Esimle 2 aydir birlikte olmuyoruz

Sevdagul4444

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2021
1
0
41
Selamlar yardiminiza ihtiyacim var Esim beni arzulamiyo yanima hic yaklasmiyor 6 senedir evliyiz bazen 5 ay bile gelmez yanima anca ben soyledigim zmn birlikte oluyoruz hep yorgunum yalani aldatıldığını düşünüyorum artik

Hep mi böyleydi yoksa yeni mi oldu bu durum

5 ay mı 2 ay mı? Yaşlar kaç acaba? Hani geç evlilik yapıtınız ve eşiniz çok ileri yaşlarda mı? Hormonel mi acaba diye düşündüm. Bu şartlarda birkaç öngörüde de ben bulunayım
: 1- Aldatıyor olabilirsiniz
2- Eşinizin hormonlarında bir sıkıntı olabilir
3- Kadınlardan hoşlanmıyor hemcinsine karşı duyguları olup kamufle amaçlı evlenmiş olabilir (delice gelebilir ama ben bu forumda 2 çocuklu bu duruma yaşamış bir hanıma rastlamıştım. Dünya şaşırtıcı bir yer)
4- Ağır depresif dönemlerden geçiyor ve sek..s düşünecek durumda olmayabilir (velevki bu durumda bile bu sıklık şaşırtıcı olur. Ki ben erkeklerin günün yarısını sek..s düşünerek geçirdiklerine inanıyorum.)
5- Kocanız sizi baya baya beğenmiyor olabilir. (Ama inanın o noktada bile hormonlarına yenik düşmesi kaçınılmaz diyebilirim.)
Yani neresinden tutsam elimde kaldı. 🤷‍♀️ Bilemedim. Allah yardımcınız olsun.

Küresel sorunumuz :işsiz: Allah böyle adamları böyle kadınlarla karşılaştırsın. Artık başka duam yok gerçekten. Madem güç yettiremeyeceksin neden evlenip kadına da yazık ediyorsun, günahına giriyorsun. Kadın da seks sevmese okey fakat kadın arzulu şehvetli ve pek tabbi hakkı olanı almak istiyor. Evde muhabbet edecek insan olsun diye evlense kankasıyla evlenırdı herhalde. Evlılıgın anlamını sorgulatıyor ya su erkekler, bırsey demıyorum Allah ıslah etsın.

Selamlar yardiminiza ihtiyacim var Esim beni arzulamiyo yanima hic yaklasmiyor 6 senedir evliyiz bazen 5 ay bile gelmez yanima anca ben soyledigim zmn birlikte oluyoruz hep yorgunum yalani aldatıldığını düşünüyorum artik
Canım normalde de hep böylemiydi yoksa yeni mi istememeye başladı

Eşinle konuştunmu niye böyle diye ya da hep böylemiydi yoksa sonradan mı isteksizleşti

5 ay mı 2 ay mı? Yaşlar kaç acaba? Hani geç evlilik yapıtınız ve eşiniz çok ileri yaşlarda mı? Hormonel mi acaba diye düşündüm. Bu şartlarda birkaç öngörüde de ben bulunayım
: 1- Aldatıyor olabilirsiniz
2- Eşinizin hormonlarında bir sıkıntı olabilir
3- Kadınlardan hoşlanmıyor hemcinsine karşı duyguları olup kamufle amaçlı evlenmiş olabilir (delice gelebilir ama ben bu forumda 2 çocuklu bu duruma yaşamış bir hanıma rastlamıştım. Dünya şaşırtıcı bir yer)
4- Ağır depresif dönemlerden geçiyor ve sek..s düşünecek durumda olmayabilir (velevki bu durumda bile bu sıklık şaşırtıcı olur. Ki ben erkeklerin günün yarısını sek..s düşünerek geçirdiklerine inanıyorum.)
5- Kocanız sizi baya baya beğenmiyor olabilir. (Ama inanın o noktada bile hormonlarına yenik düşmesi kaçınılmaz diyebilirim.)
Yani neresinden tutsam elimde kaldı. 🤷‍♀️ Bilemedim. Allah yardımcınız olsun.
Yok ya erkekler gununu seks dusunerek gecirdigini sanmiyorum
Ama stress cok onemli etki esim cok stressli oldugu icin bazen dusunmuyor ben soyleyince cidden tek dusuncen bumu demisti birdaha sormadim 😒

Bu erkeklerde iyice azıttı bekar olanlar cinsellik için kuduruyor evli olanlar cinsellikten nefret ediyor
Sebebi bizlerin ask yaşamak istememiz
Biz cinselligi ask ile isteriz erkekler sehvet icin ister erkek bosaldi mi cinsel aski biter halbuki biz hem cinsel aski hem cinsel doyumu isteriz

X