Eşimin kuzeni bana aşık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MahidevranSultan

Yıllar geçse de üstünden, bu kalp seni unutur mu..
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2020
4.877
5.443
Merhaba arkadaşlar bunu yazarken çok utanıyorum ve o kadar kötü hissediyorum ki.. aslında sonuna kadar hiçbirşey olmamış gibi yapmaya devam edecektim ama yapamayacağım,ben 28 yaşındayım 5 yıllık evliyim bir oğlum var ve 3.5 aylık hamileyim önce bu bilgiler bir dursun..
Pazar günü eşimin teyzesi kalp krizinden dolayı vefat etti maalesef.Eşimin kuzeni de o gün sokağa çıkma yasağı vardı o yüzden ertesi gün İstanbul'dan İzmir'e geldi cenaze için neyse cenazeye gittik ordan cenaze evine zaten çok kişi yoktu birinci derecede yakınlar sadece virüsten dolayı,o akşamda eşimin kuzeni bizde kalacaktı daha doğrusu iki gün o evde olmak onu bunaltıyormuş falan şu an bunun bir yalandan ibaret olduğunu görüyorum..neyse bu kuzen bekar ve 32 yaşında biraz çapkın diyeceğiniz tiplerden çoğu bekar erkeğin olduğu gibi bu arada eşin nasıl izin verdi diyecek olursanız normalde kıskanç biridir ama böyle bir durumda kıskançlık saçma hemde kuzenine ayrı güvenir neyse herşey normal bize geldik yemek yedik, eşim ve kuzeni alkol alma kararı aldılar cenaze günü ne alkolü diyeceksiniz bende aynısını dedim çünkü,ama eskileri yad etmek anılar efkar falan bilirsiniz o meseleleri bana göre acıyı alkolle dindirmeye çalışmak doğru değil ama birşey demedim.. oğlumu yatırdım bende gidip kendi odamızda film izledim sonra tam uyuyacakken bir duvara çarpma sesi duydum ve berbat bir ses kalktım gittim hemen baktım bizimkiler koridorda yürüyor ve kimseye etmem şikayet söylüyorlar 🤦🏼‍♀️ neyse gittim kuzenini oturma odasına bıraktım eşimi de yatak odasına götürüp yatırdım çarşaf yastık aldım onları da oturma odasına götürdüm yatak yaptım o sırada kuzeni gel otur dedi yine ne saçmalayacak diye düşündüm oturdum gerçekten de biraz saçmaladıktan sonra sana ilk ben aşık olmuştum falan demeye başladı alkolün etkisi olduğunu düşündüm biz eşimle üniversite de tanıştık onunla da aynı zamanlarda tanıştık ama ben eşimden ilk gördüğüm andan itibaren hoşlanırken onu ilk gördüğümde tamamen arkadaş olarak ısınmıştım ve hala öyleydi benim için onunda beni küçük kız kardeşi olarak gördüğünü düşünüyordum çünkü hareketleri o tarzdaydı..ben inanmadım ya saçmalama falan diyecekken beni öptü ilk şoktan çıkana kadar 3-4 saniye geçti sonra itekledim hemen çektim kendimi sonra da hiçbir şey demeden çıkıp gittim..ertesi gün hala benim ve eşimin yüzüne pişkin pişkin bakmaya devam ediyordu..bende hesap sordum gayet de hatırlıyordu aklı başındaydı yani özür bile dilemedi, bugün gidecek..ben o kendimi o kadar kötü hissediyorum ki eşime ihanet etmiş gibi..ben kocamı çok seviyorum mutlu bir evliliğimiz var ama bu ne şimdi, eşimin yüzüne bakamıyorum üstüne üstlük hamileyim bebeğimden oğlumdan utanıyorum,kimseye de söyleyemem ne yapacağım ben?
Lütfen birbirinizi güldürmek uğruna kırıcı şeyler yazmayın desteğinize ihtiyacım var..sadece yardım istiyorum fikir istiyorum teşekkür ederim..

Bir anda öpme eylemini gerçekleştirecek yakınlıkta mı oturuyordunuz tuhaf..

Ben olsam eşimin kuzeniyle aynı koltukta yan yana bile oturmam oda bombosken.
Yer var yani ne münasebet.

Buna mi takıldınız diyeceksiniz ama takildim valla.
Kadın destek istemiş zaten üzgün. Allah aşkına iş mi şimdi bu yorum?

Benim de aklıma bu geldi direkt, bir anda öpmesi için çok yakın, dip dibe oturuyor olmanız lazım. Saçma geldi bana.

Adı bir insanmış, bu kadar yakininin eşine, yakını olmasa da evli bir kadına bunu yapacak kadar adi bir insanmış. İyi ki onunle değil de eşinizle evlenmişsiniz. Utanmayın, utanması gereken o aşağılık yaratık ama utanması olmadigi kadar korkusu da yok anladığım kadarıyla. En azından pişman oldum, utanıyorum deseydi bari aşağılık.

Ben olsam, bu pis olayı unutur, eşime bahsetmem ve o pislikle alakami keser, bir daha asla yüzyüze gelmem. Eşiniz sorarsa da hareketleri hoşuma gitmiyor, çok laubali falan dersiniz. Allah böyle adilerin cezasını versin. Canınızı sikmayin, hamilesiniz.

BENCE eşinize birdaha eve getirmemesini söyleyin bahane olarak da alkol içtiğiniz için büyük rahatsızlık duyduğunuzu söyleyin. Bu konuyu eşiniz duyarsa sizin suçunuz yok ama yinede uzun süre etkisinden çıkamayacak oda yetmez gibi çok kötü kavgalar çıkacak. benzer olay yasadım o yuzden söyluyorum. 5 sene sonra duyuldu bızım konumuzda ama yınede suan bosanıyorlar. tek farkı kadın adama hoslanıyorum demıstı ve yıllarca o yalanlar bırbırlerının yuzune bakarak yasadılar gercek duyulunca bosanma davası acıldı :KK43: suclu olan o kendınızı üzmeyin ve tepkınızı ona karsı bellı edın kı yüz bulmasın evınıze gırmeye cesaret edemesın. en ıyı ıhtımal onun 1.derece yakını bır buyukle gorusup aramızda kalsın onu uyar esım duyarsa kan cıkar dıyın oda korkar

Cok sasirdim suan o halde boyle seyleri dusunecek kadar ne midesi var ama su da bi gercek alkollu onun etkisi buyuk rol oynuyo bence. Sana tavsiyem esine anlatma sonra cok pisman olursun oyle insanlarin yuva gibi bisey ne demek bilmezler olan sana olur. Kendini toparla ve esinle bundan sonrasi icin konus boyle misafirlikler uygun degil felan diye

Esinin kuzeni ama aynı zamanda arkadaşı ayni koltukta oturmasinda ne sakınca var Allah aşkına illa ki kadına yükleyeceksiniz o sorumlulukları dimi :işsiz:

Ah kadinlar olarak hep iyi niyetimizden cekiyoruz.

Simdi siz zaten ne diye yardim ettiniz ki mesela. Cocuk olan evde icip sarhos olan esiniz ve misafiri, birakin ne halleri varsa gorsunler.

Ya da bu olayda, hesap sordum diyirsun7z ama hala muhtemelen esinizin haberi yok, aman kavga cikmasin. Ciksin halbuki, bundan kavga ciksin ki insanlar bir silkelensin.

Aman agzimizin tadi bozulmasin ali riza bey diyenlerin sonunu hepimiz biliyoruz degip mi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X