Eşimle kavga ettik, gidiyorum dedim çıktım odasından giyindim evden çıktım, bu saat oldu ses soluk yok.

Dikkatimi çeken şey bu oyun bağımlılığı nedense hep erkeklerde var. Halbuki bilgisayar oyunları sadece erkekler için tasarlanmıyor. Oyun oynamayı çok seven kadınlar da var ama evlenince o akşamları odaya kapanıp oyuna dalan kişiler hep erkekler oluyor. Çünkü kadınların buna ayıracak vakti bile kalmıyor. Vakit bulup böyle bir şey yapsa en başta kocaları şikayet eder sen ne biçim kadınsın, o bilgisayarda Allah bilir neler yapıyorsuna kadar vardırır bazıları işi. Herkesin hobileri olmalı, kendine vakit ayırmalı ama eşini ihmal edip iki sohbeti çok görüp durmadan bilgisayarla haşır neşir olmak bana doğru gelmiyor. Böyle profilde bir erkekten ben soğurdum açıkçası. Üstelik dediğim gibi, bu lükse sahip kişiler hep erkekler nedense...

Farkli yorumlar tabiki olacak.benim bahsettigim şey bu degil.mesela o grup dedigim kisilerden biri biriyle tartisiyor,digerleri hurra ona saldiriya geciyor.bu farkli gorus bildirmek falan degil.ben boyle bi durum yasamadim ama dikkatimi cekiyor bazi uyeler yapiyor bunu.burda herles tabiki farkli yorum yapacak fakat bisey yanlis oldugu halde israrla birbirlerini savunmalari baska bisey.

Söylediklerinizi anlıyorum. Ancak bunun çözümü sizce "gruplaşma" içerisinde olan kişilerin forumdan uzaklaştırılması değil.

Bir konuda yazılanlardan rahatsızlık duyuyorsanız , sırf arkadaş oldukları için yanlışa dahi doğru diyen üyeler görüyorsanız ; yorum yazarak bunu iletebilirsiniz.

Aşırı ilgi isteyen kadınların başı sensin cicim sevgilin varken iş yerindekilerin ilgisizliginden şikayet eden sen ,

Deneme hamileligi yaptıgını acaba bende kolay hamile kalabilirmiyim diye deneme hamileligi yapıp sonra kürtaja koştuğunu okumuştum.

Akıl veriyor birde 😂😂 unutulmuyorsun nikinide değiştirsen ne fayda 😂

Sen bence ilgi isteyen kadınları savun 😂

@Ferhans ın yorumuyla yazdığınız yorumun bağlantısı bulunmuyor , yorumunu beğenmediyseniz neden beğenmediğinizi yazın ; sizce yanlış bir bilgi paylaşıyor , yanlış fikir verdiğini düşünüyorsanız ; siz de doğrusu varsa kendi doğrunuzu, kendi fikrinizi yazın.

Bence hiç üzülmeyin. Merak edenlere yanıt bile vermedi, üyeliğini iptal ettirdi. Zaten büyütülecek bir mevzu değildi. Barışmışlardır çoktan...Eşi de özür dilemiştir bence...
Evet en azından merak edenlere bir haber vermesi gerekirdi. Empati yapılınca üzülüyor insan neyse umarım dediğiniz gibi olmuştur.

Dikkatimi çeken şey bu oyun bağımlılığı nedense hep erkeklerde var. Halbuki bilgisayar oyunları sadece erkekler için tasarlanmıyor. Oyun oynamayı çok seven kadınlar da var ama evlenince o akşamları odaya kapanıp oyuna dalan kişiler hep erkekler oluyor. Çünkü kadınların buna ayıracak vakti bile kalmıyor. Vakit bulup böyle bir şey yapsa en başta kocaları şikayet eder sen ne biçim kadınsın, o bilgisayarda Allah bilir neler yapıyorsuna kadar vardırır bazıları işi. Herkesin hobileri olmalı, kendine vakit ayırmalı ama eşini ihmal edip iki sohbeti çok görüp durmadan bilgisayarla haşır neşir olmak bana doğru gelmiyor. Böyle profilde bir erkekten ben soğurdum açıkçası. Üstelik dediğim gibi, bu lükse sahip kişiler hep erkekler nedense...
yalnız bu konudaki erkeğin bilgisayar oyunu bağımlısı olduğuna dair bir emare yoktu
adam h.içi 12-13 saat çalışıyor
pazarları karısıyla -programı kadının yapması şartıyla- dışarıya çıkıyordu
oyun oynadığı bi c.tesi gündüz yani

sürekli bilgisayar başında olması evde bilgiyardan çalışmasındandı

ha erkeklerden oyuna bağımlı olan çok, iddia vs. bağımlısı olan da çok. erkeklerin daha fazla zaafı var bunlara gibi geliyor bana da ama bu ayrı bir konu.

