eşimin telefonuna gelen mesaj

Sizden onceki bir iliski degildir. En az 5 6 yil onceki kisa sureli iliskisi boyle bir sey yapmaz. Ayri kaldiginiz donemde biri olmus o bence bunu yapan. Ama kadinin yaptigi cok terbiyesizce evli barkli adam. Belli ki ya esinize takmis ya huzur kacirmak istiyor. Bir arkadasinizin yada annenizin telefon rehberine kayit edin numarayi, whatsapp resmine bakarsini

Siz mesaji gosterdiginjzde numarayi aklinda tutuo arayabilmesi hayatin olagan akisina aykiri. Belli ki numarayi gorunce tanidi. Ve siz sorunca hemen bagirip cagirmasi suclu oldugunu gosteriyor zaten

Siz mesaji gosterdiginjzde numarayi aklinda tutuo arayabilmesi hayatin olagan akisina aykiri. Belli ki numarayi gorunce tanidi. Ve siz sorunca hemen bagirip cagirmasi suclu oldugunu gosteriyor zaten

Bu no aklında tutma olayında bu konudan bağımsız olarak birşey yazmak istiyorum, ben de bi kere gördüğüm noyu aklımda tutamam, çoğu kişi de böyledir ama ben bir arkadaşıma beni rahatsız eden birinin attığı mesajları öyle saniyelik göstermiştim, aklında tutumuş ve aramış o kişiyi, çok şaşırmıştım, böyle bişeye şahit olmuştum yani. Uzun süredir görüşmediğim ama öncesinde çok görüştüğüm nolar da hala aklımdadır meselâ... En yakınlarımın nolarını ezbere bilirim ama kimlik nomu bilmem o da var 😡

Eşinin telefonundan engelledin ise engellenen listesinde telefon num yazar. Eşinin numarasını engellemiş ise size ves vese vermeye calısan birisi var ortaya bombayı koymayımda bir patlasın.. İnsanlar şeytanlaşmış nereden biliyorsunuz kadın olduğunu? İlk önce bir şahısa ulaş bakalım kimmiş neciymiş ondan sonra düşün bakalım..

Benim aklıma gelenin en masumu eski sevgili.düşün!

Diğer aklıma gelen şeyler se can yakan yuva yıkabilen şeyler.

Merhabalar,
5 yıllık bir ilişkim var ve 2 aylık evliyim.Ancak ilişkimiz süresince kavga edip bir kac ay ayrı kaldıgımız dönemler oldu.Geçtiğimiz gün eşimin doğum günüydü ve doğum gününde gece 01.30 civarında kayıtlı olmayan bir numaradan kutlama mesajı geldi. Kişi mesajı attı ve eşimi engelledi. Bu arada eşim uyuyordu sabah ona bunu sordugumda numara sahibini tanımadıgını söyledi. Bana da numarayı aramamı kendisinin bile merak etmediğini söyledi. Ancak gün içinde bulduğu ilk fırsatta Benden gizli numarayı aramış ve üstelik numarayı telefonundan silmeme ragmen yani numara ezberindeymiş. Bunu fark edip sorduğumda ise klasik erkek tepkisi olarak bagırmaya cagırmaya ve telefonunu karıştırdığım için beni suclu cıkarmaya kalktı. Mesaj atan numarayı operatörden sorgulattıgımda rehberde gizli oldugunu öğrendim ve numarayı ısrarla aramama ragmen acmadı üstelik beni de engelledi. Siz olsanız bu durum size neyi düşündürtürdü?
Aldatıldıgımı dusunurdum ve hattını degiştirirdim tamam yapan herturlu yapar ama aklıma bu geldi brde niye engelliyor sizi kesnlikle erkek degil bi kadındr

Ya şuan birlikte olduğu biri ya da eskilerden sonuçta tanıyor ki numarasını ezbere biliyor.Bunun arkasını bırakmayın bence.

Merhabalar,
5 yıllık bir ilişkim var ve 2 aylık evliyim.Ancak ilişkimiz süresince kavga edip bir kac ay ayrı kaldıgımız dönemler oldu.Geçtiğimiz gün eşimin doğum günüydü ve doğum gününde gece 01.30 civarında kayıtlı olmayan bir numaradan kutlama mesajı geldi. Kişi mesajı attı ve eşimi engelledi. Bu arada eşim uyuyordu sabah ona bunu sordugumda numara sahibini tanımadıgını söyledi. Bana da numarayı aramamı kendisinin bile merak etmediğini söyledi. Ancak gün içinde bulduğu ilk fırsatta Benden gizli numarayı aramış ve üstelik numarayı telefonundan silmeme ragmen yani numara ezberindeymiş. Bunu fark edip sorduğumda ise klasik erkek tepkisi olarak bagırmaya cagırmaya ve telefonunu karıştırdığım için beni suclu cıkarmaya kalktı. Mesaj atan numarayı operatörden sorgulattıgımda rehberde gizli oldugunu öğrendim ve numarayı ısrarla aramama ragmen acmadı üstelik beni de engelledi. Siz olsanız bu durum size neyi düşündürtürdü?
Bence bu olayı gidip eşinin telefon dokümanını cıkartıp daha önce konustumu konuşmadimi öğren hem kiişinin de kim olduğu da öğrenirsin. Ama sakın kal soğuk kanlı davranmalisin ki oda biseyler karıştırıyor ise 2.yi rahat gösterir zaten sana. Allah yardımcın olsun

X