Eşimin saçma düşünceleri

dejavu_one

canım oğlum varlığına şükür..
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
27.725
14.809
Allah aşkına gerçekten eşiniz anne babanızı da tatile götürmüyor diye valiz toplayıp evden mi gideceksiniz? Diyelim eşinizin ailesiyle hiçbir sorununuz yok ve eşiniz ailesini de götürmek istedi kabul edermiydiniz hiç sanmıyorum. Ailenizin madem durumu iyi ayrı gitsinler karı koca yani saçma değil mi.. siz başka yerde takılmak istersiniz onlara uymaz,ayrıca yürünecek mesafeler var falan ayak uyduramazlar ne gerek var yani balayından sonra ilk tatilmiş keşke evlenmeseydiniz anne babanızın dibinde otursaydınız bunu kimse kabul etmez gencecik insanların yanında
 

notdefteri2_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2015
3.169
4.829
36
Kimse size hak vermemiş, şaşırdım açıkçası. Ben de ailemle tatile gittim. Eşim de geldi, gayet de mutluydu. Kaynanamla tatile gitmedim çünkü kendisi her ortamı zehir eden, oğlunun bile yanında rahat edemediği birisi. Eğer o da insan gibi bizimle tatil yapabilseydi güle oynaya kalabalık giderdik. Kendi ailemi eşimle tatile davet edemeyeceksem?! Bu kadar büyütmeye gerek yok ki, eşin abartmış, ama binim annim nolcik diye sidik yarıştırmak çok saçma. Kadın doğum yapmış, bir kere bir şey istemiş, ailesiyle tatile gitmek. Kockoca adam anniii diye niye ağlar anlamadım. Bayramda ilk erkek evine gidince kadınlar ama benim annem diyince aaa kültürümüz öyle diye carlar millet. Al götürün tabi aileni. Eğer kaynanangille de hoş muhabbetli bir tatil yapılabiliyorsa seneye de onlarla gidersiniz. Ama ben hiç düşünmedim bile kaynanam kıskanır mı diye, kusura bakmasın, annemi tatile götürmek için kimseden izin alamam.
 

amelie poulain

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2016
866
1.766
26
Bence eşiniz haklı. Ailenizle tatile gitmek istiyorsanız ailenizle gidin eşinizle tatil planı yapıp sonradan ailenizi eklemeyin. Bana yapılsa sinir olurdum.