esimin teléfon hastasi evliligim tehlikede

akıllı telefon bazı insanlara kötü etki ediyor. aldatıyor anlamında demiyorum. yani somut hayattan alıp sanal hayata oturtuyor. eşinizde bu insanlardan maalesef.
bence eşinizin telefonu değişmeli yani. kaldı ki telefonla tuvalet, banyoya girmek iğrenç ya hu. hele ki 7 aylık bebeğin olduğu bir evde daha dikkat edilmeli. eşinizle etkili bir konuşma yapın. yarım alırsan psikolojik anlamda yanında olurum destek olurum ama aksi takdir de karşındayım gibi.

inanin demedigim sey kalmadi konustum konustum pisikolojik destek al dedim ayip birsey diyil dedim ben yanindayim dedim ihtiyacim yok diyor iki gun aclik grevine girdim bogazima su bile girmedi umrunda diyildi

aynı telefon bağımlılığı benim eşimde de var ama ben onu kendi doğasına bıraktım radyasyon işini bilir nasılsa .

inanin demedigim sey kalmadi konustum konustum pisikolojik destek al dedim ayip birsey diyil dedim ben yanindayim dedim ihtiyacim yok diyor iki gun aclik grevine girdim bogazima su bile girmedi umrunda diyildi

yahu neden kendinize eziyet ederek çözüm bulmaya çalışıyorsunuz ki? ev işlerini yapmayın, yemek yapmayın ne biliyim ona zararı dokunacak şeyler yapın, açlık grevi nedir?

onunla lavaboya yikanmaya gidiyor bir saniye birakmiyor

ozaman bir suru bayanla sarki soylemisti

bir ara takip ettim bir arkadasina evli bir kadindan bahsediyordu busra rahat durmuyor kanka demis oda nediyor kardesim demis esimde askimli falan konusuyoruz demis arkadasinda

hesabini sordum sakalastik busra benim sinif arkadasim evli 5 yasinda cocugu var kizin oyle birseyden haberi yok demis

Baya falsolu hareketleri var aslında. Ben kıskanç bir insan değilim ama bu tip şeyleri nasıl kabul ettiniz anlayamıyorum. Büşranın sınıf arkadaşı olması neyi değiştirir? Ne demek aşkımlı konuşuyoruz. Bu adam daha ne yaparsa resti çekersiniz?

Canım teknoloji bağımlılığı demek isterdim ama maalesef eşin seni apaçık göstere göstere aldatıyor onu bir süre yanlız bırakıp hatasını anlaması için zaman vermelisiniz eminim ki sizi ve çocuğunuzu ozleyip yaptığı hatadan geri dönecektir

Evliliğin tadını çıkaramadan zort diye bebek yapmışsınız ki ... belki eşin hayatında ki bu kadar hızlı değişimler karşısında kafasını dağıtıyordur birazcık. Başbaşa birlikte bişeler yapsanız biraz daha onunla ilgili alakalı olursan belki faydasını görürsün. Bu telefon olayı genelde boşluktan oluyor

Mer haba gununuz de artik aldatilmalarnin en çok payi internet araciligiyla yapiliyor benim esim telefon hastasi basini hic kaldirmiyor beni 7 aylik oglumu gormuyor telefonla yatiyor onunla lavaboya yikanmaya gidiyor bir saniye birakmiyor ne yapicagimi bilmiyorum kavga da konusmak bir ise yaramadi iki gun aclik grevine girdim yine birakmadi evliligimiz tehlikede bu isin sonu aldatmayla bitecek diye çok korkuyorum.
Bana kalirsa biraz da o dusunmeli. Al cocugu git bir iki gun evden bakalim

Bence esinizin oynadigi oyunu girdigi sayfalarj takip edin ve farkli isimle sizde oyuna girin onun oyunadaki halinden hersey belli olur esinizin haberi olmasin ama dikkatli olun Rabbim yardimciniz olsun

Hiç uyumuyor mu bu adam uyurken al telefonunu bak bakalım biraz... ayrıca sing diye programda erkeklerle yada kızlarla sarkı söyleyebilir bu aldatmayla alakalı değil. Cunku programın içeriği böyle. Bir iki defa bende söyledim erkek denk geldi banada. Ayrıca onun dikkatini çekecek birleyler yapabilirsin evde. Mesela görmezden gel. Süslen püslen oğlunu al dışarı cık seni merak etsin. Bakalım arkandan gelecek mi yada ilgilenecek mi hemen karamsarlığa düşme allah yolundan şaşırtmaz umarım sen sanırlı ol iyi şeyler düşün iyi güzel şeyler olsun inşallah

X