Kız çoktan paşa paşa gidip hatta özrü ya da barışma adımını da kendi dileyip atıp sildirmistir üyeliği. Tabiki eşler muhabbet edecek gülecek ilgilenecek birileri ile ama 23 yaşında ve 20 'li yılların başında daha hayati tanımadan gözünü açamadan saatlerce kendisine yazan peşinden koşan birinin hep öyle olacağı ümidiyle de evlenmiş.

Evlilikten önce aşırı olan bu don juan romeo halleri normal geliyor da evlendikten sonra haliyle biraz rahata bağlaması da normal gelmeli.

Oyun bağımlılıgin ne derece olduğu bilinmiyor ki belki bağımlı bile değil.neyse bundan sonra o alıştığı nasılsa peşimden koşar deli divane durumum böyle bloflerle olmayacağıni anlamıştır

Kızlar bugün şöyle bir olay yaşandı nolur yardımcı olun. En başından anlatacağım olayı ki anlayasiniz.
Geçen haftalarda da ameliyat olacaktım bu yüzden bana yardımcı olmak için kız kardeşim geldi. Eşim izin alamadı iş yerinden. Çok yoğun çalıştığı için de kardeşimi çağırdık. Mühendis eşim. Neyse. Ameliyatim da şans ya iptal oldu. Kardeşimle gezdik bir güzel vs. Eşimin de şöyle bir ahlaki var biri bize yatılı geldiyse cinsel anlamda bir birliktelik yaşamak istemiyor. Olur ya ses gider vs. Haklı da ben de istemiyorum. Neyse. Bir hafta kaldı kız kardeşim. Öncesinde de zaten bir hafta regldim. Yani iki hafta yanasmadik zaten birbirimize. Neyse kardeşim gitti. Gittiği gün ve ertesi gün birlikte olduk. Buraya kadar her şey okey. Ama her şey birliktelik değil yani biz gezdigimiz için falan hiç eşimle bir araya gelemedik zaten bir hafta boyunca sabah çıktık akşam döndük. Kardeşim de olduğu için sarilamadim bile yani. Özledim açıkçası vakit geçirmeyi. Öncesinde de zaten birtakım olaylar olduğu için vakit geçirme anlamında kısıtlı zamanlarimiz vardi. Neyse ben de hastayım iki gündür dün de hastaneye gittim hatta. Bugün de eşim calisiyordu kahvaltı hazirladi bize yaptık kaldırdı sonra gitti odasına. Ben de oturdum oturdum. Sonra gittim işte kendce şaklabanlik yapmaya sarıldım boynuna öptüm falan napiyon vs diye baktım oyun oynuyo. Oyun mu oynuyorsun dedim. Evet dedi. E dedim bunu oynayacağına benimle ilgilensene. Zaten hep çalışıyorsun bir haftasonumuz var. Neyse böyle gıcık gıcık tahrik eder şekilde sanki böyle mala anlatır gibi hani insanlar haftaici çalışıyor ya o yüzden hani haftasonu da oyun oynayıp kafa dagitirlar vs diye konuşmaya başladı. Ben de sinirlendim. Niye böyle konuşuyorsun su an beni tahrik ediyorsun sonra sinirlenince sinirlendi oluyor dedim. Laftan anlamıyorsun vs dedi. Ben de sinirlendim daha önce de yüz defa kavga ettik her seferinde benle az ilgilendiğini ilgi istediğimi söyledim dedim şu oyunu oynacagina benimle ilgilenebilirsin üstelik hastayım dedim. Kapıyı vurdum çıktım. Sonra arkamdan geldi sinirlendi bana bağırdı hadi gel gel evi yıkalım ne yapmaya çalışıyorsun vs diye. Ben dedim beni tahrik eder şekilde konuşuyorsun sonra da noldu ki diyorsun. Sonra aman be tamam dedi gitti odasına böyle siktir eder gibi. Gittim arkasından dedim bak bundan nefret ettiğimi biliyorsun niye cevap vermeden gidiyorsun yüzüme bile bakmadı ben de çevirdim suratına benimle konuş beni takmiyorsun dedim. Ne var dedi dedim benimle böyle konuşup konuşup sonra ben sinirlenince sinirlendi oluyor çekip geliyorsun yüzüme bakmiyorsun sonra bana bağırdı tamam siktir ol git diye. Ben de sinirden delirdim. Parmağımı sallaya sallaya bana bir daha sıktır ol git dersen siktir olup giderim o zaman görürsün dedim. Siktir ol git dedi bana tekrar. Ben de tamam siktir olup gidiyorum dedim çıktım odasından giyindim evden çıktım. Tenezzül dahi etmedi odasından çıkmaya. Öğlen 1 gibi çıktım akşam 5 oldu ne mesaj var ne bir şey. Ailem de şehir dışında. Ne yapacağımı bilmiyorum. Kalabilecegim tek arkadaşım da evde değilmiş. Ne yapayım bana bir akıl verin. Bir buçuk senelik evliyim daha
pardon abicim sizin evde rollermi değişti ben net olarak bunu gördüm

