Eşimle kavga ettik, gidiyorum dedim çıktım odasından giyindim evden çıktım, bu saat oldu ses soluk yok.

mahh

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2022
344
384
23
Şöyle ki aradı. Meşgule atıp wp dan ? Attım. Sonra tekrar aradı. Dedi ki nerdesin. Dışardayim dedim. Dışarda nerdesin dedi. Ben de dışardayim işte dedim. O da yemeğe gelmeyecek misin dedi. Gelmiyorum dedim. Gelmeyeceksin yani öyle mi dedi. Gelmiyorum dedim. O da kapattı ve beni wp ve instadan engelledi
Ne yaptınız nerede kaldınız?

Pembekoala35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2016
5.418
9.111
Forum nedir ; amacı, özellikleri nelerdir diye müsait bir zamanınızda bakmanızı öneririm.

Sitede : Farklı yaş,gelir düzeyi, eğitim, aile yapısı , kültürel alt yapı vb özelliklere sahip binlerce üye mevcut.

Konuları okuyarak herkes kendi fikrini paylaşıyor. Binlerce üye arasında benzer fikre sahip olanlar da var , farklı fikre sahip olanlar da. Forumda sizin de katıldığınız ve bunu beğeni yaparak ifade ettiğiniz yorumlar yok mu ?

Sitede "onlar olmasa" diye ifade ettiğiniz üyeler olmasa ( kimleri kast ettiğinizi bilmiyorum, tüm üye ve farklı görüşleri gözeterek yazıyorum ) , olaylara farklı yönlerden bakan diğer insanların fikirlerini öğrenme imkanımız da olmazdı.

Kk da gruplaşma var yazana kadar , konulara fikirlerinizi yazarsanız ; farklı fikirleri okuma ve görme imkanımız da olur.
Farkli yorumlar tabiki olacak.benim bahsettigim şey bu degil.mesela o grup dedigim kisilerden biri biriyle tartisiyor,digerleri hurra ona saldiriya geciyor.bu farkli gorus bildirmek falan degil.ben boyle bi durum yasamadim ama dikkatimi cekiyor bazi uyeler yapiyor bunu.burda herles tabiki farkli yorum yapacak fakat bisey yanlis oldugu halde israrla birbirlerini savunmalari baska bisey.

mahh

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2022
344
384
23
😂😂😂😂deneme sürüşünü duydumda deneme hamileligi yapanı tutuncada kürtaja koşanı ilk defa bende kk da duydum

Bu ferhans sanırım birde müge anlidaki birden fazla sevgilisi olan kadınlarıda kıskandığını itiraf etmişti bir bakıp geliyorum o mu diye 🎉
Bu deneme hamileliğini yapan kim şimdi? Konunun çıkış noktasını bulamadım bir türlü 😅

Birgaripinsan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2016
5.375
16.682
Konu sahibi gitmiş büyük ihtimal barışmıştır. Okuyorsan Bi daha evi terk etme, sen onu evden kov. 😂

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-11-2022

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 109 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğiniz, doğduktan sonra olduğu kadar olmasa da güçlü bir kavrama ve tutuş geliştirecektir. Ayaklarınızda ve bileklerinizde hafif şişliklerin olması oldukça yaygın bir hamilelik sendromudur. Eğer bilek ve ayaklarınızda oluşan şişlikler ciddi seviyelerde olursa lütfen doktorunuza başvurunuz. Bebeğinizin cildi kırmızılaşıyor ve hala kırışıklığı devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Dilhun1

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2021
557
856
39
Sonuç ne olursa olsun konu sahibine çok üzüldüm. Yanınızda olup destek olmak isterdim. Bir anlık öfkeyle zor duruma düşmüşsünüz. Umarım bir yerde kalıp eşinizin meraklanmasını sağlayabilirsiniz. Geri dönmek sizi gururunuzu daha çok incitecektir.
Bence hiç üzülmeyin. Merak edenlere yanıt bile vermedi, üyeliğini iptal ettirdi. Zaten büyütülecek bir mevzu değildi. Barışmışlardır çoktan...Eşi de özür dilemiştir bence...

mahh

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2022
344
384
23
Bence hiç üzülmeyin. Merak edenlere yanıt bile vermedi, üyeliğini iptal ettirdi. Zaten büyütülecek bir mevzu değildi. Barışmışlardır çoktan...Eşi de özür dilemiştir bence...
Yani çok anormal bir durum yok ortada. Durup dururken neden üyeliğini silmiş olabilir, ben anlayamadım.

gozyasi

Hüzün Dostu..!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2006
2.339
2.163
Gerçekten şu mesajınıza o kadar üzüldüm ki. Ailem baska şehirde. Ben tek başıma sokaktayim. Kocam S***** G** (Defol) demiş. Öyle ya da böyle demiş sonucta. Daha bir buçuk senelik evliyim. Ne yapacağımı bilmiyorum diyen bir cahilim. Öyle sokakta kalırsın demeniz beni şu an o kadar üzdü ki. Sabahtan beri aglamamistim inanın. Mesajınızda sonra bir kadının başka bir kadına öyle sokakta kalırsın demesi kalbimi acıttı. Hayır farklı düşünüyor olabilirsiniz. Asla buna karşı değilim. Ama kırıcı ifadelerle yazmanız beni çok kırdı. Yine de sağ olun. Dediğiniz gibi sokakta kaldım galiba zaten
Ne yazık ki kendini ahkam sahibi sanan üye arkadaşlarımız bir derdim var platformunu yerin dibine sok platformu olarak görüyor. Başkalarını aşağolamak, rahkir etmek, yargı dağıtmak için resmen klavye başında bekliyor. Halbu ki bir yanlış durum görüyorsa konuda onu güzel bir dille ifade edebilmek, bak kardeşim şurada hatalısın şöyle bir yol izle demek diyebilmek... ego tatmin edip aşağılamak kolay ama üzülmeyin bu insanların iyiliğe dair tavsiye verebilecek yeteneği ol adığından oluyor. Konunuza gelirsem bence biraz üstüne gitmişsiniz keşke az daha sakin olabilseymişsiniz ama bu tabi ki eşinizin küfür etmesini haklı çıkarmaz. Akşam ne yaptınız bilmiyorum bakamadım yorumların hepsine ama o arayana kadar gitmeyin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1000 gün geçti.

