Eşimin yaptığı işkence

valla ne yalan söyleyeim bana pek inanadırıcı gelemedi bu durum basit bi senaryo hangi erkek eşini gönderiri akşam vakti bakkala habersiz misafir getirir eve hangi misafir ben bunu yemem der hangi koca kapıyı kilitleyip yatar ilginç kusura bakma arkadaşım belki doğrudur ama bana inandırıcı gelmedi:sinifsinif: doğruysa da allah kolaylık versin

canım boşver sen Allah için gene onu sahura kaldım şu mübarek günde Allah görsün onun yaptığını neden sana kızdığını anlamadım ve akşam saati erkek arkadaşlarını getirmesi de saçmalık seni bakkala yollaması da Allah yardımcın olsun

haklısın serin galiba dengesiz günlerinde banada normal bir hareket gibi gelmedi .onu görmezden gelerek cezalandırıcam

canım nedemek normal gelmedii
anormal ötesi bir durum bu....
ben olsam burnundan fitil fitil getirir senin kadar sakin olmazdım...
o büsküvüleri ufalar ufalar ağzına doldurur..burnunu kapatır.ayy ne kötüyümm..kötükedihüso

afedersiniz ama senaryo falan değil olmayacak bir olay sanki .tv de haberlerde nelerle karşılaşıyoruz erkeklerin sağı solu belli olmuyor..zemus haklısın tatlı rüyalar iyi geceler

valla ne yalan söyleyeim bana pek inanadırıcı gelemedi bu durum basit bi senaryo hangi erkek eşini gönderiri akşam vakti bakkala habersiz misafir getirir eve hangi misafir ben bunu yemem der hangi koca kapıyı kilitleyip yatar ilginç kusura bakma arkadaşım belki doğrudur ama bana inandırıcı gelmedi:sinifsinif: doğruysa da allah kolaylık versin

senaryo değil arkadaşım .senin tanıdığın eşler hep melek gibi galiba....saoll

bana öyle geldi arkadaşım düşüncemi söylemek suç mu? evt cnm tanıdığım bütün eşler melek gibi belki o yüzden inandırıcı gelmedi. dedim ya belki yanılıyorumdur eğer yanılıyorsam üzügünüm senin adına

canım piskopatlar okadar çok varki
sende haklısın burda birsürü senaryo okuyoruz..
ben bi kere komşumuza gitmiştim çay içerken
eşi geldi..kaynana ,kayınbaba kaynı diğer gelin ve ben varım..
kocasına çay koydu..sonra çayı bitti
kocası içmicem dedi
karısının kulakları duymuyo pek ve anlamadan tekrar çay doldurdu geldi
eşinin eline verdi arkasını döner dönmez eşi arkasından çay bardağını fırlattı
ben içmicem dedim niye getirdin diye
şok olmuştum ben hala unutamam
ne eşler var hödüğün teki..hala kadını gördükçe gelir aklıma..
:1shok:

bu kocalarda ııcene sapıttı daha neler duyacaz allahım yha madem misafirle gelion markete ugrayıp alsana biseyler arkadasım ozur dilerim ama bole kocalar ii bi sopayı hakediolar ne dmek marka begenmiolar gece gece geldiler bana yha:bbo:

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
nedense banada öyle geldiii
alkisalkisalkisalkisalkisalkis
kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

canım piskopatlar okadar çok varki
sende haklısın burda birsürü senaryo okuyoruz..
ben bi kere komşumuza gitmiştim çay içerken
eşi geldi..kaynana ,kayınbaba kaynı diğer gelin ve ben varım..
kocasına çay koydu..sonra çayı bitti
kocası içmicem dedi
karısının kulakları duymuyo pek ve anlamadan tekrar çay doldurdu geldi
eşinin eline verdi arkasını döner dönmez eşi arkasından çay bardağını fırlattı
ben içmicem dedim niye getirdin diye
şok olmuştum ben hala unutamam
ne eşler var hödüğün teki..hala kadını gördükçe gelir aklıma..
:1shok:

ayy inanmıyorum ya nasıl insanlar var saygı diye birşey yok çok yazık böyle insanlara taviz verdikçe daha da çoğalır bunlar. çok üzüldüm kadına kıyamam ben ona ya:gitme: çok dikkat etmek gerekiyor eş seçiminde ufaktan bi pürüz gördüğün zaman güle güle denmeli yoksa ipin ucu kaçıveriyor sonra böyle olaylar allah böylelerine akıl fikir versin yaşayanlara da sabır versin.

neler oluyor evliliklere böyle :1shok: hergün bi yasıma daha giriyorum okuduklarım sayesinde..

misafir umduğunu değil bulduğu yer deyip gitmeyeceksin aslında bakkala falan.madem misafir getirmiş eve gelirken alsaymış eşin biseyler.bunun için bu kadar problem yaratması cok kırıcı :sinifsinif:

yok artık
o ne ya ılkokul bırıncı sınıf mı esınız
arkadasları bu markayı yemezmıs de küsmüşlermiş de sevsinler
sen niye gittin aldın kapıyı kilitleyip sen yatacaksın gece gece misafir çagırıyorsa ağırlamasını da bilsin

hem ilk mesajınızda geçen gece diye bahsediyorsunuz hem de ilerleyen mesajlarda bu gece sahur hazırlamaktan bahsediyorsunuz..
eee o günden beri yatak odasında kilitli mi hala kocanızCADIARZU

neyse..
o sizi gece yarısı 2 kere bakkala gönderirken bir Allah'ın kulu hooopp nereye gönderiyorsun kadını demedi mi?
ya da siz niye ben gidemem demediniz??
evet koca suçlu ama kocalara bu kadar selayet veren kadınlar da suçlu..
:nazar:

zaten gecenin bi vakti seni bakkala yollayan adam ''adam'' değildir
hem onun arkadasları gelmiş gitsin alsın
ben olsam hepsini kafasına gecirmiştim

valla acayıp geldı konu bana ne bılım pekte ınandırıcı gelmedı acıkcası eger dogruysada gecenın bır vaktı bayan cıkmaz sokaga kendı cıkıverseydı kocanız ayrıca ne habersız mısaırmı gelırmıs terbıyesız herıf

ya yemek yoksa çorbada mı yapamazsın hemen hazırla koy önlerine. birde madem evdesin neden yemek yapmıyorsun buda bir soru ben çalıştığım halde hergün yemeğim hazırdır. yemek yapamamışsan bile dışarıdan sipariş edin ne var bunda hem neden bisküvi almaya gidiyorsun ki. bana karışık geldi.

X