Eşimle Günlerdir Süren Tartışmamız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Doğru söyleyen üyeleri konunuzdan engellemeniz sizin sorunlarınızı çözmeyecek biliyorsunuz değil mi? Gözlerinizi sorunlarınıza kapatsanız da orda durmaya devam edecekler. Öfke probleminizden çocuğunuzun etkilenmemesi ve eşinizin sabrının sonuna gelmemesi için tedavi olmalısınız.

Kimlik yaşınız 31 akıl yaşınız 11 resmen.

Şimdi beni de engelleyebilirsiniz.
😁🤚

Üstünden çok gün geçmiş nereye vardınız hepsini okumadığım için henüz bilmiyorum ama ben yine de yazacağım, tepkilerinizin çoğu yanlış ve haksız. Günlerdir gözünüz ağrıyor ama doktora gitmiyorsunuz da adamın akşam 5.30da gideceği randevunun 5e kayması mı ağrınızı arttırdı, burada haklı falan değilsiniz. Çünkü öncelikle günler önceden haberiniz var.

Para mevzusuna gelince cüzdandaki 10 liranın hesabını sormamış anladığım kadarıyla bunu da harca demiş diğerlerinin yanına koymuş, adam yokken paranın yerine değiştirmek çok mu zordu da kavga sebebi yaptınız. Elinizdeki parayı ne yaptığınıza dair ispatlı hesap mı veriyorsunuz. Ayrıca kadınların arttırdıkları ve köşeye koydukları paralar öyle hemen ele geçecek yerlerde olmaz, en basitinden kimliğinizin arkasına sokarsınız.

Kendi görsün bir şeyleri yapsın demeniz türkiye toplumundaki erkeklerin doğasına aykırı zaten, bıkmadan usanmadan söyleyeceksiniz, siz söyleyeceksiniz o yapacak. Adamlar bizim kadar fonksiyonel değil, komut alıyorlar, kendileri komut yazamıyorlar çoğunlukla.

Yerinizde olsam bir kaç evlilik danışmanının videolarını izler onlardan faydalanarak doğru taktikler geliştiririm

Üstünden çok gün geçmiş nereye vardınız hepsini okumadığım için henüz bilmiyorum ama ben yine de yazacağım, tepkilerinizin çoğu yanlış ve haksız. Günlerdir gözünüz ağrıyor ama doktora gitmiyorsunuz da adamın akşam 5.30da gideceği randevunun 5e kayması mı ağrınızı arttırdı, burada haklı falan değilsiniz. Çünkü öncelikle günler önceden haberiniz var.

Para mevzusuna gelince cüzdandaki 10 liranın hesabını sormamış anladığım kadarıyla bunu da harca demiş diğerlerinin yanına koymuş, adam yokken paranın yerine değiştirmek çok mu zordu da kavga sebebi yaptınız. Elinizdeki parayı ne yaptığınıza dair ispatlı hesap mı veriyorsunuz. Ayrıca kadınların arttırdıkları ve köşeye koydukları paralar öyle hemen ele geçecek yerlerde olmaz, en basitinden kimliğinizin arkasına sokarsınız.

Kendi görsün bir şeyleri yapsın demeniz türkiye toplumundaki erkeklerin doğasına aykırı zaten, bıkmadan usanmadan söyleyeceksiniz, siz söyleyeceksiniz o yapacak. Adamlar bizim kadar fonksiyonel değil, komut alıyorlar, kendileri komut yazamıyorlar çoğunlukla.

Yerinizde olsam bir kaç evlilik danışmanının videolarını izler onlardan faydalanarak doğru taktikler geliştiririm
Çok haklısınız önerilerinizi dikkate alacağım

