Eşimin tavrı

Iyi akşamlar arkadaşlar 9 yıllık evliyim. Eşimin kızkardeşime tavrı tuhafima gitti. Normalde pek anlaşamaz, kızkardeşim bekar, ama eşim bugün ona devamlı kompliman yaptı. Kızkardeşimden yana sıkıntım yok eşimin daha önce bi yanlışınıda görmedim. Ama bugün devamlı çok iyi göŕunuyosun, şu çok yakışmış yarı bize gel pasta çerez merez alır hep bir otururuz. Yani ne bileyim tuhafima gitti, eşime neydi bugunki tavırların deyince küfürlerı saydı bana
Sizin hoşunuza gitmek istemiş bence

Ya sonuçta kaygan bı zemin oluşmuş. En azından ben sizin boşa kuruntu yaptığınızı düşünmüyorum. Bu yüzden kardeşinizle eşinizin olmadığı zamanlarda görüşün derim.

Onun dışında eğer bı bozukluk (kondurmak istemiyorum ama)
varsa, bunu da yakın takibe alarak bulabilirsiniz.

Sonuçta herşey insan için. Tedbirli olmakta fayda var.

Asıl mide bulandırıcı kısım, kardeşinize bile o gözle bakabilecek potansiyeli olan, bundan şüphe duyduğunuz biriyle evli olmanız. Kırk yıl düşünsem aklıma gelmez, gözümle şahit olsam oturur bir daha düşünürüm. Kız kardeşiniz için üzüldüm.

Asıl mide bulandırıcı kısım, kardeşinize bile o gözle bakabilecek potansiyeli olan, bundan şüphe duyduğunuz biriyle evli olmanız. Kırk yıl düşünsem aklıma gelmez, gözümle şahit olsam oturur bir daha düşünürüm. Kız kardeşiniz için üzüldüm.
Kavun mu bu koklayıp anlayayım, kimse kötü olur die evlenmiyo

Aslında konunun başında belirtmeliydim, eşim bana.karşı aşırı kıskançlıklar yapıp durup dururken bu çeşit sözler sarfetmesi tuhafıma gitti
Yani onu en iyi sen tanirsin bu soylediginden sonra anliyorum dusuncelerini
Ama baska kadin olsa kardesin yerine direk senin tepkini verirdim de bu cok ince bit cizgi hep iyi anlasiyorlarsa sorun yok
Durduk yere bir anda olusan birseyse altinda araman normal

Kardesiniz ne diyor? O farkindami size farkli gelen davranislari yani sizin gibi rahatsiz oldumu?

Eşine söylediğin çok ayıp ya. Başkası olsa tamam da Kız kardeş bu. Adamı resmen şerefsiz karaktersiz yapmışsınız iki dakikada.

X