eşimle birbirimizi çok seviyoruz bunun farkındayım ama anlam veremediğim noktalar var.

Eşiniz nasıl davransın istiyorsunuz? Ne yapsın istiyorsunuz da yapmıyor mesela?

15 senelik evliyim görücü usulü evlendik eşimle birbirimizi çok seviyoruz bunun farkındayım ama anlam veremediğim noktalar var..bazen sevgimle onu çok şımarttigimi hissediyorum..bana değer verdiğini hissettiğimde oluyor bazen ufacık birseyden kendimi çok değersiz de hissediyorum... benden daha tecrübeli olan yazsın lütfen
Degersiz hissettiğiniz anlar, olaylar nedir?
Sizin beklentiniz nedir? O nasil davraniyor?
Örneklendirebilirseniz daha anlasilir olur.
Șimartiyorum demișsiniz, sizin sevginizi ifade etme biciminizle onunki farkli olabilir mi?
Bu konuyla ilgili
Gary Chapman-5 sevgi dili kitabini okuyun.

15 senelik evliyim görücü usulü evlendik eşimle birbirimizi çok seviyoruz bunun farkındayım ama anlam veremediğim noktalar var..bazen sevgimle onu çok şımarttigimi hissediyorum..bana değer verdiğini hissettiğimde oluyor bazen ufacık birseyden kendimi çok değersiz de hissediyorum... benden daha tecrübeli olan yazsın lütfen
Ne yazmamızı istediğini bile anlamadım ki

size hergün hep beklediğiniz dozda nasıl ilgi gösterebilsin ki?

Kısacık konu, yarısı başlıkla aynı cümle zaten.
Anlayan beri gelsin.
Herkes anlamadık, biraz açın demesine rağmen ısrarla da detay vermemektesiniz.

Ayrıca neden herkes aleykümselam diyor, selam da vermemişsiniz, düzenlediniz de sildiniz mi?
Madem düzenlemeyi biliyorsunuz, konunuzu detaylandırın.
Vesselam!

Çok şımarttıysanız bundan sonra vurun kırbacı... Acımayın yetime 😆😆😆

Hiç bir zaman gül dikensiz olamaz diye bir türküsü var aşık Veysel'in size gelsin

valla anladığım kadarıyla yorum yapıcam ablacım aynı konudan muzdaribim biraz anladım gibi o yüzden 😂 3 yıllık 5 yıllık hiç de bişey farketmiyor ne adamlar var kaç yıllık evliler sevgi muhabbet bitmemiş karı koca arasında,karısını şımartan sevgisini belli eden.. bize denk gelenlerin türü öküz afedersin ne sevilmekten anlar ne düşünülmekten. Valla gerek yokmuş ne görüyosan onu göstereceksin. Sevmiyor mu sen de sevme. İlgisiz mi sen de ilgisiz ol.. başka türlüsü işkence

15 yıllık evlilikte sevgiyle şımartmak ha? Nasıl yapıyorsunuz çok merak ettim biraz açıklar mısınız?13 yıllık evliyim hiç aklım almadı bu durumu.

Kendimize bile aynı değeri, ilgiyi gösteremiyoruz her gün. Bazen uyanıyorum güzel bi duş alıyorum güzel bi kahvaltı yapıyorum sevdiğim şeyleri yapıyorum. Bazen 💩tan hallice oluyorum yüzümü bile yıkayasım gelmiyor. Olayı anlatmadığınız için ben de yarım yamalak anladım ama anladığım kadarıyla yorumlamak gerekirse her an ilgi beklememek önemli.

15 yıllık değil de 1.5 yıllık evliymiş gibi yazmışsınız 🤔 ne bileyim evlilikler seneler boyu cicim ayları gibi geçmez bence. Ben çok değil daha 3 senelik evliyim ama benim bile aklıma gelmiyor artık beni seviyor mu acaba ben şımartıyor muyum acaba diye çünkü düşünecek başka çooook şey var mesela ne olacak bu ülkenin hali gibi 🥴

X