eşimle boşanıyoruz lütfen yardım edin :(

Otobandaydık o sırada önümüzde kimse yoktu arkadakide dikkat etsin sinir krizi geçirmişim ezdirmicem diye değil o hareketi kabul edemediğimden bilinç dışı olarak böyle davranmışım bizde ölebilirdik sonuçta kendini düşünmeyen başkalarını nasıl düşünsün
Sen kendini düşünmüyorsun diye ben arkandaki şöför olarak niye öleyim ayol ?
Mantığa bak.

Otobandaydık o sırada önümüzde kimse yoktu arkadakide dikkat etsin sinir krizi geçirmişim ezdirmicem diye değil o hareketi kabul edemediğimden bilinç dışı olarak böyle davranmışım bizde ölebilirdik sonuçta kendini düşünmeyen başkalarını nasıl düşünsün

Sizin gibi birisi yüzünden birkaç sene önce kendi yolunda, denize eğlenmeye gitmeye çalışan bir aile yok oldu hanımefendi. Çoluk çocuk hepsini biçti geçti araba. Sinir krizi? geçirmiş diğer arabanın sürücüsü. Hiç de sinir krizi geçirmiş bir hali yoktu. Millet dayak atmasın diye kaçmaya çalışıyordu.

"Benim psikolojim bozuldu devam edemeyeceğim" deyip otobüsü bırakıp giden bir şoför vardı, millet ona gülmüştü o zaman. Halbuki yaptığı en doğrusuydu. Sorumsuzluğunuza kılıf bulmayın.

Arkadaki araba dikkat etti diyelim , siz sağda gidiyorsunuz diye düşündü , normal bir şekilde kurallara uygun olarak sollamaya başladı , siz hop düye önüne kırınca ne olmasını bekliyorsunuz . Kendini bile düşünmeyecek hale geliyorsan bence öfke kontrolü tedavisi ol . Bu ne ya 🤮 Allah sizin gibilerle karşılaştırmasın
Amin

Sen kendini düşünmüyorsun diye ben arkandaki şöför olarak niye öleyim ayol ?
Mantığa bak.
Bir de utanmadan "kendi canımı düşünmemişim başkasının canını mı düşüncem" diyor.Belli ki hiçbir ahlaki değer sistemi olmayan kendinden başkasını düşünmeyen birisi daha.

Sizin gibi trafik magandalaro umarım sadece kendi başını yer🙏🏻🙏🏻

Sizin gibi birisi yüzünden birkaç sene önce kendi yolunda, denize eğlenmeye gitmeye çalışan bir aile yok oldu hanımefendi. Çoluk çocuk hepsini biçti geçti araba. Sinir krizi? geçirmiş diğer arabanın sürücüsü. Hiç de sinir krizi geçirmiş bir hali yoktu. Millet dayak atmasın diye kaçmaya çalışıyordu.

"Benim psikolojim bozuldu devam edemeyeceğim" deyip otobüsü bırakıp giden bir şoför vardı, millet ona gülmüştü o zaman. Halbuki yaptığı en doğrusuydu. Sorumsuzluğunuza kılıf bulmayın.
Herkesin bahanesi de sinir krizi oldu
Kimse edepsizliğimden yırtınıyorum demiyor

Bir de utanmadan "kendi canımı düşünmemişim başkasının canını mı düşüncem" diyor.Belli ki hiçbir ahlaki değer sistemi olmayan kendinden başkasını düşünmeyen birisi daha.
Kendi gibilerle denk gelirler umarım.
Ben kendim kurallara uyarak güzel güzel süreceğim
Önümdeki şımarık arabada kendini yırtacak. Tamamen şımarıklık.
Arkadaki ben dikkat edeceğim. Etmezsem de öleceğim. Yok ya... Srn öl, ben niye öleyim. Trafik magandası

Yaşınız çok genç.Kendinizi toparlayıp hızlıca hayatınızı düzene koymanizi tavsiye ediyorum.Ben 43 yaşında beni aldatan 15 yıllık kocayi kapının önüne koyup boşandım.Benim kızım 7 yaşında.Siz daha çok gencsiniz.Evladinizi alıp aikenizin yanına gidin kendinize bir iş bulup heni bir yol çizin.velayet davasi açıp velqyeti de alın.O herifden baba olmaz.Pedofili ol.a ihtimali var.15 yaşında kızlardan çıplak foto vs.Kanitlarsaniz çocuğun sesini duyamaz.Not: Sadece giristeki yazınız okudum, yorumlari okumaya kalbim dayanmadi.Size ve çocuğunuza daha fazla zarar vermesine izin vermeyin.Bu adamdan bi cacık olmaz

X