Cileklivanilinn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
4.911
13.168
25
Dikkatimi çeken şey bu oyun bağımlılığı nedense hep erkeklerde var. Halbuki bilgisayar oyunları sadece erkekler için tasarlanmıyor. Oyun oynamayı çok seven kadınlar da var ama evlenince o akşamları odaya kapanıp oyuna dalan kişiler hep erkekler oluyor. Çünkü kadınların buna ayıracak vakti bile kalmıyor. Vakit bulup böyle bir şey yapsa en başta kocaları şikayet eder sen ne biçim kadınsın, o bilgisayarda Allah bilir neler yapıyorsuna kadar vardırır bazıları işi. Herkesin hobileri olmalı, kendine vakit ayırmalı ama eşini ihmal edip iki sohbeti çok görüp durmadan bilgisayarla haşır neşir olmak bana doğru gelmiyor. Böyle profilde bir erkekten ben soğurdum açıkçası. Üstelik dediğim gibi, bu lükse sahip kişiler hep erkekler nedense...

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :50 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.

zxshermine

Guru
Pro Üye
16 Haziran 2011
6.225
13.972
Farkli yorumlar tabiki olacak.benim bahsettigim şey bu degil.mesela o grup dedigim kisilerden biri biriyle tartisiyor,digerleri hurra ona saldiriya geciyor.bu farkli gorus bildirmek falan degil.ben boyle bi durum yasamadim ama dikkatimi cekiyor bazi uyeler yapiyor bunu.burda herles tabiki farkli yorum yapacak fakat bisey yanlis oldugu halde israrla birbirlerini savunmalari baska bisey.

Söylediklerinizi anlıyorum. Ancak bunun çözümü sizce "gruplaşma" içerisinde olan kişilerin forumdan uzaklaştırılması değil.

Bir konuda yazılanlardan rahatsızlık duyuyorsanız , sırf arkadaş oldukları için yanlışa dahi doğru diyen üyeler görüyorsanız ; yorum yazarak bunu iletebilirsiniz.

zxshermine

Guru
Pro Üye
16 Haziran 2011
6.225
13.972
Aşırı ilgi isteyen kadınların başı sensin cicim sevgilin varken iş yerindekilerin ilgisizliginden şikayet eden sen ,

Deneme hamileligi yaptıgını acaba bende kolay hamile kalabilirmiyim diye deneme hamileligi yapıp sonra kürtaja koştuğunu okumuştum.

Akıl veriyor birde 😂😂 unutulmuyorsun nikinide değiştirsen ne fayda 😂

Sen bence ilgi isteyen kadınları savun 😂

F Ferhans ın yorumuyla yazdığınız yorumun bağlantısı bulunmuyor , yorumunu beğenmediyseniz neden beğenmediğinizi yazın ; sizce yanlış bir bilgi paylaşıyor , yanlış fikir verdiğini düşünüyorsanız ; siz de doğrusu varsa kendi doğrunuzu, kendi fikrinizi yazın.

Probisinkokusu

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2021
348
329
28
Evet en azından merak edenlere bir haber vermesi gerekirdi. Empati yapılınca üzülüyor insan neyse umarım dediğiniz gibi olmuştur.

migrenimsi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2020
1.454
5.324
38
Dikkatimi çeken şey bu oyun bağımlılığı nedense hep erkeklerde var. Halbuki bilgisayar oyunları sadece erkekler için tasarlanmıyor. Oyun oynamayı çok seven kadınlar da var ama evlenince o akşamları odaya kapanıp oyuna dalan kişiler hep erkekler oluyor. Çünkü kadınların buna ayıracak vakti bile kalmıyor. Vakit bulup böyle bir şey yapsa en başta kocaları şikayet eder sen ne biçim kadınsın, o bilgisayarda Allah bilir neler yapıyorsuna kadar vardırır bazıları işi. Herkesin hobileri olmalı, kendine vakit ayırmalı ama eşini ihmal edip iki sohbeti çok görüp durmadan bilgisayarla haşır neşir olmak bana doğru gelmiyor. Böyle profilde bir erkekten ben soğurdum açıkçası. Üstelik dediğim gibi, bu lükse sahip kişiler hep erkekler nedense...
yalnız bu konudaki erkeğin bilgisayar oyunu bağımlısı olduğuna dair bir emare yoktu
adam h.içi 12-13 saat çalışıyor
pazarları karısıyla -programı kadının yapması şartıyla- dışarıya çıkıyordu
oyun oynadığı bi c.tesi gündüz yani

sürekli bilgisayar başında olması evde bilgiyardan çalışmasındandı

ha erkeklerden oyuna bağımlı olan çok, iddia vs. bağımlısı olan da çok. erkeklerin daha fazla zaafı var bunlara gibi geliyor bana da ama bu ayrı bir konu.