Aile Planlaması Eşimle İlk birliktelik içime boşaldı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Kardeşim gel özelden nikâh cüzdanı atıyım ne alaka böyle saçma cevaplar yani sizde bayansinz yerimde sizlerde olabilirsiniz yani oldu bikere hergun yapan biri dglim sonuçta ilk defa gerdek yani bu napak ilk olduğu için hissetmek istedi eşim
Madem öyle istedi yakında bebeği de hissederseniz

Sağlık ocağını gitseniz doğum kontrol iğnesi olurdunuz. Bi dediğiniz bi dediğinizi tutmuyor özele gittim yaşlı kadındı bir şey demedi diyorsunuz. Nasıl demez ya. Ertesi gün hapını ben kullanmadım 6 yıllık evliyim ertesi gün hapsız korunabildim yıllarca. Cesaret edemem öyle yöntemlere yani. Onu öğrenip tecrübesizim demek. Bir önceki konunuzda nişanlım demişsiniz kızlık zarı demişsiniz. Bilmem ne bilmem ne. Kimle seviştinizse seviştiniz bize. İster eşiniz ister sevgliniz bizi ilgilendirmez ki. Evli olmadan seviştiniz diye küçülmezsiniz. Sadece bilinçli olmadan sevişmeyin.
Şimdi sen bunu yazmışsın evet ama bilebilir misin benim evli yada evli olmadığımı yada yeni evlendgimi hani ben buraya danış misim yani bu şekilde cvp vermeye gerek yok burayı yakın buldum gittiğim özeldi evet baktı etti bı bozulmuş bı bozulmamıs neden kanama olmuş düzgün cevap alamadım kadına yazdım nasıl korunabilirim eczaneye vt yardımcı olurlar dedi yani onun bile düzgün cevaplamadi daha mesajlar duruyor yani böyle hani kimsenin kimseye böyle sert çıkışmasna gerek yok ben sizden fikir almak istedim

Şimdi sen bunu yazmışsın evet ama bilebilir misin benim evli yada evli olmadığımı yada yeni evlendgimi hani ben buraya danış misim yani bu şekilde cvp vermeye gerek yok burayı yakın buldum gittiğim özeldi evet baktı etti bı bozulmuş bı bozulmamıs neden kanama olmuş düzgün cevap alamadım kadına yazdım nasıl korunabilirim eczaneye vt yardımcı olurlar dedi yani onun bile düzgün cevaplamadi daha mesajlar duruyor yani böyle hani kimsenin kimseye böyle sert çıkışmasna gerek yok ben sizden fikir almak istedim

Gerçekten evli olup olmaman umrunda değil ben de sadece fikir veriyorum. Sağlık ocağına git iğne ol. Bir daha böyle ilaçlarla hormon dengeni bozma. Şu an hamile kalmazsın muhtemelen.

Bu hafta bende korunmasiz ve prezv. olmadan yasadim. Reglime bi kac gun var diye bu riske girdim. Ertesi gün hapi da almadim. Simdi bende endişeliyim. Regli olacakmisim gibi hissediyorum ama henüz olmadim daha. İlk defa takvim hesabi yaparak bunu yaptım.

Bu hafta bende korunmasiz ve prezv. olmadan yasadim. Reglime bi kac gun var diye bu riske girdim. Ertesi gün hapi da almadim. Simdi bende endişeliyim. Regli olacakmisim gibi hissediyorum ama henüz olmadim daha. İlk defa takvim hesabi yaparak bunu yaptım.
Ya bennde yptik içime boşaldı eşim sonrasında ertesi gün hapı aldım aynı gün 5 saat snra tekrardan yaptığımzda tekrdan boşaldı hani korurmu bılmyrm ilk seks deneyimimiz

Ya bennde yptik içime boşaldı eşim sonrasında ertesi gün hapı aldım aynı gün 5 saat snra tekrardan yaptığımzda tekrdan boşaldı hani korurmu bılmyrm ilk seks deneyimimiz
Yaaaa buna cevap veren olursa bana da yaz :) bence olmaz ama, ilaç korur o ilactan sonra olanı da. bende regli oldum olucam.

• Beğen
Reactions: Jou
Merhaba arkadaşlar eşimle İlk birliktelik yaşadık içime boşaldı snra lavaboya gidip temizlendim ertesi gün hapı içtim 1 saat snra tekrardan 5 saat snra denedik yapmayı tekrar boşaldı etkisi olurmu ilacın yine ilacı içtikten 4 5 saat snra tekrardan yapıldığı için yardımci olur musunuz
Evli oldugunuza emin misiniz?

Vallahi böyle bir durum yaşadığınıza göre salak olan doktor değil-dir.Birine hakaret ederken 40 defa düşünün benim beynim ne derece çalışıyor diye.

Merhaba arkadaşlar eşimle İlk birliktelik yaşadık içime boşaldı snra lavaboya gidip temizlendim ertesi gün hapı içtim 1 saat snra tekrardan 5 saat snra denedik yapmayı tekrar boşaldı etkisi olurmu ilacın yine ilacı içtikten 4 5 saat snra tekrardan yapıldığı için yardımci olur musunuz
Noldu hamile miymissiniz 2 ay geçmiş de

Evlenirken böyle insanlara korunma yöntemlerini anlatmaları lazım gerçekten şaka gibisiniz ilk daha bilmiyorduk diyor bide. Evlenmeyi sevişmeyi bilipte korunmayı bilmemekte bi garip. İnşallah hamile kalırsınız.

Tanıdığım biri sizin gibi ertesi gün hapı kullaniyordu evliliğin ilk gününden itibaren ama süprize bak doktora gittiğinde hamile olduğunu öğrendi o hapları kullanmasina ragmen. sende dikkat et hamile kalma ihtimalin çoook yüksek

X