Keşke ergenliği tamamlayıp evlenseydiniz.
Eşiniz çok iyi biliyor ki üstünüze varırsa kendinizi haklı görüp trip üstüne trip atacak ve bir daha her tartışmada aynı yolu izleyeceksiniz. Ama sizi sallamaz,aramazsa tıpış tıpış gelecek ve bir daha bu yola başvurmayacaksiniz. Aklı varsa peşinizden gelmez.
Siz de çıktınız madem bilet alın ailenize gidin,özledim geldim dersiniz

Kızlar bugün şöyle bir olay yaşandı nolur yardımcı olun. En başından anlatacağım olayı ki anlayasiniz.
Geçen haftalarda da ameliyat olacaktım bu yüzden bana yardımcı olmak için kız kardeşim geldi. Eşim izin alamadı iş yerinden. Çok yoğun çalıştığı için de kardeşimi çağırdık. Mühendis eşim. Neyse. Ameliyatim da şans ya iptal oldu. Kardeşimle gezdik bir güzel vs. Eşimin de şöyle bir ahlaki var biri bize yatılı geldiyse cinsel anlamda bir birliktelik yaşamak istemiyor. Olur ya ses gider vs. Haklı da ben de istemiyorum. Neyse. Bir hafta kaldı kız kardeşim. Öncesinde de zaten bir hafta regldim. Yani iki hafta yanasmadik zaten birbirimize. Neyse kardeşim gitti. Gittiği gün ve ertesi gün birlikte olduk. Buraya kadar her şey okey. Ama her şey birliktelik değil yani biz gezdigimiz için falan hiç eşimle bir araya gelemedik zaten bir hafta boyunca sabah çıktık akşam döndük. Kardeşim de olduğu için sarilamadim bile yani. Özledim açıkçası vakit geçirmeyi. Öncesinde de zaten birtakım olaylar olduğu için vakit geçirme anlamında kısıtlı zamanlarimiz vardi. Neyse ben de hastayım iki gündür dün de hastaneye gittim hatta. Bugün de eşim calisiyordu kahvaltı hazirladi bize yaptık kaldırdı sonra gitti odasına. Ben de oturdum oturdum. Sonra gittim işte kendce şaklabanlik yapmaya sarıldım boynuna öptüm falan napiyon vs diye baktım oyun oynuyo. Oyun mu oynuyorsun dedim. Evet dedi. E dedim bunu oynayacağına benimle ilgilensene. Zaten hep çalışıyorsun bir haftasonumuz var. Neyse böyle gıcık gıcık tahrik eder şekilde sanki böyle mala anlatır gibi hani insanlar haftaici çalışıyor ya o yüzden hani haftasonu da oyun oynayıp kafa dagitirlar vs diye konuşmaya başladı. Ben de sinirlendim. Niye böyle konuşuyorsun su an beni tahrik ediyorsun sonra sinirlenince sinirlendi oluyor dedim. Laftan anlamıyorsun vs dedi. Ben de sinirlendim daha önce de yüz defa kavga ettik her seferinde benle az ilgilendiğini ilgi istediğimi söyledim dedim şu oyunu oynacagina benimle ilgilenebilirsin üstelik hastayım dedim. Kapıyı vurdum çıktım. Sonra arkamdan geldi sinirlendi bana bağırdı hadi gel gel evi yıkalım ne yapmaya çalışıyorsun vs diye. Ben dedim beni tahrik eder şekilde konuşuyorsun sonra da noldu ki diyorsun. Sonra aman be tamam dedi gitti odasına böyle siktir eder gibi. Gittim arkasından dedim bak bundan nefret ettiğimi biliyorsun niye cevap vermeden gidiyorsun yüzüme bile bakmadı ben de çevirdim suratına benimle konuş beni takmiyorsun dedim. Ne var dedi dedim benimle böyle konuşup konuşup sonra ben sinirlenince sinirlendi oluyor çekip geliyorsun yüzüme bakmiyorsun sonra bana bağırdı tamam siktir ol git diye. Ben de sinirden delirdim. Parmağımı sallaya sallaya bana bir daha sıktır ol git dersen siktir olup giderim o zaman görürsün dedim. Siktir ol git dedi bana tekrar. Ben de tamam siktir olup gidiyorum dedim çıktım odasından giyindim evden çıktım. Tenezzül dahi etmedi odasından çıkmaya. Öğlen 1 gibi çıktım akşam 5 oldu ne mesaj var ne bir şey. Ailem de şehir dışında. Ne yapacağımı bilmiyorum. Kalabilecegim tek arkadaşım da evde değilmiş. Ne yapayım bana bir akıl verin. Bir buçuk senelik evliyim daha
Pardonda siz padisah kizi filanmisiniz
Bide ozellikle belirtmissiniz parmagimi sallaya sallaya
Bence siz esinizi tahrik etmissiniz
Kovsun diye ugrasmissiniz resmen
Gidecek yeriniz yoksa o bir hafta eglenip gezip tozdugunuz baciniza gidin
Bizden ne istiyorsunuz
Git esinin ayaklarina kapan desek yapacakmisinz
Alemsiniz

