Eşimin Mail'in de ne buldum

E

emine84

Ziyaretçi
arkadaslar ben almanyada oturuyorum esimse trde yakinda buraya gelecek ilk defa gecen gun msnini actim bur arada kusuz konusmuyoruz mailde actim baktim ......... dan msj okudum arkadas bulma sitesi ve deli oldum 20 ile 24 arasi bayan ariyom yazmis bende oraya kayitlandim daha iyi bakmak icin üye oldum ama dogru birsey bulamadim ama bana hergun ......... msj lar geliyor yani arkadas olmak icin demekki esimde arkadas ariyor yada benmi yaniliyom ben o siteden birsey anlamadim birde sizde bakarmisiniz birde esim rahmet kardesinin ismiyle giriyor birde resim bende msj yazdim ordan demekki bayan ariyon sana kolay gelsin diye isten gelince okur ancak aksam ustu sizden rica ediyom o siteye bi bakarmisiniz ben yanilmak istiyom

Son düzenleyen: Moderatör:
canım oncelıkle emin olmasın
eşinle aran zaten bozuk iyice bozma derim
boyle seyler çok çıkıyor kızlar yazıyor buraya bazende yanılıyorlar oyuzden emino lmanı ıstıyorum
ben suan hastanedeyim açsa emin ol girerdim siteye
hemen suçlama

benimd eşimin mail adresine bahsettiğin badoo sitesine üye olması için istek gönerilmişti. evet arkadaşlık sitesi bende göz atmıştım

benimd eşimin mail adresine bahsettiğin badoo sitesine üye olması için istek gönerilmişti. evet arkadaşlık sitesi bende göz atmıştım
simdi ben ne yapayim birde ben oyle seye hayatta kaldiramicagimi biliyor cok kiskanc oldugumu biliyor belkide maile istek geldi ve kabul etti ama ne gerek bana yardim edin kafayi yicem

Canım ben baktım..arkadaş bulma sitesi orası..herkes aradığı özellikteki kişileri yazmış,uygun bi arkadaş arıyor..yada tanıdığın birini mail adresini yazıp,üyemi değilmi diye bakabilirsin.Anladığım kadarıyla eşin de kayıt olmuş ve arkadaş arıyor..eğlence için yaptığı kesin..arkadaş ararken aradığı kriterler önemli eşinin..

canım oncelıkle emin olmasın
eşinle aran zaten bozuk iyice bozma derim
boyle seyler çok çıkıyor kızlar yazıyor buraya bazende yanılıyorlar oyuzden emino lmanı ıstıyorum
ben suan hastanedeyim açsa emin ol girerdim siteye
hemen suçlama
emin olmak icinde size danisiyom ama ne gerek vardi baktim ama ben o siteden birsey anlamadim tam eminde olamiyom ama ne olursa olsun oraya ne gerek uye olmak

...........dan bana da gelıyo neredeyse hergun mail.Benım uyelıgım felan yok.Ne yazıkkı bunlar forward edılen mailler sayesınde oluyor.Alınan mail forward edılıyor,uc bes el degıstırdıkden sonra da son mailde bır suru adres oluyor.Ve bu adresler ne yazıkkı arkadaslık sıtelerı gıbı bı takım sıteler tarafından satın alınıyor.Yanı uye oldugunu dırek dusunme bununla ılgılı bı yazı var bulabılırsem kopyalayacagım buraya...

fazla kurcalama canım üzülürsün eşinle konuşamayı dene ..

daha emin olucak bişey yok ki ortada herşey ortada eşin siteye üye olmuş ve
20.24 arası bayan arıyorum yazmış daha ne olsun
erkek milleti işte bi küsme sırt dönme hemen arkandan iş çevirir
Allah islah etsin böylelerini

eşinizin resmi mi var boy pos yaş vs onun özellikleri mi

fazla kurcalama canım üzülürsün eşinle konuşamayı dene ..
esim bunu yapmis olsa bile hayatta kabullenmez ben esimi taniyorum yani ona sorsam kabul etmicek edersede bitceyini biliyor benim cok kiskanc oldugumu biliyor cunku

Bende şimdi erkek arkadaşımın mailini açmıştım bi baktım aynı siteden mesaj gelmiş..
Bi arkadaşı üye ol diye...
Ben takmam kafama sildim mesajları ama üye olmuş ise ve kardeşinin adı ile giriyorsa işler değişir...
Üye olmak ve girmek ayrı , siteden mesaj gelip üye ol demesi ayrı...

...... dan bana da mail geldi bir iki kere.,
ki girmişliğim yoktur.
hatta benim adıma birilerine de gidiyormuş,
princess size ......dan mesaj yolladı diye.
belki eşiniz kayıt olmamıştır spam mail falandır..

canım bencede fazla kurcalama...
benim bildiğim kk da site adı vermek yasak...

yok şekerim yok bana da geliyor o salak siteden mesajlar:icecream:
msn ile alakali adresini buluyorlar bi şekilde
gülüp geceriz eşimle biz:nazar:

........ dan bana da gelıyo neredeyse hergun mail.Benım uyelıgım felan yok.Ne yazıkkı bunlar forward edılen mailler sayesınde oluyor.Alınan mail forward edılıyor,uc bes el degıstırdıkden sonra da son mailde bır suru adres oluyor.Ve bu adresler ne yazıkkı arkadaslık sıtelerı gıbı bı takım sıteler tarafından satın alınıyor.Yanı uye oldugunu dırek dusunme bununla ılgılı bı yazı var bulabılırsem kopyalayacagım buraya...[/QUO birkerede boyle birsey bulmustum ama o kotu kadinlar cikiyordu nasil bir msjlar geliyordu bilemessiniz agza alinmicak ve ben gene mail degordum bende konustum ona ben kayit oladim dedin kendileri yapiyor ken msj yollamak icin nerdeyse 50ytl kesiliyordedi evet dogruydu ben kizlara cevap yazamadim ama bunda nasil oluyorki kardesinin ismi geciyor yani mail deki ismi gecmesi lazim orda mailde hic biyerde kardesinin ismi gecmiyor birde sifresi baska msndeki sifresi olamsi gerekiyordu eyer kendi kayit olmasaydi

esim bunu yapmis olsa bile hayatta kabullenmez ben esimi taniyorum yani ona sorsam kabul etmicek edersede bitceyini biliyor benim cok kiskanc oldugumu biliyor cunku

o zaman birbirinizi kandırın konuşmayın.evli barklı kadın olsun erkek olsun .

arkadaşlık sitesinde ne işi var canım.

bilmiyorum ben konuşurdum 2 gün sonra aldatıldıgı örenince daha fazla üzülmezmisin..bide seni bırakma ihtimali var tabi. o ayrı..

X