra eşim benden ayrılmak istiyor soğumuş ailemi de beni de çocuğunu da gözü görmüyor şimdi bosanacaz diyo başka bişey demiyor sizce neden olur böyle bişey yaşayan var mı gerçi bitti gibi bişey yine de akıl almak istedim lütfen yardımcı olun daha çok küçük bebeğim önceden doğumdan önce çok iyiydik herkes imrenirdi bize şimdi olanlara anlam veremiyorum zaten kaynanam istemiyordu beni ama uzak oturuyoruz ondan ne oldu acaba bilemiyorum....

evli erkeklerın arkadaşlarıyla buluşma meragını hiç anlamış değilim ,
evlisin arkadasım sen evli
madem arkadaşla gezecen niye evleniyorsun

sen haklısın bırak küssün , alıştırmıssın adamı dik dur biraz

Merhaba arkadaşlar dediğiniz gibi taviz vermedim bende astım suratımı konuşmadım geldi kendi yanıma neden beni azarladın dedi bende burda yazdığım şeylerin aynısı yazdım güldü kalk bir çay koyda içelim dedi bende kalk sen koy içelim dedim ben güzel yapamıyorum sen yap hadi canım dedi bende kalktım demledim 11 de :) içtik uyuduk.. sorun yine havada kaldı yani haklısın benimde yardımcı olmam gerekirdi gibi birşey duyamadım !!!!
Aklıma not ettiklerimde bağırmamın bir işe yaramadığı ,kendimi bu konuda töpürlemem gerekiyor sakin bir şekilde iletişim kurmazsam olumlu bir etki elde edemiyorum önerilerinizi uygulayacağım
desteğiniz için teşekkür ederim..

Merhaba arkadaşlar dediğiniz gibi taviz vermedim bende astım suratımı konuşmadım geldi kendi yanıma neden beni azarladın dedi bende burda yazdığım şeylerin aynısı yazdım güldü kalk bir çay koyda içelim dedi bende kalk sen koy içelim dedim ben güzel yapamıyorum sen yap hadi canım dedi bende kalktım demledim 11 de :) içtik uyuduk.. sorun yine havada kaldı yani haklısın benimde yardımcı olmam gerekirdi gibi birşey duyamadım !!!!
Aklıma not ettiklerimde bağırmamın bir işe yaramadığı ,kendimi bu konuda töpürlemem gerekiyor sakin bir şekilde iletişim kurmazsam olumlu bir etki elde edemiyorum önerilerinizi uygulayacağım
desteğiniz için teşekkür ederim..
Buna benzer bir sey gecen aylarda başıma geldi.Eşim telefon açıp,x abi gelmiş,yemeğe geleceğiz onunla dedi.Ne zaman,20 dk sonra. geri çeviremeyeceğim bir büyüğü,afalladım bir an,tamam,ama bunun hesabını vereceksin dedim,daldım mutfaga.Geldiklerinde masam hazır, çayım ocaktaydı,,Nasıl suçlu suçlu gözüme bakıyordu.Misafirimi güzelce ağırladım ama yolcu edipte kapı kapanınca daha düşünceli olması gerektiğini bayağı bir oğrendi:KK67::KK6:Sorun yetiştirmekte değil,düşünmemesi,bir kaç saattir birliktelermiş.Sende iyice anlat konu sahibi,bir.de özür mü bekliyor?zor durumda kalan sendin.

Merhaba arkadaşlar ben doğum yaptım 1 hafta sonra eşim benden ayrılmak istiyor soğumuş ailemi de beni de çocuğunu da gözü görmüyor şimdi bosanacaz diyo başka bişey demiyor sizce neden olur böyle bişey yaşayan var mı gerçi bitti gibi bişey yine de akıl almak istedim lütfen yardımcı olun daha çok küçük bebeğim önceden doğumdan önce çok iyiydik herkes imrenirdi bize şimdi olanlara anlam veremiyorum zaten kaynanam istemiyordu beni ama uzak oturuyoruz ondan ne oldu acaba bilemiyorum....
Canım bir derdim var sayfasının üst bölümünde,yeni konu aç butonu var,oraya tıklayıp konu açabilirsin

X