B
Hayır. Normalde eşim gözümün içine bakardı. Beni 6 sene bekledi sırf onu seveyim diye. 4 sene de sevgiliydik. Bir buçuk senedir de evliyiz. Son bir senede bu adama bir şeyler oldu. Tamam işi çok anlıyorum ama o da beni anlamıyor. Zaten haftasonumuz var cumartesi de onu serbest bırakıyorum artık yoğun diye tamam işi gücü var diyorum. Pazar günü bir gezmeye çıktık çıktık. Akşam yine çalışır. Hafta içi bazen film izleriz. İki laf yok ya merak etmez hiçbir şeyi. Hatta geçen internet üzerinden satış yapılan bir site vardı İngilizce diye çeviri yaptırdım üyelik oluştururken. Merak edip sormadı bile ne bu diye. Ne yaptığımı bile merak etmez. Kursa giderim ne öğrendim ya diye sohbet etmez. İlgisiz derken bunları kastediyorum
Bi sal adami her yaptigin eylemi niye anlatcan acunmusun sen 😅😅

Gerçekten şu mesajınıza o kadar üzüldüm ki. Ailem baska şehirde. Ben tek başıma sokaktayim. Kocam S***** G** (Defol) demiş. Öyle ya da böyle demiş sonucta. Daha bir buçuk senelik evliyim. Ne yapacağımı bilmiyorum diyen bir cahilim. Öyle sokakta kalırsın demeniz beni şu an o kadar üzdü ki. Sabahtan beri aglamamistim inanın. Mesajınızda sonra bir kadının başka bir kadına öyle sokakta kalırsın demesi kalbimi acıttı. Hayır farklı düşünüyor olabilirsiniz. Asla buna karşı değilim. Ama kırıcı ifadelerle yazmanız beni çok kırdı. Yine de sağ olun. Dediğiniz gibi sokakta kaldım galiba zaten
Belki esinizde sizin bu cit kirildim hallerinizden bikmistir
İlgiyi boswerin
Sizde kendinize zaman ayirin o oyun oynarken benim esimde oynayanlari izliyo yayin acanlari
Ama kizmiyorum benimde cocuklarim war onlarla ilgileniyorum yapacak bir suru seyim war
Ki ustelik ilgilenmis sizinle kahwaltinizi hazirlamis naaapsin daha tepenizde durup yelpazemi yellesin
Sorun yokken sorun aramissiniz
Macera olmus size
Ustelik kocanizin oldugu kadar sizinde eviniz ben olsam gitmezdim
Onu kowardim 😅sonucta parmagini sallayan taraf szsiniz

Soyleyim de eşim beni öpsün başına koysun 🤦‍♀️ yani evlisiniz diye adam 7 24 sizinle ilgilenmek zorunda değil ki.
Kendine ait zamana da ihtiyaci var insanin. Gereksiz bir kavga ve gereksiz bir ev terk ediş olmus. Bu seviyeye getirmemeliydiniz

X