Eşimin üslûbu!

benneyanginlargordum

İyi bir insanım ama, herkese değil.
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2015
18.254
93.258
36
Aslında yakar yıkarım da burda kimse yok bana destek çıkan da olmaz öyle sap gibi kalırım. O kadınla da görüşmüyoruz zaten hepsini Allah'a havale ettim
Yakıp yıkmak ıcın desteğe ihtiyacın yok, hakkını savunacaksın yakıp yıkmaya gerekte yok yani. Hakkınızı savununuz, yoksa hakkınızla beraber serefınızı de kaybedersınız dıye bır soz var cok severım

Oncelıkle hastaneye tek basına gıt mesela? Essek gibi getirecek inat yapiyorum ondan gitmiyorum deme, baya ızın vermedigı ıcın gitmiyorsun çünkü... bizi kandırsan ne olur? dıyelım buna inandık, inadından gitmedigine yani.. Sana bir artısı yok farkındaysan?

Kendını ezdırme

Yabanelma

Guru
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2018
11.436
63.826
Sadece adam degıl kaynanası da sen burda mutsuzsun senı annenlere goturelım demıs, herkes kafasına gore ıstedıgı sekılde davranıp konusuyor konu sahıbıne
Ne cevap vermiş acaba kayınvalidenin o sözüne yada vermiş mi?
Gerçi ona cevap verse evdeki kocanın hangi sözüne nasıl cevap verecek?

Bilmiyorum, kocam annesini her yere götürüyor deyip 1 yıldır kendisini de doktora götürmesini beklemek burada okuduğum en saçma düşüncelerden biri konu sahibi kusura bakmasın.

Ben sanmıyorum ki konu sahibi kendi başına dışarı çıkabilen biri olsun, hastaneye gitmeme sebebi de o aslında da burada öyle yazmak istemedi.

Akşama kadar evde tek başına bekle, hastaneye bile gideme niye sana hakaret eden, ananın evine yollarım diyen koca öyle istediği için.

benneyanginlargordum

İyi bir insanım ama, herkese değil.
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2015
18.254
93.258
36

Bilmiyorum, kocam annesini her yere götürüyor deyip 1 yıldır kendisini de doktora götürmesini beklemek burada okuduğum en saçma düşüncelerden biri konu sahibi kusura bakmasın.

Ben sanmıyorum ki konu sahibi kendi başına dışarı çıkabilen biri olsun, hastaneye gitmeme sebebi de o aslında da burada öyle yazmak istemedi.

Akşama kadar evde tek başına bekle, hastaneye bile gideme niye sana hakaret eden, ananın evine yollarım diyen koca öyle istediği için.
İnadından degıl gidemediği ıcın gitmiyor doktora yukarıda kendisine de yazdım. Bizi buna inandırmak ona fayda saglamaz, kendisini kandırabılıyor mu orası muhım.
Kaynanasına bısey diyecek olsa kaynanası o cumleyı cesaret edip kuramazdı bence.

eslem89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2020
977
1.082
31

Bayılıyorum buradaki kadınları zekasına yorumlarına 🤩
Konu sahibi ağır gelebilir şu an ama buradaki kadınları dinle sert konuşurlar ama emin ol en iyi dostun bile sana gerçekleri böyle söyleyemez.

Yabanelma

Guru
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2018
11.436
63.826
İnadından degıl gidemediği ıcın gitmiyor doktora yukarıda kendisine de yazdım. Bizi buna inandırmak ona fayda saglamaz, kendisini kandırabılıyor mu orası muhım.
Kaynanasına bısey diyecek olsa kaynanası o cumleyı cesaret edip kuramazdı bence.
Evet okudum aynı şeyi düşünmüşüz çünkü aklın yolu bir.

Ama doktora gitmemesi için yazdığı bahane kendi gerçeği kadar kabul edilemez birşey, yazarken ne yazıyorum diye düşünmediyse demek.

Ailesini bahane etmek yerine, kendini bu hayattan kurtaracak adımları atar umarım, ne diyelim.

1sadekahve

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2019
8.395
17.263
Gözüm bozuk uzağı puslu görüyorum bir senedir beni doktora götürecek . Anca kör falan olursam götürür sanırım . Çenemi kaç kere söyledim abartma diyor takmıyor bile . Beni rahatsız ediyor konuşurken yemek yerken. Ama karşımda insan yok ki beni anlasın .siz bile şöyle yapın böyle yapın diyorsunuz teşekkür ederim bu arada 💐💐💐🙏
Esiniz sizi neden götürüyor neden esiniz plaka yaptiriyor. 1 soylersin benle gel diye gelmez sen gidersin ne demek gormuyorum ama doktora götürmüyor. Siz kendinize saygi duymazsaniz o hic duymuyor belli ki

olympiass

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2016
1.232
1.507
Esınız bos bı ınsan anlattıklarınıza gore.bu tavırlar evlenmeden once işla kı anlasılırdı.siz boyle bı adamımtercih etmıssınız