Eşimin yılışık kadın iş arkadaşı

Eşim beni aramasaydi ruhum bile duymaZdi.
Adamı uykusundan uyandırmş çok aramış.
Eşim cevap bile vermeyip beni aradı. Derdi ne Ayşe'nin arayıp duruyor diye🤣 ne yönetmesi, ben birde kadının gönlü olsun diye eşime gelsinler mi diye soruyorum🤣🤣🤣 üstelik 🤣🤣🤣
Taktım ben bu işe 🤪🤪🤪
Ne yönetmesi demişsin de adam gözüne soka soka yapmamış pasif bir şekilde yönlendirmiş olayı. Kadının ne yapmak istediğinin farkındaymış ki topu sana atmış. Zilli karı 😡

Taktım ben bu işe 🤪🤪🤪
Ne yönetmesi demişsin de adam gözüne soka soka yapmamış pasif bir şekilde yönlendirmiş olayı. Kadının ne yapmak istediğinin farkındaymış ki topu sana atmış. Zilli karı 😡
Buradaki asıl konu unutuldu. Konu sahibi bana kiziyodur belkide 😀 benim konu daha ilgi çekici sankime🤣

Yıllar önce komşu teyze anlatmıştı.2 kadın yakın arkadaşmış beraber banyo da yaparlarmış . Anadolu kadınları işte. Neyse bir gün eşleri sıkı bir kavgaya tutuşmuş biri diğerine karının ben li poposuna bak sen benle uğraşacağına demiş. Adam şok olmuş nereden biliyor bu adam diye. İçi rahat etmemiş karısını boşamış😅meğer arkadaşı kadın kocasına anlatmış o ben i zamanında 🤣😄

Biz 7-8 kiz arkadas, kuzenler vs topluca denize-hamama çok gittik. Allahtan gtumde ben yok. 😁😁😁😁😁

Biz 7-8 kiz arkadas, kuzenler vs topluca denize-hamama çok gittik. Allahtan gtumde ben yok. 😁😁😁😁😁
Bence o iş karışık biraz
Yıllar önce komşu teyze anlatmıştı.2 kadın yakın arkadaşmış beraber banyo da yaparlarmış . Anadolu kadınları işte. Neyse bir gün eşleri sıkı bir kavgaya tutuşmuş biri diğerine karının ben li poposuna bak sen benle uğraşacağına demiş. Adam şok olmuş nereden biliyor bu adam diye. İçi rahat etmemiş karısını boşamış😅meğer arkadaşı kadın kocasına anlatmış o ben i zamanında 🤣😄
Valla bence o işte başka iş var eskiden bilinmezdi bu üçlü beşli ilişkiler. Belki ilk uygulayan onlardır 🤪🤪🤪

Bu olay 35 40 sene önce olmuş. Gene de dikkat etmek lazım günümüzde de. Konu sahibi nerede acaba? Gelişmeler oldu mu meraktayım

Hamam hariç plajda, havuzda erkek arkadaslar, erkek kuzenlerden de bikinili gorenler gordu. Bir sey olmaz artik 😬
Bizde aile icinde cift cift seklinde kizenler vs birlikte deniz tatili yapiliyor. Popişimde ben olsaydi ve biri bunu soylese kimse garipsemezdi bence. 😁

