esimin teléfon hastasi evliligim tehlikede

gulnaz123

:(
Kayıtlı Üye
4 Mart 2017
20
13
28
Mer haba gununuz de artik aldatilmalarnin en çok payi internet araciligiyla yapiliyor benim esim telefon hastasi basini hic kaldirmiyor beni 7 aylik oglumu gormuyor telefonla yatiyor onunla lavaboya yikanmaya gidiyor bir saniye birakmiyor ne yapicagimi bilmiyorum kavga da konusmak bir ise yaramadi iki gun aclik grevine girdim yine birakmadi evliligimiz tehlikede bu isin sonu aldatmayla bitecek diye çok korkuyorum.

Oyun mu oynuyor, haber mi okuyor ne yapıyor bilginiz var mı?

facebook messenger bir arada sing diye bir sarki soyleme programi indirmisti ben kayin pederime tatile gitmisim ozaman bir suru bayanla sarki soylemisti bide okey var onu oynuyor hayatini oyle seylere adamis

Duşa bile girerken telefonu almasi,birsey sakliyorda teli ortalikta birakmiyormu acaba diye düşündürdü bana.suyun altinda da oyun oynuyorum dediginde inandiysaniz ben hic mani olmayayim.

Okey bağımlısı çok, yalnız sağdan soldan duyduğum kadarıyla sohbetler, buluşmalar oluyor

Ayrıca Banyo olayını atlamışım. Şüphelenmekte haklısınız. Telefonu uyurken falan kurcalayın bakalım birşey bulabilecek misiniz?

bir ara takip ettim bir arkadasina evli bir kadindan bahsediyordu busra rahat durmuyor kanka demis oda nediyor kardesim demis esimde askimli falan konusuyoruz demis arkadasinda

hesabini sordum sakalastik busra benim sinif arkadasim evli 5 yasinda cocugu var kizin oyle birseyden haberi yok demis

bir haftadir surekli takipteyim emailine kadar bakiyorum ne yapicagimi bilmiyorum neye inanacagimida

bir ara takip ettim bir arkadasina evli bir kadindan bahsediyordu busra rahat durmuyor kanka demis oda nediyor kardesim demis esimde askimli falan konusuyoruz demis arkadasinda

hesabini sordum sakalastik busra benim sinif arkadasim evli 5 yasinda cocugu var kizin oyle birseyden haberi yok demis
Eşinizin masum olduğunu düşünmüyorum

Ya dalın odaya, aşkım ne yapıyorsun deyip gözle kısa bir kontrol etsenize
Aşkım falan deyin ki kavgaya dönüşmesin, yoksa kavga çıkarır yine

X