Merhabalar herkese direk konuya dalmak istiyorum cumartesi gününden beri eşimle küçük sebeblerden tartışıp büyütüp tabir caizse birbirimizi yiyoruz. Berbere randevu almış daha önceden söylemişti aldığını ben de tamam demiştim, fakat o gün geldiğinde benim ciddi derecede günlerdir süren bir göz ağrım vardı ve o gün çok arttı küçük bebeğim var ve bebeği olanlar bilir dinlenmek için fırsat kolluyoruz.ben bir de .ben gitmeyeceğini düşünürken bi Anda mutfağa gelip berber 5. 30 yerine 5 de gel diyor dedi, bunu duyar duymaz kan beynime sıçradı ben bu haldeyken nasıl berbere gitmeyi düşünürsün dedim ve tartışma oradan başladı ve büyüdü normalde asla küfür eden biri değilim ama son 2 tartışmada ağzımdan küfür çıkıyor küfür ettiğim için de haklıyken haksız duruma düşüyorum. Neyse tam konuşup anlaştık derken dün de gece maaşını almış hesap yapıyorduk sana da para vereyim dedi (ben işi bıraktım çocuğumu kendim büyütmek istediğim için) neyse benim cüzdanımı açtı köşeye 10 tl koymuştum böyle böyle biriktiririm dedim kendimce babalar gününe kadar istediğim hediyeyi alacaktım onu gördü sana vereceğim paranın üstüne eklersin onu dedi nasıl yani dedim aşırı şaşırdım sen de kalacak zaten onu da ekle dedim dedi, ben de 10 tl ondan ne istiyorsun dedim haa bir de onu da cüzdanının diğer yerine koy diyor sanane dedim ben oraya koyduysam var bir sebebi ne karışıyorsun dedim ayrı gayrımız var diyor bununla onun ne alakası var benim senden ayrı bi 10 tl olamayacak mı ben çalışmıyprum diye bunu yapamazsın diyorum ben kendi kendime bağırıyorum adam kalkıp gidiyor geleceksin buraya dedim ben peşinden gittim koluna vurdum umursamaz davranıp bir de sürekli saçmalama deyince dinle beni, anla ben çalışmıyorum zoruma gidiyor diyorum ben öyle düşünmedim dedi yürüdü gitti ben vurdum diye küfür ettim diye yine ben suçlu oldum şimdi sabah kalktı işe gitti küstük konuşmuyoruz akşam da geç gelecem ben artık düşünecem yazmış ben de istersen hiç gelme dedim. Küçücük bebeğim var nasıl olacak nereye gidecez hiç bilmiyorum 😔yardımlarınızı fikirlerinizi bekliyorum
Küfür ediyosunuz, 10 tl için tekrar küfür kavga kıyamet, buraya konu açması gereken eşinizmiş bence asıl mağdur o. Bence bi yardım alın böyle çocuk yetiştirmek sıkıntı eşinizde eğer tek sorun buysa öpüp de başınıza koyun ya burda ne aldatılanlar ne eşi dövenler eşi sevgili arayanlar vs vs var bi 10 tl için şok oldum

Küfür ediyosunuz, 10 tl için tekrar küfür kavga kıyamet, buraya konu açması gereken eşinizmiş bence asıl mağdur o. Bence bi yardım alın böyle çocuk yetiştirmek sıkıntı eşinizde eğer tek sorun buysa öpüp de başınıza koyun ya burda ne aldatılanlar ne eşi dövenler eşi sevgili arayanlar vs vs var bi 10 tl için şok oldum
Bunun kararını siz mi veriyorsunuz konunun kimin açması gerektiğine

Psikolojiniz bozulmuş sanırım. O yüzden ufak şeylere büyük tepkiler vermişsiniz. Havalar güzel artık gün içinde bebeğinizi de alıp dışarı çıkın biraz nefes alın. Ya da akşamları eşinize bırakıp yarım saat de olsa çıkıp yürüyün. Kendinize bir kahve, bir tatlı ısmarlayın vs. Sakinleşmeye ihtiyacınız var.

Bunun kararını siz mi veriyorsunuz konunun kimin açması gerektiğine
Keşke ben verebilsem de burda küfürbaz haydolar türemese, sinirlendirdiniz beni şuan. Öneri isteyip öneri verince çirkefleşmeyin. Allah eşinize sabır versin ararsa tanıdık avukat var yönlendiririm

Keşke ben verebilsem de burda küfürbaz haydolar türemese, sinirlendirdiniz beni şuan. Öneri isteyip öneri verince çirkefleşmeyin. Allah eşinize sabır versin ararsa tanıdık avukat var yönlendiririm
😁 Ayy çok mu sinirlendin. Kelimelere bak çirkefleşme, küfürbaz haydo Felan seviyen belli

Üye zaten banlanmışken zorlamanızın manasını çözen varsa açıklasın bir zahmet.

U Umut171 banınız açıldığında konunuzun aktif olmasını isterseniz lütfen bana özel mesaj atın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X