Ama gorumcem benie plaja gelmekten kaçti bunu unutamiyorum hala 😔😁😁😁

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar. Artık bazı şeyleri kaldıramadığım ya da başka insanların da gözünden olayların nasıl görüneceği konusunda yardıma ihtiyacım var ama biraz uzun olacak, şimdiden teşekkürler cevaplarınız için...
Eşim bir kurumda devlet memuru arkadaşlar buraya yaklaşık 8 ay önce 3 çocuklu 35 yaşlarında bir kadın atandı. Biz de lojmanda oturuyoruz burada. Oda geldi tanışmışlar aynı bölümde oldukları için ama ben henüz tanışmamıştım. Ben daha yeni yeni tanışıp konuşmaya başladım. Eşi başka yerde görevliydi 3-4 ay sonra ancak gelebildi. Kadın o zamanlar eşi yok diye akşamları iş çıkışın bekar erkeklerle kardeşim bunlar diyerekten gezmeye falan gidiyordu ama çocukları da evde bırakıyordu falan. Bunu bana eşim denişti oradan biliyorum. Orda bi ayar olmuştum çocukları evde yalnız bırakıyor falan diye. Neyse işte sonra eşi geldi buraya oda burada göreve başladı. Sonra bir akşamüstü kadın eşimi arıyor abi bi gelebilir misin kızımın bisikleti bozuldu Tamir etmek için bizde yemek yemek üzereydk, neyse eşim bi arkadaşını aldı oraya gitti bende kızdım eşine söylesin sen niye gidiyorsun diye. Böyle böyle iş yerinde olsun evde olsun artık sürekli adını duyar oldum. Sonra bende tanıştım derken arkadaşlar her seferinde kadını boğacak gibi oluyorum kadın sürekli eşimle o kadar rahat konuşuyor ki sanki ben orada yokum gibi sürekli iş yerindeki şeyleri konuşuyor beni konuşmada saf dışı bırakıyor falan eşi de hiç rahatsızlık duymuyor heralde sesi hiç çıkmıyor bişey demiyor hayret ediyorum adama bu ne rahatlık diye. Benim yanımda kocama sokularak konuşuyor, sürekli biz yanyana iken eşimle bize kötü kötü bakıyor bana laf sokuyor ben ev hanımıyım diye falan. Bende iyice içkillendim arkadaşlar sadece kadına suç bulmuyorum eşim de kadının yanında bir garip onunka sürekli göz göze geliyorlar uzun uzun falan. Ben nasıl davranacağımı bilmiyorum eşimde benden 10 yaş bğyük kadınla aralarında 2-3 yaş var hani önceleri dert etmiyordum kadın benim dengim değil onu mu kıskanacağım diye ama artık bu dokunmaklar eli omuza atmalar benim yanımda sokularak konuşmalar ben artık şaşırdım yani. Eşimlembu konuyu konuştuğum zaman da bana kızıp sen ne kıskançsın kadın sıcakkanlı falan diyor, sen kiminle konuşursan konuş ama benim kiminle konuştuğuma karışma diyor. Arkadaşlar sizce bu durum karşısında ne düşünmeliyim, düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar. Artık bazı şeyleri kaldıramadığım ya da başka insanların da gözünden olayların nasıl görüneceği konusunda yardıma ihtiyacım var ama biraz uzun olacak, şimdiden teşekkürler cevaplarınız için...
Eşim bir kurumda devlet memuru arkadaşlar buraya yaklaşık 8 ay önce 3 çocuklu 35 yaşlarında bir kadın atandı. Biz de lojmanda oturuyoruz burada. Oda geldi tanışmışlar aynı bölümde oldukları için ama ben henüz tanışmamıştım. Ben daha yeni yeni tanışıp konuşmaya başladım. Eşi başka yerde görevliydi 3-4 ay sonra ancak gelebildi. Kadın o zamanlar eşi yok diye akşamları iş çıkışın bekar erkeklerle kardeşim bunlar diyerekten gezmeye falan gidiyordu ama çocukları da evde bırakıyordu falan. Bunu bana eşim denişti oradan biliyorum. Orda bi ayar olmuştum çocukları evde yalnız bırakıyor falan diye. Neyse işte sonra eşi geldi buraya oda burada göreve başladı. Sonra bir akşamüstü kadın eşimi arıyor abi bi gelebilir misin kızımın bisikleti bozuldu Tamir etmek için bizde yemek yemek üzereydk, neyse eşim bi arkadaşını aldı oraya gitti bende kızdım eşine söylesin sen niye gidiyorsun diye. Böyle böyle iş yerinde olsun evde olsun artık sürekli adını duyar oldum. Sonra bende tanıştım derken arkadaşlar her seferinde kadını boğacak gibi oluyorum kadın sürekli eşimle o kadar rahat konuşuyor ki sanki ben orada yokum gibi sürekli iş yerindeki şeyleri konuşuyor beni konuşmada saf dışı bırakıyor falan eşi de hiç rahatsızlık duymuyor heralde sesi hiç çıkmıyor bişey demiyor hayret ediyorum adama bu ne rahatlık diye. Benim yanımda kocama sokularak konuşuyor, sürekli biz yanyana iken eşimle bize kötü kötü bakıyor bana laf sokuyor ben ev hanımıyım diye falan. Bende iyice içkillendim arkadaşlar sadece kadına suç bulmuyorum eşim de kadının yanında bir garip onunka sürekli göz göze geliyorlar uzun uzun falan. Ben nasıl davranacağımı bilmiyorum eşimde benden 10 yaş bğyük kadınla aralarında 2-3 yaş var hani önceleri dert etmiyordum kadın benim dengim değil onu mu kıskanacağım diye ama artık bu dokunmaklar eli omuza atmalar benim yanımda sokularak konuşmalar ben artık şaşırdım yani. Eşimlembu konuyu konuştuğum zaman da bana kızıp sen ne kıskançsın kadın sıcakkanlı falan diyor, sen kiminle konuşursan konuş ama benim kiminle konuştuğuma karışma diyor. Arkadaşlar sizce bu durum karşısında ne düşünmeliyim, düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
Bacım madem eşin böyle rahat kadınlardan hoşlanıyor sende rahat ol kadının eşi gelince sende onun eşiyle konuş arada sesli sesli adama dönüp ay sizin de eşiniz benim eşim gibi çok konuşuyor keşke eşim sizin gibi sessiz olsa falan de eşi illaki kadını küçük te olsa eleştirir ne bilim yemekte tuzu ayarlayamaz der çok geziyor der bişey dediği an yapıştır ben hiç öyle değilim ama eşim beyi memnun edemiyoruz de bunları derken çok arkadaş canlısı gibi de adama yürüyormus gibi değil.
Tabi eşin seni bildiği için bı yerde sitem edecektir o zaman yapıştır bacım madem rahatsız oluyorsun ne demeye kadının dibinden ayrılmıyorsun diye

