Eşimin yaptığı işkence

Bu Aziz mübarek gecelerde allahım nerde huzursuz ağzının tadı bozuk evinin huzuru olmayana yardım etsin.Bu tip Cümle erkeklerede akıl fikir ihsan eylesin...
Sen yinede hazırla sahurunu yediklerine oku ayetel kürsiyi birde felak ile nas oku yesin rabbim eşinin kalbine merhamet versin.Sanada sabır canım benimm üzme kendinii

çok mantık dışı ve kabaca davranmış eşin.evlilik kurumua yakışmayan hareketler bunlar :sinifsinif:
sen neden gidiyosunki bakkala o saatte kötükedihüso
nasıl seni gnderirr gece yarısı kaydirigubbakcemile
bence boşan kurtul vereliniortak

Aslında kaç yıllık evli olduğunu bilmiyorum.Haa niye dersen sen eşinin huyunu bizlerden iyi bilirsin ve nasıl davranacağınıda sana doğru gelen ne ise onu yap
Ama dualarını eksik etme dilinden duanın açamıyacağı kapı yoktur.
Allah yardımcın olsun.Hayırlı sahurlar herkeze

arkadaşlar gecen gece eşimin çalıştıgı yerdeki arkadasları geldi aniden. evde hiçbirşey yoktu yemek adına.eşim çok sinirlendi ve git bari bakkaldan bir bisküvi bişeyler al dedi bende koşup gittim aldım ..kötükedihüso eve geldim beyefendiler bu markayı yemezmiş diye eşim beni azarladı yani dövmediği kaldı bir.sonra tekrar çıktım gece yarısı aldım geldim.sonra ikram ettiğim seyleri yemeden çıktılar. eşim onlar gidince bana demediği laf kalmadı terbiyesizlik ettin :kızgın:,bak tavır koydular gibi saçmalıklar.bende karşı çıkınca çok bağırdı sonra yatakodasının kapısını kilitleyip uyudu . ben ise kanepede yatmak zorundakaldım bu bana revamı yani :gitme:

peki bu akşam nasıldı durumu düzeldi mi?

esin nasil biri bilmem ama ben olsam sahur falan hazirlamam,
ziftin pekini yesin, kendim yer yatar uyurum:nazar:

ne kocalar var allahım:kızgın: tatlım sen mühendismişsin çalışıyor
parada kazanıyorsundur umarım ne çekiyorsun böle kocayı kusura bakma gece gece sinirlendim
vallakötükedihüso Allahım hakkında hayırlısını versın kocanada merhamet,sevgi,saygı vs versin inş.

adam bastan sona sacmalamıs hiç insan esini gönderir mi bakkala kendi gitmeliydi ,ayrıca size haber vermeden hatta müsadenizi almadan misafir getirmemeli
hadi getirdi böyle kabalık edecegine size yardımcı olmalıydı
ve ben hiç küsüp kendini yatak odasına kilitleyen erkek duymadım bu davranısı ile bence cok sey anlatmak istemiş

hepinize hayrlı sahurlar .. çok sağolun yorumlarınız için..başka kimseye anlatamadım.burda dile getirmek istedim..bakalım nasıl davranacak yine sizle paylaşırım....a.e.o:enbuyukkk: :1hug:

X