eşimin telefonuna gelen mesaj

ayseliay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2019
30
15
33
Merhabalar,
5 yıllık bir ilişkim var ve 2 aylık evliyim.Ancak ilişkimiz süresince kavga edip bir kac ay ayrı kaldıgımız dönemler oldu.Geçtiğimiz gün eşimin doğum günüydü ve doğum gününde gece 01.30 civarında kayıtlı olmayan bir numaradan kutlama mesajı geldi. Kişi mesajı attı ve eşimi engelledi. Bu arada eşim uyuyordu sabah ona bunu sordugumda numara sahibini tanımadıgını söyledi. Bana da numarayı aramamı kendisinin bile merak etmediğini söyledi. Ancak gün içinde bulduğu ilk fırsatta Benden gizli numarayı aramış ve üstelik numarayı telefonundan silmeme ragmen yani numara ezberindeymiş. Bunu fark edip sorduğumda ise klasik erkek tepkisi olarak bagırmaya cagırmaya ve telefonunu karıştırdığım için beni suclu cıkarmaya kalktı. Mesaj atan numarayı operatörden sorgulattıgımda rehberde gizli oldugunu öğrendim ve numarayı ısrarla aramama ragmen acmadı üstelik beni de engelledi. Siz olsanız bu durum size neyi düşündürtürdü?

eskı sevgılısıdır
eskı sevgılısının terbıyesızlık yapıp mesaj atması olayı olsaydı adamın sucu yok bosver derdım
ama ezberınde olan numara ıcın ben tanımıyorum ıstersen ara deyıp arkanızdan ıs cevırıp kendısı arıyor yanı kım oldugunu bılıyor noyu ezbere bılıyor. kısıye ulasamayacagını sorgulatsan kımlık gızlı dıyeceklerını bılıyor. ondan zaten ıstersen ara arastır dıyor bunları yaptıgı ıcın eskı sevgılısıyle gorustugunu dusunur gızlıce takıbe alırdım
bu olayı kapatmıs unutmus gıbı yapar takıp ederdım

Merhabalar,
5 yıllık bir ilişkim var ve 2 aylık evliyim.Ancak ilişkimiz süresince kavga edip bir kac ay ayrı kaldıgımız dönemler oldu.Geçtiğimiz gün eşimin doğum günüydü ve doğum gününde gece 01.30 civarında kayıtlı olmayan bir numaradan kutlama mesajı geldi. Kişi mesajı attı ve eşimi engelledi. Bu arada eşim uyuyordu sabah ona bunu sordugumda numara sahibini tanımadıgını söyledi. Bana da numarayı aramamı kendisinin bile merak etmediğini söyledi. Ancak gün içinde bulduğu ilk fırsatta Benden gizli numarayı aramış ve üstelik numarayı telefonundan silmeme ragmen yani numara ezberindeymiş. Bunu fark edip sorduğumda ise klasik erkek tepkisi olarak bagırmaya cagırmaya ve telefonunu karıştırdığım için beni suclu cıkarmaya kalktı. Mesaj atan numarayı operatörden sorgulattıgımda rehberde gizli oldugunu öğrendim ve numarayı ısrarla aramama ragmen acmadı üstelik beni de engelledi. Siz olsanız bu durum size neyi düşündürtürdü?

Eşiniz arayanı tanıyor
Gördüğünüz arama kaydının karşısında dakikası yazıyor muydu, benim telefonumda görüşme süresi görünüyor, öyle bir şey var mıydı, yoksa karşıdaki eşinizi de engellemiş mi ?

Insan kimin numarasını ezbere bilir.
Flortunun.

Ama eskisi olabilir.
Çünkü engellemiş .
Kadın da engellemiş.
İşin ilginç kısmı ben zaten 5 yıldır hayatındayım varsayalım ki benden de eski biri ama dogum gününü hatırlaması ve günün ilk saatlerinde kutlaması cok sacma değil mi? Eşimin benden önce uzun ilişkisi yok cogunlukla bir kaç aylık insanlar.

Masum olduğunu düşünemedim nedense. Bence büyük tepki vermek yerine düzgünce ayrı kaldığımız zamanlarda konuştuğun biri mi vardı diye sorabilirsin
Tepki bile veremedim ki benden gizli aradığını fark ettiğim ve sorduğum an cok yükseldi telefonuna baktıgım için bagırdı cagırdı

X