Eğer kadının kötü niyetle bu tür davranışları sergilediğinden eminseniz kesinlikle kabul etmeyin. Ne demek sen istediğinle konuş? Yani eşin seni kimseden kıskanmıyor mu? Büyük ihtimalle kadının bu ilgisi eşinizin hoşuna gidiyor ama gerçekten çok yanlış ikisine de haddini bildirin

Eşim bir kurumda devlet memuru arkadaşlar buraya yaklaşık 8 ay önce 3 çocuklu 35 yaşlarında bir kadın atandı. Biz de lojmanda oturuyoruz burada. Oda geldi tanışmışlar aynı bölümde oldukları için ama ben henüz tanışmamıştım. Ben daha yeni yeni tanışıp konuşmaya başladım. Eşi başka yerde görevliydi 3-4 ay sonra ancak gelebildi. Kadın o zamanlar eşi yok diye akşamları iş çıkışın bekar erkeklerle kardeşim bunlar diyerekten gezmeye falan gidiyordu ama çocukları da evde bırakıyordu falan. Bunu bana eşim denişti oradan biliyorum. Orda bi ayar olmuştum çocukları evde yalnız bırakıyor falan diye. Neyse işte sonra eşi geldi buraya oda burada göreve başladı. Sonra bir akşamüstü kadın eşimi arıyor abi bi gelebilir misin kızımın bisikleti bozuldu Tamir etmek için bizde yemek yemek üzereydk, neyse eşim bi arkadaşını aldı oraya gitti bende kızdım eşine söylesin sen niye gidiyorsun diye. Böyle böyle iş yerinde olsun evde olsun artık sürekli adını duyar oldum. Sonra bende tanıştım derken arkadaşlar her seferinde kadını boğacak gibi oluyorum kadın sürekli eşimle o kadar rahat konuşuyor ki sanki ben orada yokum gibi sürekli iş yerindeki şeyleri konuşuyor beni konuşmada saf dışı bırakıyor falan eşi de hiç rahatsızlık duymuyor heralde sesi hiç çıkmıyor bişey demiyor hayret ediyorum adama bu ne rahatlık diye. Benim yanımda kocama sokularak konuşuyor, sürekli biz yanyana iken eşimle bize kötü kötü bakıyor bana laf sokuyor ben ev hanımıyım diye falan. Bende iyice içkillendim arkadaşlar sadece kadına suç bulmuyorum eşim de kadının yanında bir garip onunka sürekli göz göze geliyorlar uzun uzun falan. Ben nasıl davranacağımı bilmiyorum eşimde benden 10 yaş bğyük kadınla aralarında 2-3 yaş var hani önceleri dert etmiyordum kadın benim dengim değil onu mu kıskanacağım diye ama artık bu dokunmaklar eli omuza atmalar benim yanımda sokularak konuşmalar ben artık şaşırdım yani. Eşimlembu konuyu konuştuğum zaman da bana kızıp sen ne kıskançsın kadın sıcakkanlı falan diyor, sen kiminle konuşursan konuş ama benim kiminle konuştuğuma karışma diyor. Arkadaşlar sizce bu durum karşısında ne düşünmeliyim, düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
Eşine bay bay de canım eşin çoktan kadına aşık olmuş bile kadın bildiğin yollu valla başka bi kadin benim yanımda eşime öyle samimi davranicak o dakika öldürürüm o kadını elesin zaten senden soğumuş çok fazla dert etme kendine yani eşin seni çoktan unutmuş

Eşine bay bay de canım eşin çoktan kadına aşık olmuş bile kadın bildiğin yollu valla başka bi kadin benim yanımda eşime öyle samimi davranicak o dakika öldürürüm o kadını elesin zaten senden soğumuş çok fazla dert etme kendine yani eşin seni çoktan unutmuş
Az önce KanalD habere bakıyordum tam kk lik bı haber vardı.on koltukta oturan kadın eşinden ve arkadaşından sizin birbirinize olan bakisinizdan rahatsız oluyorum diyordu. Ve hem adam hemde diğer kadın, asıl kadını (eş) tokatlayip hatta yüzüne tükürüp zorla arabaya bindirdiler😲 böyleleri üste çıkar birde maduru oynarlar

X